0

@lucas/catalan A przynajmniej do wyborów, bo wtedy akurat lubię sobie poczytać.

1

@AREK1234 Najpierw Zajc dyskwalifikacja a teraz Aigro więzadła. Każda kontuzja, a zwłaszcza taka, mnie smuci

0

@Fc112 :D
Przyzwyczaiłem się, że mi nie odpisują.

0

@July_6_BcN O w końcu mi odpisałaś!
Tam chłop z siekiera chodził, nikt tam już nie odśnieży

9

Znowu pada śnieg a Czaskoski nie zdążył odśnieżyć wczorajszego

0

@Fog_W_1899 bo ja na koniec roku się uaktywniłem, ale jak pójdę do pracy to znowu nie będzie czasu na nic :D

0

@Fog_W_1899 kto ma najwięcej na twoim atencjometrze?

1

@Sergio_Devils Ja w Rising Hub, ale to jutro bo dzisiaj mam plany

3

@Kessie Też go nie lubię, ale chociaż raz przemówił ludzkim głosem

1

Jamie Carragher stwierdził, że Gabriel Jesus jest o niebo lepszy od Gyokeresa i mimo powrotu po poważnej kontuzji, powinien grać w pierwszym składzie zamiast Szweda
@Eklerek

3

Wyzywanie Trzaska się opłaciło bo właśnie mi odśnieżają traktorkiem przed domem

0

@gumaz @FcPortoFan1999 co on od nas chce?

1

@FcPortoFan1999 już za rok się zacznie

0

@Kozinho. Nigdy chyba nie łopatował

0

@FcPortoFan1999 O tak, ale do tego daleko
Przed nami jeszcze faza pucharowa PNA

1

@krefi10 obejrzę se może odmrożoną Marylę Rodowicz, bo to zjawisko zdarza się raz w roku

1

@FcPortoFan1999 I tak nic nie zastąpi PNA mój przyjacielu

0

@clyde jak to mawiał mój dziadek 'żadna mu nie mówi'
Sorry @FcPortoFan1999

1

Chodniki nieodśnieżone... TRZASKOSKI!!!

2

@Eklerek A to podwójny pech

0

@Eklerek chcieli też Jokeresa

1

@Safrani To ja myślałem że dużo oglądam XD obejrzałem w tym roku 17 filmów i seriali

1

@Popitek12 @Kasia @basia @Michalina @Karolina
Chyba każde imię jest na la bambie, tylko coś się dziewczyny mało udzielają ;(

1

@Popitek12 wszystkiego naj naj @jowita

0

@Herato coś mi się ubzdurało, że z Realem wygrał xD

0

@Herato gruby Ronaldo?

2

Gole w Premier League w 2025:

Šeško i Gyökeres - 7 bramek
Dominic Calvert-Lewin - 7 bramek

159 milionów funtów vs 0 milionów funtów

2

@Luciano99 panie Sosnouza, odstaw pan to piwo

3

@Luciano99 wypił bezalkoholowe i myśli, że jest Deco

0

@July_6_BcN w sumie ja się umiem dostosować, jak dziewczyna będzie lubiła Real Madryt to i ja polubię XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?