0

Jest paru ciekawych grajków o północy do obejrzenia: Estevao, Samu, 18 letni Mora, Gabri Veiga i Vitor Roque oczywiście!

3

Langlet-LeNormand - najgorszy duet obrońców na świecie

0

Pudło turnieju już znamy, madre mía

0

Dobrze, że Ląglę już sprzedany bo mogliby się rozmyślić. Co za fatalny piłkarz, i jeszcze z czerwoną kartką

2

Są reklamy podczas meczów ale w ogóle nie przeszkadzają w oglądaniu.
Jakość obrazu też jest spoko.

A tak z ciekawości ma ktoś premium? Jest tam coś ciekawego?

2

@GTBTP @BorzyKrzys nie no chłopy, żartowałem!
Ewentualnie z racji tego, że dzisiaj się wyspałem to może obejrzę ten o północy.

1

No to jeszcze meczyk o północy, o 2 się skończy, szybka drzemka, później prawdziwy hicior o 4 rano - Botafogo - Seattle Sounders, który skończy się o 6 No i na 7 do roboty!

5

Cholo ale przypakował, bicki mu urosły

0

Ale wsadził Fabianek

0

Też nie możecie włączyć meczu? Ja mam zakodowane a miało być za free xd
Dobra znalazłem :D

0

@FcPortoFan1999 Czyli Brazole zdecydowani faworyci i wygrają? Okej, jakby co to będzie na ciebie XD

0

@FcPortoFan1999 Porto da radę wygrać z Palmeiras? Bo się zastanawiam jak obstawić ten mecz

0

Mam pytanie do tych co oglądali mecz otwarcia KMŚ.
Czy darmowe DAZN wystarczy żeby oglądać? Jest duzo reklam?
Czy ktoś ma wykupione premium i poleca?

2

Leo Messiego la rambla na pewno będzie dzisiaj w nocy oglądać

0

Będziecie oglądać KMŚ?

0

@July_6_BcN życie wróciło do normy po morderstwie w biały dzień?

9

Zieliński był tak długo kapitanem jak Trzaskowski prezydentem.
Kocham to polskie uniwersum.

2

I gdzie my teraz znajdziemy tak modnie ubranego trenera jak sir Probierz?

0

@FcPortoFan1999 bo niestety zaczęli wygrywać ;( już awatar nieaktualny z tą piękną serią porażek

0

Macie coś do polecenia na Netflixie po obejrzeniu Breaking Bad, Better Call Saul i Ozark? Coś w tym stylu :D

0

@kuz kurde bele widzę że zęba nie masz. Wstaw sobie implant jak ja 2 dni temu

0

@Kgorecki2500 Nasz? Na pewno nie mój.
Nie mam prezydenta od 10 lat

0

Polsce u20 też nie idzie a tam nie ma mistera Probierza

0

No to oglądam koszykówkę Real - Unicaja.
Nic innego nie ma do oglądania dzisiaj.
Ale już w weekend Klubowe Mistrzostwa Świata :D

3

@kanver_ Ale my nie mamy przyszłości.
Teraźniejszości też nie mamy.

3

Na cześć naszego treneiro z Temu ustawiłem sobie piękny awatar.
Ave Probierz!

1

Kulesza po pijaku dał do podpisania kontrakt Probierzowi bo myślał że to Guardiola.
Tak było, nie zmyślam

2

Przegrywamy skromnie, cieszmy się z małych rzeczy.

1

Guardiola z Temu ma farta

4

Chłop z Cracovii strzela gola minutę po wejściu.

Kurtyna XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?