michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz domatorsko bo jestem domatorem
5
Nikuś Paz z golem, Lecce - Como 0:1
0
@PatrychoO No ja obejrzałem cały
6
Dzisiaj padło najmniej goli w historii Boxing Day!
0
@Eklerek @BulaKG o akurat mam, oglądałem już Pati i Odwilż, polecam
1
"Niebo. Rok w piekle"
Jeden rabin powie, że pierwszy odcinek wgniata w ziemię a drugi powie że w sumie nuda.
Opinie na LR podzielone
0
@BulaKG gdzie można obejrzeć?
2
@FcPortoFan1999 już myślałem że Maroko znowu 0:0 do przerwy.
Mali do roboty!
2
@Luciano99 dzięki mordo, teraz czuję się lepiej
3
@July_6_BcN Pocieszające że nie tylko ja tak się czuję :D
1
@TR3YWAY no trzeba właśnie, trudno, co ma być to będzie
1
@TR3YWAY no ja nie pasuje do tego świata tak szczerze :D
9
Zaraz na początku roku mam urodziny i moim osiągnięciem życiowym jest tylko to, że dożyłem tego wieku
2
@macio_944 ty bogolu, uczta iście królewska
1
@MessiForeverTheBest Jakimi? Ja nie widzę żadnych.
1
@July_6_BcN Muszę zmienić bo mi redakcja da wakacje
0
@Kamil01 Nie no dobra, cieszę się każdym dniem jakby miał być tym ostatnim.
2
@LAMC_10 Oczywiście, że tak
0
Znowu się najadłem pod korek :F
0
@maroon A jak wczoraj chciałem to nie bo nie wolno przed wigilią XD
1
Czas iść zjeść kolejne odgrzewane mięsko hołhołhoł!
1
@TR3YWAY I warto mieć mażenia doczekać ich spełnienia
0
@tadzik447 A kiedy wracasz, ja dopiero 7 styczeń
1
@LAMC_10 no to ja tak samo, tylko coś wyszukać a tak to nie przeglądam
0
@LAMC_10 ja mam, ale bardzo rzadko wchodzę.
0
@PatrykBarca Co roku odpalam i za każdym razem cringe mnie łapie XD
1
Wchodzę na chwilę na Facebooka a tam same specjalne sesje zdjęciowe przy choince, wyszedłem po 5 sekundach.
Ale cringe Xdd
0
800 zł premii dzisiaj wleciało od szefuncia. A wy co tam, co tam?
Ile wpadło do kieszonki?
1
@Bzyczekk Vitor Roque się szybciej skończył. A Endrick ma talent ale musi grać
0
O maj god ale mu się palec wygiął u dłoni, aż mnie zaczął boleć :X
Mecz Fulham - Forest