2

Ale natrafiłem na fajny serialik, Parenthood. Taki dla bab ale mega spoko.
Problem jest taki, że Netflix usuwa go 14 grudnia więc muszę oglądać 3-4 odcinki dziennie żeby zdążyć XD
Lauren Graham niezła sztuka. :)

1

@maroon Nie bo liczy się bilans bramkowy a nie spotkania bezpośrednie

0

Jeszcze tylko 12 goli do pierwszego miejsca, vamos

1

Kuba Kamiński!!!! Jednak nie tylko potrafi biegać ale i strzelać!

0

Ciekawe z kim zagramy w barażach

0

Myślicie że jak założę multi na śmietankowej to zbanują mnie po raz drugi?

2

Za tydzień skoki, ktoś czeka?

0

@bartekvisca a miało być w Dzień Matki 2026 chyba :((

1

Mówiłem tacie, kibicowi Lecha, że łysy jest dobry.
Znam się.

4

I to Rayo ma wygrać z Realem w niedzielę jak przegrywa 0:2 z Lechem?
NA PIWNO

0

Dzisiaj wylosował się dobry Lech

1

Jak kibice machali XDDDD

0

@buglikos Ja mam Samsunga 4 lata i jestem mega zadowolony. S21.

W przyszłym roku planuję kupić S26 Ultra

0

Ten Fofana to jest tak cienki, co oglądam Milan to się zastanawiam co on tu robi, chyba musi mieć świetnego agenta

0

Ale ten mecz Atalanta-Milan jest tragiczny do oglądania

0

Kocham Brentford, jak tylko weszli do PL to nie zawodzą. Nawet w pierwszym meczu sezonu 4 lata temu wygrali z Arsenalem 2:0 z tego co kojarzę.

0

Chyba niedługo będzie wolny Slot na miejscu trenera Liverpoolu.

2

@ProMILs ja mam oczy zielone życie popier... Też się zgadza.

10

Oczy niebieskie życie królewskie,
Oczy piwne życie dziwne.

1

Jeszcze was boli corner taken quickly że tak się cieszycie z porażki Liverpoolu? :D

0

Jeszcze tylko 3 wygrane z rzędu United i pewien kibic w końcu bedzie mógł ściąć włosy!

1

Salah piłką znokautował jakiegoś chłopa XDDD

0

@PatrykBarca no właśnie XD dramat

0

Lammens 5 podań celnych na 26 :D

5

@gumaz Co za koszmar

2

Szczur se biega po murawie w meczu Walii z Belgią XDDD

0

@vangoor Odpowiedz...

0

@Arden ja jestem sam i dobrze mi z tym, nie ulegam presji społeczeństwa bo mam ich w zadku

0

Czy ten mecz jest mierny czy mi sie wydaje bo sobie siedzę na telefonie więcej niż patrzę (jak zawsze na meczach reprezentacji)

9

Jak przegramy to wina Tuska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?