1

@July_6_BcN Timing Zając został zdyskwalifikowany :(

2

Zimbabwianie na 2:2! @FcPortoFan1999

0

Demon Prevc, reszta może mu narty czyścić

1

Te oceny skoczków to wina Negreiry

0

@Criss18Barca Polacy całe życie pod górkę...

1

@July_6_BcN Czofenig i Zając razem na 1! :o

1

Brawo Timing Zając, wyprzedził dwóch niemiaszków

1

@FcPortoFan1999 Zimbabwów, Zimbabwian?
Wycofuję się z tego.

2

Demon Prevc skacze w innej lidze

0

@APTAPT Gdzie wady?

0

Takich Niemców lubię oglądać

0

I niemiaszki smutne, nie machają już flagą.
Lubię to.

1

Kamil zadowolony, a on rzadko jest zadowolony

0

Pjoter coś ty zrobił

1

Jak ja kocham TCS

Na Kacpra Tomasiaka można liczyć

0

@FcPortoFan1999 Senegal i Nigeria też mają mocne kadry.

0

@FcPortoFan1999 Już się nie mogę doczekać fazy pucharowej.

0

@FcPortoFan1999 jeszcze o 17 Egipt, ale oni to grają kaszanę

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj oko na Maroko?

0

@Bilon87 w sumie racja.
No to obaj są najlepsi w historii po polskiemu

0

@Bilon87 Obaj są goatami.

0

@Zoker ciekawe o kim mowa

1

@Kessie do następnych Świąt się nie wyrobisz

5

@July_6_BcN Jeszcze były fajerwerki na LR, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów

1

@July_6_BcN Już za 4 h!

0

Jeden typ na fioletowej ma avatar la liga negreira i obok herb Barcy i ciągle nawija o negreirze, co za nawiedzony madryciak

0

@lajcior ja też mam, ale nie świąteczną

4

Dlaczego nie było czapek świątecznych na La Rambli?
DLACZEGO?!?!?!?!?!?!?

0

@July_6_BcN gotowa na dzisiejsze skoki?

0

@Shafiqua w porównaniu do mnie to bardzo dużo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?