michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Baja Mynszen już prowadzi 2:0, jak na razie to ta 1/8 KMŚ pupy nie urywa poziomem
Odpalam GTA 5
0
Ale te 2 wczorajsze mecze to była nuda, odpuściłem sobie Benficę-Chelsea, i słusznie bo nawet go przerwali na 2 h xd
0
Ale ten mecz Brazoli był nudny, wymęczyłem się oglądaniem
3
Na 48 meczów fazy grupowej KMŚ obejrzałem 20 meczów.
A już dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadające się meczyki:
18:00 - Palmeiras - Botafogo
22:00 - Benfica - Chelsea
9
Wyłączajcie kąkutery bo burza idzie!
0
@jaras121 Nie wiem, nie znam, kto to? Ogólnie rzadko oglądam kosza
0
Co to za gamoń komentuje finał koszykarski o mistrza Hiszpanii?
Co za fatalny komentator, poziom hajto
1
Trzeba będzie zainwestować w PS5 jak wyjdzie GTA 6 za rok.
Od 10 lat mam PS4 :D
1
@kuz o serio? Który już raz? :D na jakiej jesteś misji?
@Matiasio A kiedy będzie GTA 6? Myślę, że chyba zdążę:D
3
Mam ochotę przejść sobie GTA 5 po raz kolejny.
Co parę lat wracam i przechodzę ją od początku, ta gra jest ponadczasowa.
2
@APTAPT Już go nie lubię
0
@FcPortoFan1999 dopiero niedawno zobaczyłem, że Porto zremisowało 4:4 w nocy z jakimiś alahlami. Oglądałeś?
0
Wydaje mi się, że Baja Mynśen chce przegrać, żeby nie grać z Chelsea.
1
Działa wam DAZN? Jak wchodzę w transmisje to mam cały czarny ekran
2
@MateS Mariott albo Intercontinental
0
Byłem na wiankach w Wawce i bylo całkiem nieźle, na pewno lepiej niż na ZORZY w Poznaniu XD
0
Rezi wziął ślub, miłość do pierwszego udaru
0
Porto się nadaje do tarcia chrzanu
1
@Lionel_Messi10 Ładnie, w nocy też oglądasz? Ja tylko raz widziałem o północy Palmeiras Porto, dobry meczyk byl
3
Na 18 dotychczasowych meczów KMŚ obejrzałem 10
1
@NeroTFP1 o DAZN pytam XD
0
Fajne to premium w DAZN, jakość TOP i do tego statystyki, składy czy nawet ankiety pod ręką.
Ma ktoś premium i korzysta moze jeszcze z czegoś i czym nie wiem że jest, jakieś ciekawe opcje albo coś?
1
@Vurt jakby był za Miami to by miał nick FcInterFan1999
2
Dzisiaj o 21:00 w KMŚ pojedynek @FcPortoFan1999 kontra cała La rambla
0
@escarabajo będziesz oglądać ten hicior o północy?
0
Chłop po strzeleniu gola dostał w papę od bramkarza i jeszcze źle stanął jak upadał, no i zmiana
0
@macio_944 kiedy premiera?
1
Niby ten mecz River - Urawa nie jest jakiś wybitny, ale szybko zleciała mi ta pierwsza połowa. Żwawy mecz i fajna atmosfera na trybunach.
Flu - Borussia z kolei pierwsza połowa też fajna, ale z drugą się męczyłem
1
@Mixtape Wojciech Piela
0
@mekston @FcPortoFan1999 w sumie większa zasługę ma Palmeiras że mecz był ciekawy.
Wrażenie na pewno zrobił młody Mora, i w sumie tylko on z Porto