michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie no, za dużo tych dogrywek, mam dość
1
@arasz1819 z tych co wymieniłeś to tylko Yamal mnie przekonuje
0
Zazdroszczę im Gulera
1
Guler cudowna asysta
0
@Kamiloza91 wystarczy że miał fantastyczny sezon w Realu + Liga Mistrzów, SPH i La Liga
0
Dwie beznadziejne drużyny niestety awansują dalej, Francja i Anglia
0
Przez cały mecz siedzę na La rambli, bo inaczej bym zasnął
0
@VamoSBarca88 wiem, wiem. Jak jutro wstanę to sobie włączę od razu, bez spoilerów :D
0
Czy ktoś z was oglądał kiedyś mecz na żywo z trybuny za bramką? Jakie wrażenia?
0
@VamoSBarca88 Nie wiedziałem że na CA tak jest :o
Szkoda ze te mecze są tak późno bo bym oglądał
0
Czemu to życie mnie tak karze że musi być w tym meczu dogrywka
0
@DragonxNF nje morze bo ptak lata a gyś nie
1
@DragonxNF Kasia
0
Przez herbaciarzy będzie dogrywka ;(
0
Herbaciarz Jude strzeli w 93 minucie
0
Jakie plusy gola Embolo?
Na ten moment nie ma mowy o dogrywce!
I oby się utrzymał ten wynik, ewentualnie niech Szwajcaria podwyższy wynik :)
6
W 50. minucie mamy celny strzał! Dzieje się, dzieje. Meczycho przez duże M
5
Dzięki dla Orsato że nie doliczył ani jednej minuty, chociaż coś potrafi dobrze zrobić
2
Mecze towarzyskie w USA o 3 w nocy są ciekawsze niż to gówno
0
@Rewolucja123 6912
Będę oglądać te paździerze na EURO więc ta liczba o wiele więcej nie urośnie
4
EURO było fajne w pierwszej i drugiej kolejce, a od 3 kolejki męczę się oglądając.
W fazie pucharowej to jedynie te 2 mecze Hiszpanii były ciekawe i mecz Turcji z Austrią
2
Mecz Portugalia - Francja to był dobry usypiacz. Co to była za padaka to głowa mała...
2
Jezus 0 goli z gry i półfinał...
3
Nie dam rady utrzymać oczu, zmuszam się do tego meczu.
Jeszcze tylko 10 minut
3
Oj usnęło mi się, chyba mecz nie jest zbyt ciekawy :v
8
xG 0.04 Portugalii vs xG 0.06 Francji
Piękny mecz
0
A znawcy na La ramblii twierdzili ze De la Fuente przegra ten mecz takimi zmianami
XDD
2
@kuz Całe BCS i później El camino, będzie co oglądać.
Są tam jakieś odniesienia do BB? Jest Walter, Skyler i inni czy tylko Goodman?
10
Skończyłem oglądać Breaking Bad, co za świetny serial. Nie mam pojęcia dlaczego obejrzałem to dopiero w 2024 jak serial był w latach 2008-13 :D
I co ja mam teraz zrobić ze swoim życiem? xD
Jest jeszcze film i Better Call Saul, które najpierw obejrzeć?
0
Vamos Brazil !!!