4

Ciasno jak w schowku na szczotki xdd

0

Czemu kibicujecie San Marino? Bo serio nie wiem :D

5

Ale urrrrrrrrrrwał Piątkowski!

0

@kanver_ a to jest dopiero od tego sezonu LN?

0

A co z zespołami z 3 miejsc w dywizji A? Grają baraż o utrzymanie?
Bo wcześniej chyba tylko drużyny z 1 miejsca się kwalifikowały do walki o trofeum LN, a teraz 2 pierwsze miejsca

Jakieś zmiany nastąpiły, bo chyba coś ominąłem

0

Zalewski dzisiaj cieniuje

0

Szkoci będą jeszcze bardziej zmotywowani jak zobaczą że aktualnie są na 2. miejscu.
Ja to bym wolał żeby nasi się utrzymali na tym szczeblu, bo lubię sobie wyskoczyć do W-wy na mecz, ale tylko z kimś mocnym.

0

@budel17 Tranquilo, wszystko w swoim czasie

0

W porzundku, spadniemy tam gdzie nasze miejsce

0

@escarabajo nie wiem jakim cudem Hiszpania o niego mocno nie zawalczyła, a długo na nich czekał.
Ich strata

0

@Kamil689 Anglia jest taka słaba

0

@FcPortoFan1999 sleepy Gareth odszedł a Angole nadal sleepy :/

0

Ale wieje nudą w meczu Anglików z Irlandią

2

Plus tej przerwy reprezentacyjnej jest taki, że to ostatnia przerwa reprezentacyjna w tym roku

0

@FcPortoFan1999 Liczyłem że będzie wyrównany mecz, bo niby madryciaki w dobrej formie miały być

0

Kobitki coś nie wzbudzają uwagi na La Rambli :PP

Super jest ta przerwa na repki, taka mało ciekawa.

1

Nie przystoi mistrzom Europy dostawać manitę...

3

Wstyd, klęska, kompromitacja mistrzów Europy. 0:4

3

Wstyd żeby mistrzowie Europy przegrywali 0:3

3

Mistrzowie Europy przegrywają...

0

@matirix20 Leszek Lichota

0

W końcu Polska mistrzem Europy, gramy jak Brazil!

3

AJ AJ AJ AJ PISTOLEJRO

0

Cristiano tym wolnym zrobił @Kapitan hawk dzień

1

CONMEBOL to stan umysłu

3

Zepsuli nam Święto Niepodległości...

0

Spodziewałem się czegoś więcej po Fenerbahce... I po tym meczu.

0

Można gdzieś obejrzeć skróty Ligi Mistrzów za free?

1

@Derean przecież te angielskie, serbskie i włoskie się nie zacinają.
Ja Real wczoraj oglądałem na włoskim i była super jakość bez zcinek.
Też komentował Kręcidlo i wolałem posłuchać włoskiego niż jego.

2

@Pedri16Future wszystkie juleczki nie mogą się pozbierać po śmierci liama, którego nigdy nie widziały na oczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?