1

@FcPortoFan1999 siema Oskar, my mamy PNA i jesteśmy happy

0

To kto też wchodzi w Nowy Rok jako szczęśliwy singiel?
Zobaczmy ilu nas jest;)

1

@July_6_BcN no ja też, ja wchodziłem do galerii to było czyściutko, a wychodzę - śnieżyca.

1

@FcPortoFan1999 no tak, dosyć dużo mają punktów

0

@FcPortoFan1999 ja Senegal

0

@FcPortoFan1999 Co tam dzisiaj oglądasz, PL czy PNA

1

@July_6_BcN no to lepiej pod kocem niż z Kesjem :D

1

@FcPortoFan1999 w sumie do europejskich pucharów tracą 10 punktów, wszystko możliwe w Ekstraklasie

0

@FcPortoFan1999 No to byłoby ciekawe, całkiem realne że ten scenariusz się wydarzy. Chyba że Papszun coś zadziała

0

@FcPortoFan1999 Niech w ostatniej kolejce się utrzymają żebym mógł po nich cisnąć przez cały sezon

0

@FcPortoFan1999 I niech tak zostanie XD

1

@FcPortoFan1999 hahah no tak :D mroźnie od dawna

1

@Kessie przyjedź ją ogrzać Kesje

0

@tadzik447 Ale jest jeszcze zimniej jak sypie, wieje brrbrbr

5

Ale w Warszawie sypie, brrrrr zimno

4

@Hosh @Luciano99 przeszedł na bezalkoholowe

1

@Frimpong zatkało go, dopiero teraz screena zrobił

4

@Czajka90 bardzo możliwe, dlatego mu skarbuje

0

@Rastafarnianin nie mam żony na szczęście

3

@Eklerek świąteczno-noworoczny cud

1

@Eklerek niech zgadnę - @Eklerek ?

2

@alone49 muszę poprawić i wpisać "oprócz siebie"

0

@Filipem pewnie nadal nie schudła

2

Spotkaliście się kiedyś z kimś z La Rambli?
Edit. Oprócz siebie XD
Ja w Poznaniu kiedyś widziałem jakąś laskę przeglądającą LR

1

@D10SLEO I know you want me, you know I want you

0

@clyde niektórzy mówią w Lidrze :D

2

@MesQueUnClub_87 Breaking Bad, Better Call Saul, Rojst
W sumie to seriale, bo filmów nie oglądam za dużo

4

@Criss18Barca 26 lat na tym łez padole i dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem

3

@MatBac1991 Witam, dzień dobry

0

@lajcior ja właśnie w drodze, a powrót w niedzielę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?