1

@Adran360 nie mogę ale będę mieć inne zdanie!

6

Ale super jest to komunikowanie decyzji przez sędziów

2

@Bernard777 Pomyliłeś hernandezów hernandezów, to nie Lucas tylko Theo

1

@FcPortoFan1999 Wzór na szczęście w nich zapisa-ny je-est

0

@FcPortoFan1999 Dobre to on ma jedynie garnitury

0

@barcelonaLM ja za Realem, oby nie katar

1

Muszę zmienić tego cudaka na avatarze, bo nie czuję sie poważny na tym forum

1

@Adran360 mam inne zdanie wiec la bamba mnie musi spalić na stosie

1

@fart Bayern był lepszy w tym meczu

0

Noja wariacie, nie graj szefa

3

@Bernard777 Dogrywka

0

@Hshdhrhdh z gry Bayern, ale lepsze sytuacje bramkowe miało PSG

0

@Bartas1998 Na pewno, ale tak gdzieś przeczytałem i się zastanawiam dlaczego żona piłkarza jest w trudnym położeniu finansowym

0

Dlaczego niby żona Joty jest w trudnym położeniu finansowym, przecież Diogo zarabiał, od 5 lat grał w Liverpoolu

0

@Luciano99 Ja zawsze mam rację

1

@Consigliere Będą mieli 3 tyg wakacji i 3 tyg na przygotowania, a pierwszą albo i nawet 2 kolejki będą mieli przełożone

1

Podoba mi sie to nowe KMŚ, przynajmniej jest co oglądać w okresie wakacyjnym

0

Co ten Donnaruma w szoku jest? Chyba poważnie kontuzjował Musialę...

6

Ale super końcówka Flu-Hilal
Druga połowa? ToP

5

FLU gol na 2:1, brawo!

1

Super meczyk w drugiej połowie - Fluminense - AlHilal

0

@Toretto Sam o tym dzisiaj myślałem.
Co by bylo gdyby... Gdyby Liverpool grał na KMŚ - pewnie Jota by żył
Chociaż niewiadomo czy mógłby tam polecieć jak nie mógł latac samolotem hm

0

Baja Mynszen już prowadzi 2:0, jak na razie to ta 1/8 KMŚ pupy nie urywa poziomem
Odpalam GTA 5

0

Ale te 2 wczorajsze mecze to była nuda, odpuściłem sobie Benficę-Chelsea, i słusznie bo nawet go przerwali na 2 h xd

0

Ale ten mecz Brazoli był nudny, wymęczyłem się oglądaniem

3

Na 48 meczów fazy grupowej KMŚ obejrzałem 20 meczów.

A już dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadające się meczyki:

18:00 - Palmeiras - Botafogo

22:00 - Benfica - Chelsea

9

Wyłączajcie kąkutery bo burza idzie!

0

@jaras121 Nie wiem, nie znam, kto to? Ogólnie rzadko oglądam kosza

0

Co to za gamoń komentuje finał koszykarski o mistrza Hiszpanii?
Co za fatalny komentator, poziom hajto

1

Trzeba będzie zainwestować w PS5 jak wyjdzie GTA 6 za rok.
Od 10 lat mam PS4 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?