michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale brama Paquety
0
Gol Athleticu, asysta Nico
0
@Uukasz_93 myślałem, że w telewizji heh
@norbi77 laligę oglądam na yt la ligi a reszty nue wiem, serie a tez chyba ma swój kanał
0
Gdzie oglądacie skróty meczów poszczególnych lig?
0
Jokeresz bardzo słabo
0
@JohnKennedy Milanik obejrzę
1
Brunia !! :DDDD
1
@Trojanek23 można po polskiemu?
1
Sunderland, w końcu powiew świeżości.
Bo to Burnley wiecznie spadające i wracające już jest nudne XD
16 goli tylko stracili w Championship (rekord) a tu już 3 w pierwszym meczu hehe
1
@BHAFCB z ciekawości, dlaczego kibicujesz Brighton i od kiedy?
W sumie też ich lubię :P
1
@escarabajo Właśnie dzisiaj mam zamiar zacząć :D
0
Obejrzałem wczoraj drugi sezon Ginny I Georgia. To jest chyba młodzieżowe ale podobało mi się XD
Widzial ktoś?
1
Niech Newcastle wciśnie bramkę Villi, bo mnie zawiedli swoją grą.
Liczyłem na konkretne meczycho.
1
@LeszekFCB tez mam w pracy gościa który ma na imię inaczej a my na niego mówimy Stachu :D
0
@Hshdhrhdh XD
@MichuZ44 dobrze, że jest zdjęcie bo tajemnicze byłoby to 44 :D
2
@JohnKennedy gdyby nie zdjęcie to bym nie wiedział
5
@FcPortoFan1999 Madrytu po nicku to oczywiste, ale że nie Lizbony? Toż to szok!
4
@Luciano99 Ok boomer
4
Co oznaczają wasze nicki, skąd pomysł na nie?
Ja was zaskoczę - mój nick jest od mojego imienia.
1
Kjeza sam zdziwiony XD
1
Ale ten Konate to placek, oby przeszedł do Realu
0
Kibice innych klubów emocjonują się transferami, a kibice barcelony rejestracjami
2
Co to bylo, będą memy z tego karnego Witini
3
Warto było wywalić Donnarummę!
1
Coś nieciekawy ten finał SPE
Edit napiszę tak jeszcze raz w drugiej połowie może Totki znowu strzelą!!! :D
0
@adamek20151 katarski klub który łamie Finansowe Fair Play
0
No to każdy za Totkami, czyż nie?
0
Mogła być Liga Mistrzów w Polsce to Dymamo Kijów przegrywa z jakimś pafosem z Cypru xd
1
@gumaz Poczytaj o tym, ciężko mi to wyjaśnić bo jest to dosyć złożony temat. Zmagam sie z tym od prawie 10 lat.
To jest lęk przed ludźmi, a raczej ich negatywną oceną. Mimo iż wiem, że to wydaje się głupie to nie mogę nad tym zapanować.
0
@gumaz Wolałbym z kimś, ale nie potrafię.