michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Premier League to najlepsza liga świata, tyle
1
@blakkudium Piękna akcja, piękny gol.
0
@MatBac1991 0 goals? He is a goalkeeper, isn't it?
0
@Lanosss z racji KMŚ FIFA wprowadzi dodatkowe okienko transferowe dla klubów biorących udział w tym turnieju
0
Trent Alexander-Arnold pewnie będzie graczem Realu w przyszłym sezonie,
Maroto, dziennikarz który ma powiązania z Florentino i jego informacje na temat Realu sie sprawdzają, podał że już na Klubowych mistrzostwach świata w czerwcu będzie grał w barwach Realu
2
Ehhh Stolarczyk co ty robisz, fatalna interwencja, fatalna
0
@FCBparasiempre Mimo wszystko Vamos Nisterloju i Vamos Lisy!
0
@FcPortoFan1999 ja tylko na rano preferuję
@tomek8756 Tak tyle wolnego dali, niby fajnie ale za dużo jak dla mnie :D
@Mixtape ja jestem tak zwanym 'nielotem' xD
0
@tomek8756 Nie ode mnie to zależało, ja bym tyle nie wziął :D
0
@FcPortoFan1999 też bym chciał więcej tak szczerze :D
0
@FcPortoFan1999 Nie ma aż tak dużo roboty więc tak zdecydowali. Ale inne firmy też maja tyle wolnego. Parę lat temu na pewno nie byłoby tyle
0
@FcPortoFan1999 ja praca :D
@July_6_BcN i nie masz już dość jak ja? :P
0
@FcPortoFan1999 chciałbym tak jak ty, bo jeden tydzień jeszcze ok ale drugi juz nudy :D
0
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN a wy ile macie wolnego? :P
4
Ja dopiero do roboty idę 7 stycznia, a od 20 grudnia jestem w chacie, tyle wolnego że aż nie ma już co robić.
0
Znowu go Hansek zajedzie...
1
Teraz na szybko sprzedają za 100 milionów, a za parę lat sprzedaliby za o wiele więcej.
laporta = bartomeu
0
Barcelona nie ma podjazdu w tym temacie względem Realu, wow.
0
@Criss18Barca Chociaż FB ma jakąś zaletę, bo tak to same wady
1
@Pawci023x Ale cringe.
1
@maroon mnie też, ja się lepiej czuje jak nie korzystam z mediów społecznościowych. Sam nie wrzucam nic a nic
0
@July_6_BcN @Gall no i to jest najlepsze rozwiązanie
4
@Pawci023x Trzeba się pochwalić jaki to ja jestem szczęśliwy, lajkujcie, komentujcie.
3
@PawkoFCB Święte słowa, widać kto ma coś z łbem:D
2
@fart Zazdro, przynajmniej jesteś zdrowszy. Ja mam ale rzadko wchodzę, prawie wcale.
1
@pt9 o właśnie, jeszcze te śmieszne sesje zdjęciowe. XD
0
4 dni zostały Laporcie żeby wyjść z tego z twarzą.
3
Czy też was irytują te wszystkie zdjęcia przy choince w święta na fejsbuku?
1
@Katalończyk 99 jedynym rozwiązaniem była nowa umowa z Nike, ale ostatecznie ani jej warunki nie były tak korzystne, bo główny wzrost wynagrodzenia następuje od 2028 roku, ani premia za podpis nie została zapisana z miejsca na obecny sezon, więc klub nie wygenerował wystarczających środków.
4
@Rust_Cohle wyspa gier na przykład:Dw podstawówce, ale nostalgiaaa