michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko meczyki oglądać cały dzień, w tą deszczową pogodę chce mi się.
7
@FCB24 chyba chciałeś napisać City
0
@koziar z Girony
0
@FCBparasiempre i co żeś narobił, junajted strzeliło gola chociaż na to nie zasługiwali
0
@adamek20151 Płaczę nad tym wynikiem jak Vinicjusz
0
No nie wierzę, Soton spierdzielili tego karnego i United prowadzi.
Wkurw mam niesamowity ;d
1
Widać było że Arczer zesrany przed strzałem...
0
Dalot co dzisiaj gra kaszane xD
Jazda Święci z mułami
0
Obejrzałem 8 minut Al Naser vs Al Ahli i mam dość, nuda :v
0
@LeoMessiiBarcaPepa No super pomysł, też bym tak chciał xD
@MesQueUnClub_87 mam to samo, od pewnego momentu też bym zrobił wszystko inaczej, w moim przypadku to bylby rok 2010
1
Jakbyście mieli możliwość cofnąć się w czasie, żeby np. naprawić coś co zepsuliście albo z powodu czegoś innego? Który to bylby rok i dlaczego?
7
@FCB_dimiC Łukasz Bok, na IG i na X
0
Otwarta sprzedaż będzie 17 września? Muszę polować na bilety i zobaczyć CR7 być może po raz ostatni
1
@pioz123 Nikt, więc nie będę oglądać. Pytam tylko czy inni też tak mają. Takie trudne do zrozumienia?
1
Wybitnie mi się nie chce oglądać meczu Niemcy - Holandia, też macie czasem takie 'wypalenie' na piłkę? :p
6
@bartekvisca Polecam inną przeglądarkę niż Interner Explorer :v
1
@Kinginiesta myślałem nad tym, ale w moim przypadku ciężko się przełamać.
2
@spacer akurat jestem w takiej sytuacji, mam fobię społeczną i nie mam nikogo, raczej się z tego nie wygrzebię bo od lat się z tym męczę.
Zostaje mi po prostu to zaakceptować i żyć dalej w samotności, ale mimo to nie popełnię samobójstwa, nie zrobię tego moim rodzicom
0
Komentarz usunięty
1
Mam najlepszy awatar na tej stronie
7
Ale mi się podoba mój awatar, aż sam się muszę pochwalić
0
@Linnox Griselda Blanco *.*
1
Ale farcimy hahahah
0
Jeszcze 8 minut męczarni
1
Szkocja gra, Polska strzela
0
Nasza husaria strzeliła gola i myślą że już mają wygraną w kieszeni bo się cofnęli i nic nie grają...
0
Boras musi na mecz lecieć zamiast komentować w studiu, ledwo ich słychać
1
Polećcie mi jakiś serial na Netflixie, bo po Breaking Bad i Saulu nie wiem co oglądać:D
W miarę krótki max 2 sezony.
0
A już wiadomo w jakie dni będzie LM i jakie godziny?
5
Czuję się jak na matematyce w szkole kiedyś -nic nie ogarniam