0

Baja Mynszen już prowadzi 2:0, jak na razie to ta 1/8 KMŚ pupy nie urywa poziomem
Odpalam GTA 5

0

Ale te 2 wczorajsze mecze to była nuda, odpuściłem sobie Benficę-Chelsea, i słusznie bo nawet go przerwali na 2 h xd

0

Ale ten mecz Brazoli był nudny, wymęczyłem się oglądaniem

3

Na 48 meczów fazy grupowej KMŚ obejrzałem 20 meczów.

A już dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadające się meczyki:

18:00 - Palmeiras - Botafogo

22:00 - Benfica - Chelsea

9

Wyłączajcie kąkutery bo burza idzie!

0

@jaras121 Nie wiem, nie znam, kto to? Ogólnie rzadko oglądam kosza

0

Co to za gamoń komentuje finał koszykarski o mistrza Hiszpanii?
Co za fatalny komentator, poziom hajto

1

Trzeba będzie zainwestować w PS5 jak wyjdzie GTA 6 za rok.
Od 10 lat mam PS4 :D

1

@kuz o serio? Który już raz? :D na jakiej jesteś misji?

@Matiasio A kiedy będzie GTA 6? Myślę, że chyba zdążę:D

3

Mam ochotę przejść sobie GTA 5 po raz kolejny.
Co parę lat wracam i przechodzę ją od początku, ta gra jest ponadczasowa.

2

@APTAPT Już go nie lubię

0

@FcPortoFan1999 dopiero niedawno zobaczyłem, że Porto zremisowało 4:4 w nocy z jakimiś alahlami. Oglądałeś?

0

Wydaje mi się, że Baja Mynśen chce przegrać, żeby nie grać z Chelsea.

1

Działa wam DAZN? Jak wchodzę w transmisje to mam cały czarny ekran

2

@MateS Mariott albo Intercontinental

0

Byłem na wiankach w Wawce i bylo całkiem nieźle, na pewno lepiej niż na ZORZY w Poznaniu XD

0

Rezi wziął ślub, miłość do pierwszego udaru

0

Porto się nadaje do tarcia chrzanu

1

@Lionel_Messi10 Ładnie, w nocy też oglądasz? Ja tylko raz widziałem o północy Palmeiras Porto, dobry meczyk byl

3

Na 18 dotychczasowych meczów KMŚ obejrzałem 10

1

@NeroTFP1 o DAZN pytam XD

0

Fajne to premium w DAZN, jakość TOP i do tego statystyki, składy czy nawet ankiety pod ręką.
Ma ktoś premium i korzysta moze jeszcze z czegoś i czym nie wiem że jest, jakieś ciekawe opcje albo coś?

1

@Vurt jakby był za Miami to by miał nick FcInterFan1999

2

Dzisiaj o 21:00 w KMŚ pojedynek @FcPortoFan1999 kontra cała La rambla

0

@escarabajo będziesz oglądać ten hicior o północy?

0

Chłop po strzeleniu gola dostał w papę od bramkarza i jeszcze źle stanął jak upadał, no i zmiana

0

@macio_944 kiedy premiera?

1

Niby ten mecz River - Urawa nie jest jakiś wybitny, ale szybko zleciała mi ta pierwsza połowa. Żwawy mecz i fajna atmosfera na trybunach.

Flu - Borussia z kolei pierwsza połowa też fajna, ale z drugą się męczyłem

1

@Mixtape Wojciech Piela

0

@mekston @FcPortoFan1999 w sumie większa zasługę ma Palmeiras że mecz był ciekawy.
Wrażenie na pewno zrobił młody Mora, i w sumie tylko on z Porto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?