6

Nie no, za dużo tych dogrywek, mam dość

1

@arasz1819 z tych co wymieniłeś to tylko Yamal mnie przekonuje

0

Zazdroszczę im Gulera

1

Guler cudowna asysta

0

@Kamiloza91 wystarczy że miał fantastyczny sezon w Realu + Liga Mistrzów, SPH i La Liga

0

Dwie beznadziejne drużyny niestety awansują dalej, Francja i Anglia

0

Przez cały mecz siedzę na La rambli, bo inaczej bym zasnął

0

@VamoSBarca88 wiem, wiem. Jak jutro wstanę to sobie włączę od razu, bez spoilerów :D

0

Czy ktoś z was oglądał kiedyś mecz na żywo z trybuny za bramką? Jakie wrażenia?

0

@VamoSBarca88 Nie wiedziałem że na CA tak jest :o
Szkoda ze te mecze są tak późno bo bym oglądał

0

Czemu to życie mnie tak karze że musi być w tym meczu dogrywka

0

@DragonxNF nje morze bo ptak lata a gyś nie

1

@DragonxNF Kasia

0

Przez herbaciarzy będzie dogrywka ;(

0

Herbaciarz Jude strzeli w 93 minucie

0

Jakie plusy gola Embolo?
Na ten moment nie ma mowy o dogrywce!
I oby się utrzymał ten wynik, ewentualnie niech Szwajcaria podwyższy wynik :)

6

W 50. minucie mamy celny strzał! Dzieje się, dzieje. Meczycho przez duże M

5

Dzięki dla Orsato że nie doliczył ani jednej minuty, chociaż coś potrafi dobrze zrobić

2

Mecze towarzyskie w USA o 3 w nocy są ciekawsze niż to gówno

0

@Rewolucja123 6912
Będę oglądać te paździerze na EURO więc ta liczba o wiele więcej nie urośnie

4

EURO było fajne w pierwszej i drugiej kolejce, a od 3 kolejki męczę się oglądając.
W fazie pucharowej to jedynie te 2 mecze Hiszpanii były ciekawe i mecz Turcji z Austrią

2

Mecz Portugalia - Francja to był dobry usypiacz. Co to była za padaka to głowa mała...

2

Jezus 0 goli z gry i półfinał...

3

Nie dam rady utrzymać oczu, zmuszam się do tego meczu.
Jeszcze tylko 10 minut

3

Oj usnęło mi się, chyba mecz nie jest zbyt ciekawy :v

8

xG 0.04 Portugalii vs xG 0.06 Francji

Piękny mecz

0

A znawcy na La ramblii twierdzili ze De la Fuente przegra ten mecz takimi zmianami
XDD

2

@kuz Całe BCS i później El camino, będzie co oglądać.
Są tam jakieś odniesienia do BB? Jest Walter, Skyler i inni czy tylko Goodman?

10

Skończyłem oglądać Breaking Bad, co za świetny serial. Nie mam pojęcia dlaczego obejrzałem to dopiero w 2024 jak serial był w latach 2008-13 :D

I co ja mam teraz zrobić ze swoim życiem? xD
Jest jeszcze film i Better Call Saul, które najpierw obejrzeć?

0

Vamos Brazil !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?