michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Timing Zając został zdyskwalifikowany :(
2
Zimbabwianie na 2:2! @FcPortoFan1999
0
Demon Prevc, reszta może mu narty czyścić
1
Te oceny skoczków to wina Negreiry
0
@Criss18Barca Polacy całe życie pod górkę...
1
@July_6_BcN Czofenig i Zając razem na 1! :o
1
Brawo Timing Zając, wyprzedził dwóch niemiaszków
1
@FcPortoFan1999 Zimbabwów, Zimbabwian?
Wycofuję się z tego.
2
Demon Prevc skacze w innej lidze
0
@APTAPT Gdzie wady?
0
Takich Niemców lubię oglądać
0
I niemiaszki smutne, nie machają już flagą.
Lubię to.
1
Kamil zadowolony, a on rzadko jest zadowolony
0
Pjoter coś ty zrobił
1
Jak ja kocham TCS
Na Kacpra Tomasiaka można liczyć
0
@FcPortoFan1999 Senegal i Nigeria też mają mocne kadry.
0
@FcPortoFan1999 Już się nie mogę doczekać fazy pucharowej.
0
@FcPortoFan1999 jeszcze o 17 Egipt, ale oni to grają kaszanę
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj oko na Maroko?
0
@Bilon87 w sumie racja.
No to obaj są najlepsi w historii po polskiemu
0
@Bilon87 Obaj są goatami.
0
@Zoker ciekawe o kim mowa
1
@Kessie do następnych Świąt się nie wyrobisz
5
@July_6_BcN Jeszcze były fajerwerki na LR, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów
1
@July_6_BcN Już za 4 h!
0
Jeden typ na fioletowej ma avatar la liga negreira i obok herb Barcy i ciągle nawija o negreirze, co za nawiedzony madryciak
0
@lajcior ja też mam, ale nie świąteczną
4
Dlaczego nie było czapek świątecznych na La Rambli?
DLACZEGO?!?!?!?!?!?!?
0
@July_6_BcN gotowa na dzisiejsze skoki?
0
@Shafiqua w porównaniu do mnie to bardzo dużo ;)