1

Tylko meczyki oglądać cały dzień, w tą deszczową pogodę chce mi się.

7

@FCB24 chyba chciałeś napisać City

0

@koziar z Girony

0

@FCBparasiempre i co żeś narobił, junajted strzeliło gola chociaż na to nie zasługiwali

0

@adamek20151 Płaczę nad tym wynikiem jak Vinicjusz

0

No nie wierzę, Soton spierdzielili tego karnego i United prowadzi.
Wkurw mam niesamowity ;d

1

Widać było że Arczer zesrany przed strzałem...

0

Dalot co dzisiaj gra kaszane xD

Jazda Święci z mułami

0

Obejrzałem 8 minut Al Naser vs Al Ahli i mam dość, nuda :v

0

@LeoMessiiBarcaPepa No super pomysł, też bym tak chciał xD

@MesQueUnClub_87 mam to samo, od pewnego momentu też bym zrobił wszystko inaczej, w moim przypadku to bylby rok 2010

1

Jakbyście mieli możliwość cofnąć się w czasie, żeby np. naprawić coś co zepsuliście albo z powodu czegoś innego? Który to bylby rok i dlaczego?

7

@FCB_dimiC Łukasz Bok, na IG i na X

0

Otwarta sprzedaż będzie 17 września? Muszę polować na bilety i zobaczyć CR7 być może po raz ostatni

1

@pioz123 Nikt, więc nie będę oglądać. Pytam tylko czy inni też tak mają. Takie trudne do zrozumienia?

1

Wybitnie mi się nie chce oglądać meczu Niemcy - Holandia, też macie czasem takie 'wypalenie' na piłkę? :p

6

@bartekvisca Polecam inną przeglądarkę niż Interner Explorer :v

1

@Kinginiesta myślałem nad tym, ale w moim przypadku ciężko się przełamać.

2

@spacer akurat jestem w takiej sytuacji, mam fobię społeczną i nie mam nikogo, raczej się z tego nie wygrzebię bo od lat się z tym męczę.
Zostaje mi po prostu to zaakceptować i żyć dalej w samotności, ale mimo to nie popełnię samobójstwa, nie zrobię tego moim rodzicom

0

Komentarz usunięty

1

Mam najlepszy awatar na tej stronie

7

Ale mi się podoba mój awatar, aż sam się muszę pochwalić

0

@Linnox Griselda Blanco *.*

1

Ale farcimy hahahah

0

Jeszcze 8 minut męczarni

1

Szkocja gra, Polska strzela

0

Nasza husaria strzeliła gola i myślą że już mają wygraną w kieszeni bo się cofnęli i nic nie grają...

0

Boras musi na mecz lecieć zamiast komentować w studiu, ledwo ich słychać

1

Polećcie mi jakiś serial na Netflixie, bo po Breaking Bad i Saulu nie wiem co oglądać:D
W miarę krótki max 2 sezony.

0

A już wiadomo w jakie dni będzie LM i jakie godziny?

5

Czuję się jak na matematyce w szkole kiedyś -nic nie ogarniam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?