7

@barcelonaLM
Pomyliles google z LR?
Spoko, nie ma męża, możesz podbijać

18

Turcja - Austria - najlepszy mecz fazy pucharowej

0

Guler ma te podania TOP

1

Ale szybko zleciała pierwsza połowa.
To bardzo dobrze świadczy o tym meczu.

1

Ktoś zgubił buty XDD

0

Ale ten mecz rzadki, Holandia wali głową w mur, a Rumuni tylko się bronią

2

Dumfries ty łajzo symulancka

3

To co tygryski lubią najbardziej - KARNE!

1

Łysy Drkusić ale czyści dzisiaj Krystyne

0

Ten mecz jest sto razy lepszy niż ten Francki z Belgią

2

Francja 3 gole na EURO: 2 samobóje, 1 karny

Dramat.

0

GOOOOOOOOL

Nie będzie dogrywki, hip hip? Hura, hura, hura!!!!

0

Dobrze, że polska husaria wysłała Francuzów do trudniejszej części drabinki, możliwe że szybciej odpadną

0

@Barcasub @FcPortoFan1999 Ekstraklape ci obrażajo

1

Dobra niech ktoś strzeli, byle kto, byleby nie było dogrywki

2

Zaraz autentycznie usnę

1

@Patrykl145 tak samo uważam, widowisko zaczęło się psuć jakoś w 3. kolejce

0

Szkoda, że dwie drużyny nie mogą odpaść

2

Kazek Węgrzyn... Rip nasze uszy

0

@andrzejek_yamal jesteś za Realem! Źle nam życzysz

4

Zdecydowanie najlepszy mecz fazy pucharowej, w końcu czuć że to mecz o wysoką stawkę :)

1

Pedri won na ławkę, same straty

0

Ale poszli jak Reksio na szynkę

3

Ktoś zaskoczony? Chyba nikt.

6

@Gibbon_FCB co tam mówiłeś?

2

Nudne te dzisiejsze mecze, chyba zgoda?

0

Andersen z nieba do piekła.
Mógł dać prowadzenie a zrobił karnego xdd

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14568059#comment-14568059
Czyli cała La Rambla za Niemcami, nawet mi was nie żal

2

Kto kibicuje Danii to zielony w górę

0

Włosi do domu ze swoim antyfutbolem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?