michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 nie mogę ale będę mieć inne zdanie!
6
Ale super jest to komunikowanie decyzji przez sędziów
2
@Bernard777 Pomyliłeś hernandezów hernandezów, to nie Lucas tylko Theo
1
@FcPortoFan1999 Wzór na szczęście w nich zapisa-ny je-est
0
@FcPortoFan1999 Dobre to on ma jedynie garnitury
0
@barcelonaLM ja za Realem, oby nie katar
1
Muszę zmienić tego cudaka na avatarze, bo nie czuję sie poważny na tym forum
1
@Adran360 mam inne zdanie wiec la bamba mnie musi spalić na stosie
1
@fart Bayern był lepszy w tym meczu
0
Noja wariacie, nie graj szefa
3
@Bernard777 Dogrywka
0
@Hshdhrhdh z gry Bayern, ale lepsze sytuacje bramkowe miało PSG
0
@Bartas1998 Na pewno, ale tak gdzieś przeczytałem i się zastanawiam dlaczego żona piłkarza jest w trudnym położeniu finansowym
0
Dlaczego niby żona Joty jest w trudnym położeniu finansowym, przecież Diogo zarabiał, od 5 lat grał w Liverpoolu
0
@Luciano99 Ja zawsze mam rację
1
@Consigliere Będą mieli 3 tyg wakacji i 3 tyg na przygotowania, a pierwszą albo i nawet 2 kolejki będą mieli przełożone
1
Podoba mi sie to nowe KMŚ, przynajmniej jest co oglądać w okresie wakacyjnym
0
Co ten Donnaruma w szoku jest? Chyba poważnie kontuzjował Musialę...
6
Ale super końcówka Flu-Hilal
Druga połowa? ToP
5
FLU gol na 2:1, brawo!
1
Super meczyk w drugiej połowie - Fluminense - AlHilal
0
@Toretto Sam o tym dzisiaj myślałem.
Co by bylo gdyby... Gdyby Liverpool grał na KMŚ - pewnie Jota by żył
Chociaż niewiadomo czy mógłby tam polecieć jak nie mógł latac samolotem hm
0
Baja Mynszen już prowadzi 2:0, jak na razie to ta 1/8 KMŚ pupy nie urywa poziomem
Odpalam GTA 5
0
Ale te 2 wczorajsze mecze to była nuda, odpuściłem sobie Benficę-Chelsea, i słusznie bo nawet go przerwali na 2 h xd
0
Ale ten mecz Brazoli był nudny, wymęczyłem się oglądaniem
3
Na 48 meczów fazy grupowej KMŚ obejrzałem 20 meczów.
A już dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadające się meczyki:
18:00 - Palmeiras - Botafogo
22:00 - Benfica - Chelsea
9
Wyłączajcie kąkutery bo burza idzie!
0
@jaras121 Nie wiem, nie znam, kto to? Ogólnie rzadko oglądam kosza
0
Co to za gamoń komentuje finał koszykarski o mistrza Hiszpanii?
Co za fatalny komentator, poziom hajto
1
Trzeba będzie zainwestować w PS5 jak wyjdzie GTA 6 za rok.
Od 10 lat mam PS4 :D