michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 siema Oskar, my mamy PNA i jesteśmy happy
0
To kto też wchodzi w Nowy Rok jako szczęśliwy singiel?
Zobaczmy ilu nas jest;)
1
@July_6_BcN no ja też, ja wchodziłem do galerii to było czyściutko, a wychodzę - śnieżyca.
1
@FcPortoFan1999 no tak, dosyć dużo mają punktów
0
@FcPortoFan1999 ja Senegal
0
@FcPortoFan1999 Co tam dzisiaj oglądasz, PL czy PNA
1
@July_6_BcN no to lepiej pod kocem niż z Kesjem :D
1
@FcPortoFan1999 w sumie do europejskich pucharów tracą 10 punktów, wszystko możliwe w Ekstraklasie
0
@FcPortoFan1999 No to byłoby ciekawe, całkiem realne że ten scenariusz się wydarzy. Chyba że Papszun coś zadziała
0
@FcPortoFan1999 Niech w ostatniej kolejce się utrzymają żebym mógł po nich cisnąć przez cały sezon
0
@FcPortoFan1999 I niech tak zostanie XD
1
@FcPortoFan1999 hahah no tak :D mroźnie od dawna
1
@Kessie przyjedź ją ogrzać Kesje
0
@tadzik447 Ale jest jeszcze zimniej jak sypie, wieje brrbrbr
5
Ale w Warszawie sypie, brrrrr zimno
4
@Hosh @Luciano99 przeszedł na bezalkoholowe
1
@Frimpong zatkało go, dopiero teraz screena zrobił
4
@Czajka90 bardzo możliwe, dlatego mu skarbuje
0
@Rastafarnianin nie mam żony na szczęście
3
@Eklerek świąteczno-noworoczny cud
1
@Eklerek niech zgadnę - @Eklerek ?
2
@alone49 muszę poprawić i wpisać "oprócz siebie"
0
@Filipem pewnie nadal nie schudła
2
Spotkaliście się kiedyś z kimś z La Rambli?
Edit. Oprócz siebie XD
Ja w Poznaniu kiedyś widziałem jakąś laskę przeglądającą LR
1
@D10SLEO I know you want me, you know I want you
0
@clyde niektórzy mówią w Lidrze :D
2
@MesQueUnClub_87 Breaking Bad, Better Call Saul, Rojst
W sumie to seriale, bo filmów nie oglądam za dużo
4
@Criss18Barca 26 lat na tym łez padole i dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem
3
@MatBac1991 Witam, dzień dobry
0
@lajcior ja właśnie w drodze, a powrót w niedzielę