michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale natrafiłem na fajny serialik, Parenthood. Taki dla bab ale mega spoko.
Problem jest taki, że Netflix usuwa go 14 grudnia więc muszę oglądać 3-4 odcinki dziennie żeby zdążyć XD
Lauren Graham niezła sztuka. :)
1
@maroon Nie bo liczy się bilans bramkowy a nie spotkania bezpośrednie
0
Jeszcze tylko 12 goli do pierwszego miejsca, vamos
1
Kuba Kamiński!!!! Jednak nie tylko potrafi biegać ale i strzelać!
0
Ciekawe z kim zagramy w barażach
0
Myślicie że jak założę multi na śmietankowej to zbanują mnie po raz drugi?
2
Za tydzień skoki, ktoś czeka?
0
@bartekvisca a miało być w Dzień Matki 2026 chyba :((
1
Mówiłem tacie, kibicowi Lecha, że łysy jest dobry.
Znam się.
4
I to Rayo ma wygrać z Realem w niedzielę jak przegrywa 0:2 z Lechem?
NA PIWNO
0
Dzisiaj wylosował się dobry Lech
1
Jak kibice machali XDDDD
0
@buglikos Ja mam Samsunga 4 lata i jestem mega zadowolony. S21.
W przyszłym roku planuję kupić S26 Ultra
0
Ten Fofana to jest tak cienki, co oglądam Milan to się zastanawiam co on tu robi, chyba musi mieć świetnego agenta
0
Ale ten mecz Atalanta-Milan jest tragiczny do oglądania
0
Kocham Brentford, jak tylko weszli do PL to nie zawodzą. Nawet w pierwszym meczu sezonu 4 lata temu wygrali z Arsenalem 2:0 z tego co kojarzę.
0
Chyba niedługo będzie wolny Slot na miejscu trenera Liverpoolu.
2
@ProMILs ja mam oczy zielone życie popier... Też się zgadza.
10
Oczy niebieskie życie królewskie,
Oczy piwne życie dziwne.
1
Jeszcze was boli corner taken quickly że tak się cieszycie z porażki Liverpoolu? :D
0
Jeszcze tylko 3 wygrane z rzędu United i pewien kibic w końcu bedzie mógł ściąć włosy!
1
Salah piłką znokautował jakiegoś chłopa XDDD
0
@PatrykBarca no właśnie XD dramat
0
Lammens 5 podań celnych na 26 :D
5
@gumaz Co za koszmar
2
Szczur se biega po murawie w meczu Walii z Belgią XDDD
0
@vangoor Odpowiedz...
0
@Arden ja jestem sam i dobrze mi z tym, nie ulegam presji społeczeństwa bo mam ich w zadku
0
Czy ten mecz jest mierny czy mi sie wydaje bo sobie siedzę na telefonie więcej niż patrzę (jak zawsze na meczach reprezentacji)
9
Jak przegramy to wina Tuska