michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@barcelonaLM
Pomyliles google z LR?
Spoko, nie ma męża, możesz podbijać
18
Turcja - Austria - najlepszy mecz fazy pucharowej
0
Guler ma te podania TOP
1
Ale szybko zleciała pierwsza połowa.
To bardzo dobrze świadczy o tym meczu.
1
Ktoś zgubił buty XDD
0
Ale ten mecz rzadki, Holandia wali głową w mur, a Rumuni tylko się bronią
2
Dumfries ty łajzo symulancka
3
To co tygryski lubią najbardziej - KARNE!
1
Łysy Drkusić ale czyści dzisiaj Krystyne
0
Ten mecz jest sto razy lepszy niż ten Francki z Belgią
2
Francja 3 gole na EURO: 2 samobóje, 1 karny
Dramat.
0
GOOOOOOOOL
Nie będzie dogrywki, hip hip? Hura, hura, hura!!!!
0
Dobrze, że polska husaria wysłała Francuzów do trudniejszej części drabinki, możliwe że szybciej odpadną
0
@Barcasub @FcPortoFan1999 Ekstraklape ci obrażajo
1
Dobra niech ktoś strzeli, byle kto, byleby nie było dogrywki
2
Zaraz autentycznie usnę
1
@Patrykl145 tak samo uważam, widowisko zaczęło się psuć jakoś w 3. kolejce
0
Szkoda, że dwie drużyny nie mogą odpaść
2
Kazek Węgrzyn... Rip nasze uszy
0
@andrzejek_yamal jesteś za Realem! Źle nam życzysz
4
Zdecydowanie najlepszy mecz fazy pucharowej, w końcu czuć że to mecz o wysoką stawkę :)
1
Pedri won na ławkę, same straty
0
Ale poszli jak Reksio na szynkę
3
Ktoś zaskoczony? Chyba nikt.
6
@Gibbon_FCB co tam mówiłeś?
2
Nudne te dzisiejsze mecze, chyba zgoda?
0
Andersen z nieba do piekła.
Mógł dać prowadzenie a zrobił karnego xdd
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14568059#comment-14568059
Czyli cała La Rambla za Niemcami, nawet mi was nie żal
2
Kto kibicuje Danii to zielony w górę
0
Włosi do domu ze swoim antyfutbolem