3

Wochowi zaraz oczy z orbity wyskoczą XD

0

marek jakubiak influenser

0

@MesQueUnClub96 Drużyna i Ancelotti popierają działania Realu Madryt w sprawie wypowiedzi sędziów. W drużynie odebrano słowa sędziego jako groźby.

0

Ale fart XDDDDD

0

Kto oglada reprezentację Polski ten w cyrku się nie śmieje

0

Widzicie jaka Litwa jest potężna? Remis z Finlandią, a hejterzy narzekają ze wymęczyliśmy zwycięstwo.

0

Odpalam sobie gierkę a w tle mecz, bo raczej nie będzie to nic ciekawego dla oczu xD

0

@michaleu a nie, mam, tylko jest rozładowany XD

0

Ajajajaj 3 dogrywki, nie mam trzeciego laptopa xdd

0

Te dogrywki w ogórkowej Lidze Narodow to jakiś żart

0

Francja gra taką samą kupę jak w pierwszym meczu

0

A półfinały i finały Ligi Narodow kiedy będą?
I drugie pytanko co z tymi ekipami co będą grały półfinały, kiedy rozegrają mecze eliminacyjne do MŚ?

Gubię się w tych repkach

1

Cristiano Ronaldo FATALNIE z rzutu karnego, nie ma gola

0

@Szmulek skąd ten komentarz?

0

@Eklerek Ciężej niż reprezentację Polski?

0

@jakub1906 Już wolę obejrzeć powtórkę meczu Holandii z Hiszpanią, którego nie oglądałem

0

@agaFCB noo tak hahah co to trzeba mieć w głowie żeby to wrzucać :D

@Sinirsey no nie oglądam za dużo, ale w tym poście głównie chodziło mi o facebooka i IG

@Bykunn dla mnie też nie

@TR3YWAY w realnym świecie żadna z tych "dupeczek" nie zwróci na niego uwagi

@Katalończyk 99 Nie korzystanie z FB i IG nazywasz izolacją od świata?

2

@dawidz4 Na TVP2 jest transmisja

0

@Natenczas 3 godziny dziennie

3

@pt9 To chyba u ciebie nikt się nie udziela, bo u mnie non stop jakieś zdjęcia bombelków, czy inne pierdoły :D

1

@tadzik447 Sportowa społeczność czyli taka co mnie interesuje. Nie no daj spokój, przecież to nie to samo. :)

11

Jakiś czas temu zrezygnowałem z mediów społecznościowych i od razu lepiej się żyje, polecam każdemu

1

@Lanosss Jak to tak, przecież Borek świętował gola w 80 minucie z potężną Litwą jakby to był finał MŚ.

1

@FcPortoFan1999 a jutro wszystko o tej samej godzinie, ja nie wiem kto to ustala, ale nie jest zbyt mądry

17

Borek weź się chłopie nie rozśmieszaj.
Drze japę jakbyśmy strzelili w finale mundialu

0

Szczerze to mam gdzieś ta reprezentację. Jedyne uczucia jakie mam to niechęć do tych kopaczy

0

Oglada ktoś serial Krew z Krwi 3?

1

@MesQueUnClub96 można ale nie ze łażą w trakcie meczu i zasłaniają innym.
Kiedyś siedziałem przy schodach i co chwilę musiałem wypuszczać jakichś januszy

0

Bardziej wolę mecze oglądać przed telewizorem niż na żywo. Tam to tylko Janusze chodzą po piwerko i zapiekanki i zasłaniają wszystko.
Przychodzą oglądać mecz czy się nażreć? Wkur mnie to niemiłosiernie.

I nie, na szczęście nie jestem na tym partidazo z Litwą, mówię tak ogólnie :D

2

Brakuje mi Ziela i Zalewskiego, zarówno w repce jak i w Interze :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?