michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest paru ciekawych grajków o północy do obejrzenia: Estevao, Samu, 18 letni Mora, Gabri Veiga i Vitor Roque oczywiście!
3
Langlet-LeNormand - najgorszy duet obrońców na świecie
0
Pudło turnieju już znamy, madre mía
0
Dobrze, że Ląglę już sprzedany bo mogliby się rozmyślić. Co za fatalny piłkarz, i jeszcze z czerwoną kartką
2
Są reklamy podczas meczów ale w ogóle nie przeszkadzają w oglądaniu.
Jakość obrazu też jest spoko.
A tak z ciekawości ma ktoś premium? Jest tam coś ciekawego?
2
@GTBTP @BorzyKrzys nie no chłopy, żartowałem!
Ewentualnie z racji tego, że dzisiaj się wyspałem to może obejrzę ten o północy.
1
No to jeszcze meczyk o północy, o 2 się skończy, szybka drzemka, później prawdziwy hicior o 4 rano - Botafogo - Seattle Sounders, który skończy się o 6 No i na 7 do roboty!
5
Cholo ale przypakował, bicki mu urosły
0
Ale wsadził Fabianek
0
Też nie możecie włączyć meczu? Ja mam zakodowane a miało być za free xd
Dobra znalazłem :D
0
@FcPortoFan1999 Czyli Brazole zdecydowani faworyci i wygrają? Okej, jakby co to będzie na ciebie XD
0
@FcPortoFan1999 Porto da radę wygrać z Palmeiras? Bo się zastanawiam jak obstawić ten mecz
0
Mam pytanie do tych co oglądali mecz otwarcia KMŚ.
Czy darmowe DAZN wystarczy żeby oglądać? Jest duzo reklam?
Czy ktoś ma wykupione premium i poleca?
2
Leo Messiego la rambla na pewno będzie dzisiaj w nocy oglądać
0
Będziecie oglądać KMŚ?
0
@July_6_BcN życie wróciło do normy po morderstwie w biały dzień?
9
Zieliński był tak długo kapitanem jak Trzaskowski prezydentem.
Kocham to polskie uniwersum.
2
I gdzie my teraz znajdziemy tak modnie ubranego trenera jak sir Probierz?
0
@FcPortoFan1999 bo niestety zaczęli wygrywać ;( już awatar nieaktualny z tą piękną serią porażek
0
Macie coś do polecenia na Netflixie po obejrzeniu Breaking Bad, Better Call Saul i Ozark? Coś w tym stylu :D
0
@kuz kurde bele widzę że zęba nie masz. Wstaw sobie implant jak ja 2 dni temu
0
@Kgorecki2500 Nasz? Na pewno nie mój.
Nie mam prezydenta od 10 lat
0
Polsce u20 też nie idzie a tam nie ma mistera Probierza
0
No to oglądam koszykówkę Real - Unicaja.
Nic innego nie ma do oglądania dzisiaj.
Ale już w weekend Klubowe Mistrzostwa Świata :D
3
@kanver_ Ale my nie mamy przyszłości.
Teraźniejszości też nie mamy.
3
Na cześć naszego treneiro z Temu ustawiłem sobie piękny awatar.
Ave Probierz!
1
Kulesza po pijaku dał do podpisania kontrakt Probierzowi bo myślał że to Guardiola.
Tak było, nie zmyślam
2
Przegrywamy skromnie, cieszmy się z małych rzeczy.
1
Guardiola z Temu ma farta
4
Chłop z Cracovii strzela gola minutę po wejściu.
Kurtyna XD