1

@pt9 dzisiaj akurat mam cały dzień czas ale nie chce mi się już oglądać od jakichś... 2 godzin XD

1

Jednak nie jestem fanem tenisa bo już mi się nie chce oglądać, za długo D:

2

Tenisiści który wygrali wielkiego szlema bez straty seta:

Björn Borg – French Open 1978

Björn Borg – French Open 1980

Rafael Nadal – French Open 2008

Rafael Nadal – French Open 2010

Rafael Nadal – French Open 2017

Rafael Nadal – French Open 2020

Roger Federer – Australian Open 2007

Ilie Năstase – French Open 1973

Ken Rosewall – Australian Open 1971

1

@Comentateiro Ekspert tenisowy na jakiego nie zasługujemy!

0

To była mama Carlitosa? Ale rakieta :O

1

A tymczasem Spaletti oficjalnie zwolniony z reprezentacji Włoch

2

¡¡¡Vamos Carlos Alcaraz!!!

3

Jak kiedyś poczujesz się niepotrzebny to pomysł o meczu o 3 miejsce w Lidze Narodów :D

0

@clyde to super że chociaż ktoś jest zadowolony bo ja nie XD ja już w domku pod kołderką XD

0

@clyde I jak wrażenia? Ludzi dużo?
Ja cały zmokłem czekając w kolejce

1

@Comentateiro no ja już byłem przerażony czytając komentarze o wczoraj.
Organizacja też fatalna, ludzie nie wiedzieli gdzie iść. Żenada totalna

2

@clyde i jak tam na ZORZY? Ja 2 godziny stałem w ulewie i bilet oddałem. Jadę z powrotem do domu XDD cudowny festiwal, nie zapomnę go nigdy.

1

@Stinger_ Gdyby nie ta pogoda to bym poszedł ale nie będę w burzy siedział i to przy jeziorze xD
Jestem w drodzę i widzę że ludzie wracają w kaloszach więc też pewnie wymienili na voucher :P

1

@Stinger_ nie, będzie voucher na koncerty Dadida, ale za rok albo dwa

@clyde powinni zwrócić kasę, ostatni raz kupuje coś w ciemno eh Żenada!
Jeszcze te ciemne chmury nad Pozkiem XD

1

@clyde kolejne przesunięcie godziny ZORZY.
Teraz to już się nawet nie zastanawiam tylko oddaje bilet :v

0

@Popitek12 mam kumpla kibica Realu i w ostatnich latach to oni mieli więcej okazji do świętowania. Przede wszystkim Ligi Mistrzów
Więc raczej mają się dobrze. :)

0

@PatrychoO kim jest MG bo już gdzieś widziałem jak ktoś o tym pisał? XD

1

@clyde właśnie jadę i oddam bilet

2

@Stinger_ Właśnie lubię go (po tym dziadowstwie moze sie to zmienić), ale zrobił ludzi w uja bo każdy myślał że to będzie głównie jego koncert a tu same nonamy śpiewają a on dopiero na samym końcu i przez godzinę.
Nikt kto kupował w przedsprzedaży nie miał o tym pojęcia.
A do tego jeszcze czytam że organizacja jest kijowa (wczoraj był pierwszy festiwal, dzisiaj dzień drugi) i za dużo ludzi jak na taki teren, bo wpuścili ich jak najwięcej żeby jak najwięcej się dochapać hajsu...
...Żenada

2

Czy w Poznaniu pada?? Bo jadę na ten pożal się Boże festiwal Podsiadły który śpiewa tylko godzinę i dopiero o 23 XDD ale zrobili nas w ujka, a wcześniej same artysty-no-namy

1

Najlepszy fragment tego meczu to ostatni gwizdek sędziego

0

Pięknie Mati Gotówka!!!!

0

Bez przeglądania telefonu nie przebrnąlbym przez to meczycho

2

Niebywałe że przegrana z Moldawią 3:2 była w 2023 roku. Jak ten czas leci, a raczej zap...

3

Oglądanie reprezentacji Polski to najgorzej spędzone 2 godziny.

2

Jak widzę Moldawia to mam flashbacki z 2023 roku Xd

8

Ojjj będzie Real miał pociechę z Huijsena, kapitalny jest

0

@kuz nie ma miedzi dupa siedzi

0

@kuz miej wyje a będzie Ci dane

0

Vitinha i Mendes to cracki przez duże C

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?