michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 dzisiaj akurat mam cały dzień czas ale nie chce mi się już oglądać od jakichś... 2 godzin XD
1
Jednak nie jestem fanem tenisa bo już mi się nie chce oglądać, za długo D:
2
Tenisiści który wygrali wielkiego szlema bez straty seta:
Björn Borg – French Open 1978
Björn Borg – French Open 1980
Rafael Nadal – French Open 2008
Rafael Nadal – French Open 2010
Rafael Nadal – French Open 2017
Rafael Nadal – French Open 2020
Roger Federer – Australian Open 2007
Ilie Năstase – French Open 1973
Ken Rosewall – Australian Open 1971
1
@Comentateiro Ekspert tenisowy na jakiego nie zasługujemy!
0
To była mama Carlitosa? Ale rakieta :O
1
A tymczasem Spaletti oficjalnie zwolniony z reprezentacji Włoch
2
¡¡¡Vamos Carlos Alcaraz!!!
3
Jak kiedyś poczujesz się niepotrzebny to pomysł o meczu o 3 miejsce w Lidze Narodów :D
0
@clyde to super że chociaż ktoś jest zadowolony bo ja nie XD ja już w domku pod kołderką XD
0
@clyde I jak wrażenia? Ludzi dużo?
Ja cały zmokłem czekając w kolejce
1
@Comentateiro no ja już byłem przerażony czytając komentarze o wczoraj.
Organizacja też fatalna, ludzie nie wiedzieli gdzie iść. Żenada totalna
2
@clyde i jak tam na ZORZY? Ja 2 godziny stałem w ulewie i bilet oddałem. Jadę z powrotem do domu XDD cudowny festiwal, nie zapomnę go nigdy.
1
@Stinger_ Gdyby nie ta pogoda to bym poszedł ale nie będę w burzy siedział i to przy jeziorze xD
Jestem w drodzę i widzę że ludzie wracają w kaloszach więc też pewnie wymienili na voucher :P
1
@Stinger_ nie, będzie voucher na koncerty Dadida, ale za rok albo dwa
@clyde powinni zwrócić kasę, ostatni raz kupuje coś w ciemno eh Żenada!
Jeszcze te ciemne chmury nad Pozkiem XD
1
@clyde kolejne przesunięcie godziny ZORZY.
Teraz to już się nawet nie zastanawiam tylko oddaje bilet :v
0
@Popitek12 mam kumpla kibica Realu i w ostatnich latach to oni mieli więcej okazji do świętowania. Przede wszystkim Ligi Mistrzów
Więc raczej mają się dobrze. :)
0
@PatrychoO kim jest MG bo już gdzieś widziałem jak ktoś o tym pisał? XD
1
@clyde właśnie jadę i oddam bilet
2
@Stinger_ Właśnie lubię go (po tym dziadowstwie moze sie to zmienić), ale zrobił ludzi w uja bo każdy myślał że to będzie głównie jego koncert a tu same nonamy śpiewają a on dopiero na samym końcu i przez godzinę.
Nikt kto kupował w przedsprzedaży nie miał o tym pojęcia.
A do tego jeszcze czytam że organizacja jest kijowa (wczoraj był pierwszy festiwal, dzisiaj dzień drugi) i za dużo ludzi jak na taki teren, bo wpuścili ich jak najwięcej żeby jak najwięcej się dochapać hajsu...
...Żenada
2
Czy w Poznaniu pada?? Bo jadę na ten pożal się Boże festiwal Podsiadły który śpiewa tylko godzinę i dopiero o 23 XDD ale zrobili nas w ujka, a wcześniej same artysty-no-namy
1
Najlepszy fragment tego meczu to ostatni gwizdek sędziego
0
Pięknie Mati Gotówka!!!!
0
Bez przeglądania telefonu nie przebrnąlbym przez to meczycho
2
Niebywałe że przegrana z Moldawią 3:2 była w 2023 roku. Jak ten czas leci, a raczej zap...
3
Oglądanie reprezentacji Polski to najgorzej spędzone 2 godziny.
2
Jak widzę Moldawia to mam flashbacki z 2023 roku Xd
8
Ojjj będzie Real miał pociechę z Huijsena, kapitalny jest
0
@kuz nie ma miedzi dupa siedzi
0
@kuz miej wyje a będzie Ci dane
0
Vitinha i Mendes to cracki przez duże C