1

Ale brama Paquety

0

Gol Athleticu, asysta Nico

0

@Uukasz_93 myślałem, że w telewizji heh

@norbi77 laligę oglądam na yt la ligi a reszty nue wiem, serie a tez chyba ma swój kanał

0

Gdzie oglądacie skróty meczów poszczególnych lig?

0

Jokeresz bardzo słabo

0

@JohnKennedy Milanik obejrzę

1

Brunia !! :DDDD

1

@Trojanek23 można po polskiemu?

1

Sunderland, w końcu powiew świeżości.

Bo to Burnley wiecznie spadające i wracające już jest nudne XD
16 goli tylko stracili w Championship (rekord) a tu już 3 w pierwszym meczu hehe

1

@BHAFCB z ciekawości, dlaczego kibicujesz Brighton i od kiedy?
W sumie też ich lubię :P

1

@escarabajo Właśnie dzisiaj mam zamiar zacząć :D

0

Obejrzałem wczoraj drugi sezon Ginny I Georgia. To jest chyba młodzieżowe ale podobało mi się XD
Widzial ktoś?

1

Niech Newcastle wciśnie bramkę Villi, bo mnie zawiedli swoją grą.
Liczyłem na konkretne meczycho.

1

@LeszekFCB tez mam w pracy gościa który ma na imię inaczej a my na niego mówimy Stachu :D

0

@Hshdhrhdh XD

@MichuZ44 dobrze, że jest zdjęcie bo tajemnicze byłoby to 44 :D

2

@JohnKennedy gdyby nie zdjęcie to bym nie wiedział

5

@FcPortoFan1999 Madrytu po nicku to oczywiste, ale że nie Lizbony? Toż to szok!

4

@Luciano99 Ok boomer

4

Co oznaczają wasze nicki, skąd pomysł na nie?

Ja was zaskoczę - mój nick jest od mojego imienia.

1

Kjeza sam zdziwiony XD

1

Ale ten Konate to placek, oby przeszedł do Realu

0

Kibice innych klubów emocjonują się transferami, a kibice barcelony rejestracjami

2

Co to bylo, będą memy z tego karnego Witini

3

Warto było wywalić Donnarummę!

1

Coś nieciekawy ten finał SPE

Edit napiszę tak jeszcze raz w drugiej połowie może Totki znowu strzelą!!! :D

0

@adamek20151 katarski klub który łamie Finansowe Fair Play

0

No to każdy za Totkami, czyż nie?

0

Mogła być Liga Mistrzów w Polsce to Dymamo Kijów przegrywa z jakimś pafosem z Cypru xd

1

@gumaz Poczytaj o tym, ciężko mi to wyjaśnić bo jest to dosyć złożony temat. Zmagam sie z tym od prawie 10 lat.
To jest lęk przed ludźmi, a raczej ich negatywną oceną. Mimo iż wiem, że to wydaje się głupie to nie mogę nad tym zapanować.

0

@gumaz Wolałbym z kimś, ale nie potrafię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?