0

@gumaz domatorsko bo jestem domatorem

5

Nikuś Paz z golem, Lecce - Como 0:1

0

@PatrychoO No ja obejrzałem cały

6

Dzisiaj padło najmniej goli w historii Boxing Day!

0

@Eklerek @BulaKG o akurat mam, oglądałem już Pati i Odwilż, polecam

1

"Niebo. Rok w piekle"
Jeden rabin powie, że pierwszy odcinek wgniata w ziemię a drugi powie że w sumie nuda.
Opinie na LR podzielone

0

@BulaKG gdzie można obejrzeć?

2

@FcPortoFan1999 już myślałem że Maroko znowu 0:0 do przerwy.
Mali do roboty!

2

@Luciano99 dzięki mordo, teraz czuję się lepiej

3

@July_6_BcN Pocieszające że nie tylko ja tak się czuję :D

1

@TR3YWAY no trzeba właśnie, trudno, co ma być to będzie

1

@TR3YWAY no ja nie pasuje do tego świata tak szczerze :D

9

Zaraz na początku roku mam urodziny i moim osiągnięciem życiowym jest tylko to, że dożyłem tego wieku

2

@macio_944 ty bogolu, uczta iście królewska

1

@MessiForeverTheBest Jakimi? Ja nie widzę żadnych.

1

@July_6_BcN Muszę zmienić bo mi redakcja da wakacje

0

@Kamil01 Nie no dobra, cieszę się każdym dniem jakby miał być tym ostatnim.

2

@LAMC_10 Oczywiście, że tak

0

Znowu się najadłem pod korek :F

0

@maroon A jak wczoraj chciałem to nie bo nie wolno przed wigilią XD

1

Czas iść zjeść kolejne odgrzewane mięsko hołhołhoł!

1

@TR3YWAY I warto mieć mażenia doczekać ich spełnienia

0

@tadzik447 A kiedy wracasz, ja dopiero 7 styczeń

1

@LAMC_10 no to ja tak samo, tylko coś wyszukać a tak to nie przeglądam

0

@LAMC_10 ja mam, ale bardzo rzadko wchodzę.

0

@PatrykBarca Co roku odpalam i za każdym razem cringe mnie łapie XD

1

Wchodzę na chwilę na Facebooka a tam same specjalne sesje zdjęciowe przy choince, wyszedłem po 5 sekundach.
Ale cringe Xdd

0

800 zł premii dzisiaj wleciało od szefuncia. A wy co tam, co tam?
Ile wpadło do kieszonki?

1

@Bzyczekk Vitor Roque się szybciej skończył. A Endrick ma talent ale musi grać

0

O maj god ale mu się palec wygiął u dłoni, aż mnie zaczął boleć :X

Mecz Fulham - Forest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?