0

@norbi77 Premier League to najlepsza liga świata, tyle

1

@blakkudium Piękna akcja, piękny gol.

0

@MatBac1991 0 goals? He is a goalkeeper, isn't it?

0

@Lanosss z racji KMŚ FIFA wprowadzi dodatkowe okienko transferowe dla klubów biorących udział w tym turnieju

0

Trent Alexander-Arnold pewnie będzie graczem Realu w przyszłym sezonie,
Maroto, dziennikarz który ma powiązania z Florentino i jego informacje na temat Realu sie sprawdzają, podał że już na Klubowych mistrzostwach świata w czerwcu będzie grał w barwach Realu

2

Ehhh Stolarczyk co ty robisz, fatalna interwencja, fatalna

0

@FCBparasiempre Mimo wszystko Vamos Nisterloju i Vamos Lisy!

0

@FcPortoFan1999 ja tylko na rano preferuję
@tomek8756 Tak tyle wolnego dali, niby fajnie ale za dużo jak dla mnie :D
@Mixtape ja jestem tak zwanym 'nielotem' xD

0

@tomek8756 Nie ode mnie to zależało, ja bym tyle nie wziął :D

0

@FcPortoFan1999 też bym chciał więcej tak szczerze :D

0

@FcPortoFan1999 Nie ma aż tak dużo roboty więc tak zdecydowali. Ale inne firmy też maja tyle wolnego. Parę lat temu na pewno nie byłoby tyle

0

@FcPortoFan1999 ja praca :D

@July_6_BcN i nie masz już dość jak ja? :P

0

@FcPortoFan1999 chciałbym tak jak ty, bo jeden tydzień jeszcze ok ale drugi juz nudy :D

0

@FcPortoFan1999 @July_6_BcN a wy ile macie wolnego? :P

4

Ja dopiero do roboty idę 7 stycznia, a od 20 grudnia jestem w chacie, tyle wolnego że aż nie ma już co robić.

0

Znowu go Hansek zajedzie...

1

Teraz na szybko sprzedają za 100 milionów, a za parę lat sprzedaliby za o wiele więcej.

laporta = bartomeu

0

Barcelona nie ma podjazdu w tym temacie względem Realu, wow.

0

@Criss18Barca Chociaż FB ma jakąś zaletę, bo tak to same wady

1

@Pawci023x Ale cringe.

1

@maroon mnie też, ja się lepiej czuje jak nie korzystam z mediów społecznościowych. Sam nie wrzucam nic a nic

0

@July_6_BcN @Gall no i to jest najlepsze rozwiązanie

4

@Pawci023x Trzeba się pochwalić jaki to ja jestem szczęśliwy, lajkujcie, komentujcie.

3

@PawkoFCB Święte słowa, widać kto ma coś z łbem:D

2

@fart Zazdro, przynajmniej jesteś zdrowszy. Ja mam ale rzadko wchodzę, prawie wcale.

1

@pt9 o właśnie, jeszcze te śmieszne sesje zdjęciowe. XD

0

4 dni zostały Laporcie żeby wyjść z tego z twarzą.

3

Czy też was irytują te wszystkie zdjęcia przy choince w święta na fejsbuku?

1

@Katalończyk 99 jedynym rozwiązaniem była nowa umowa z Nike, ale ostatecznie ani jej warunki nie były tak korzystne, bo główny wzrost wynagrodzenia następuje od 2028 roku, ani premia za podpis nie została zapisana z miejsca na obecny sezon, więc klub nie wygenerował wystarczających środków.

4

@Rust_Cohle wyspa gier na przykład:Dw podstawówce, ale nostalgiaaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?