michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciasno jak w schowku na szczotki xdd
0
Czemu kibicujecie San Marino? Bo serio nie wiem :D
5
Ale urrrrrrrrrrwał Piątkowski!
0
@kanver_ a to jest dopiero od tego sezonu LN?
0
A co z zespołami z 3 miejsc w dywizji A? Grają baraż o utrzymanie?
Bo wcześniej chyba tylko drużyny z 1 miejsca się kwalifikowały do walki o trofeum LN, a teraz 2 pierwsze miejsca
Jakieś zmiany nastąpiły, bo chyba coś ominąłem
0
Zalewski dzisiaj cieniuje
0
Szkoci będą jeszcze bardziej zmotywowani jak zobaczą że aktualnie są na 2. miejscu.
Ja to bym wolał żeby nasi się utrzymali na tym szczeblu, bo lubię sobie wyskoczyć do W-wy na mecz, ale tylko z kimś mocnym.
0
@budel17 Tranquilo, wszystko w swoim czasie
0
W porzundku, spadniemy tam gdzie nasze miejsce
0
@escarabajo nie wiem jakim cudem Hiszpania o niego mocno nie zawalczyła, a długo na nich czekał.
Ich strata
0
@Kamil689 Anglia jest taka słaba
0
@FcPortoFan1999 sleepy Gareth odszedł a Angole nadal sleepy :/
0
Ale wieje nudą w meczu Anglików z Irlandią
2
Plus tej przerwy reprezentacyjnej jest taki, że to ostatnia przerwa reprezentacyjna w tym roku
0
@FcPortoFan1999 Liczyłem że będzie wyrównany mecz, bo niby madryciaki w dobrej formie miały być
0
Kobitki coś nie wzbudzają uwagi na La Rambli :PP
Super jest ta przerwa na repki, taka mało ciekawa.
1
Nie przystoi mistrzom Europy dostawać manitę...
3
Wstyd, klęska, kompromitacja mistrzów Europy. 0:4
3
Wstyd żeby mistrzowie Europy przegrywali 0:3
3
Mistrzowie Europy przegrywają...
0
@matirix20 Leszek Lichota
0
W końcu Polska mistrzem Europy, gramy jak Brazil!
3
AJ AJ AJ AJ PISTOLEJRO
0
Cristiano tym wolnym zrobił @Kapitan hawk dzień
1
CONMEBOL to stan umysłu
3
Zepsuli nam Święto Niepodległości...
0
Spodziewałem się czegoś więcej po Fenerbahce... I po tym meczu.
0
Można gdzieś obejrzeć skróty Ligi Mistrzów za free?
1
@Derean przecież te angielskie, serbskie i włoskie się nie zacinają.
Ja Real wczoraj oglądałem na włoskim i była super jakość bez zcinek.
Też komentował Kręcidlo i wolałem posłuchać włoskiego niż jego.
2
@Pedri16Future wszystkie juleczki nie mogą się pozbierać po śmierci liama, którego nigdy nie widziały na oczy