michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wochowi zaraz oczy z orbity wyskoczą XD
0
marek jakubiak influenser
0
@MesQueUnClub96 Drużyna i Ancelotti popierają działania Realu Madryt w sprawie wypowiedzi sędziów. W drużynie odebrano słowa sędziego jako groźby.
0
Ale fart XDDDDD
0
Kto oglada reprezentację Polski ten w cyrku się nie śmieje
0
Widzicie jaka Litwa jest potężna? Remis z Finlandią, a hejterzy narzekają ze wymęczyliśmy zwycięstwo.
0
Odpalam sobie gierkę a w tle mecz, bo raczej nie będzie to nic ciekawego dla oczu xD
0
@michaleu a nie, mam, tylko jest rozładowany XD
0
Ajajajaj 3 dogrywki, nie mam trzeciego laptopa xdd
0
Te dogrywki w ogórkowej Lidze Narodow to jakiś żart
0
Francja gra taką samą kupę jak w pierwszym meczu
0
A półfinały i finały Ligi Narodow kiedy będą?
I drugie pytanko co z tymi ekipami co będą grały półfinały, kiedy rozegrają mecze eliminacyjne do MŚ?
Gubię się w tych repkach
1
Cristiano Ronaldo FATALNIE z rzutu karnego, nie ma gola
0
@Szmulek skąd ten komentarz?
0
@Eklerek Ciężej niż reprezentację Polski?
0
@jakub1906 Już wolę obejrzeć powtórkę meczu Holandii z Hiszpanią, którego nie oglądałem
0
@agaFCB noo tak hahah co to trzeba mieć w głowie żeby to wrzucać :D
@Sinirsey no nie oglądam za dużo, ale w tym poście głównie chodziło mi o facebooka i IG
@Bykunn dla mnie też nie
@TR3YWAY w realnym świecie żadna z tych "dupeczek" nie zwróci na niego uwagi
@Katalończyk 99 Nie korzystanie z FB i IG nazywasz izolacją od świata?
2
@dawidz4 Na TVP2 jest transmisja
0
@Natenczas 3 godziny dziennie
3
@pt9 To chyba u ciebie nikt się nie udziela, bo u mnie non stop jakieś zdjęcia bombelków, czy inne pierdoły :D
1
@tadzik447 Sportowa społeczność czyli taka co mnie interesuje. Nie no daj spokój, przecież to nie to samo. :)
11
Jakiś czas temu zrezygnowałem z mediów społecznościowych i od razu lepiej się żyje, polecam każdemu
1
@Lanosss Jak to tak, przecież Borek świętował gola w 80 minucie z potężną Litwą jakby to był finał MŚ.
1
@FcPortoFan1999 a jutro wszystko o tej samej godzinie, ja nie wiem kto to ustala, ale nie jest zbyt mądry
17
Borek weź się chłopie nie rozśmieszaj.
Drze japę jakbyśmy strzelili w finale mundialu
0
Szczerze to mam gdzieś ta reprezentację. Jedyne uczucia jakie mam to niechęć do tych kopaczy
0
Oglada ktoś serial Krew z Krwi 3?
1
@MesQueUnClub96 można ale nie ze łażą w trakcie meczu i zasłaniają innym.
Kiedyś siedziałem przy schodach i co chwilę musiałem wypuszczać jakichś januszy
0
Bardziej wolę mecze oglądać przed telewizorem niż na żywo. Tam to tylko Janusze chodzą po piwerko i zapiekanki i zasłaniają wszystko.
Przychodzą oglądać mecz czy się nażreć? Wkur mnie to niemiłosiernie.
I nie, na szczęście nie jestem na tym partidazo z Litwą, mówię tak ogólnie :D
2
Brakuje mi Ziela i Zalewskiego, zarówno w repce jak i w Interze :/