michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto pokazywał galę Globe Soccer Awards w Polsce?
0
Szczerze to zdziwiłbym się gdyby City dzisiaj wygrało
0
@SelloutCrowd latem spadają z Polski
0
Morgan Rogeeeeers i 2:0!
0
City w 11 ostatnich meczach:
1 wygrana, 2 remisy, 8 porażek
A teraz 0:1 z Aston Villa.
Pięknie.
1
Co za golazo Sona, bezpośrednio z rzutu rożnego!
0
@Janas11224 hej jestem Michałek
3
Guiu Hat-trick, a Legia traci bramkę.
3
Też uważacie tak jak ja, że zmiana w europejskich pucharach jest jak najbardziej na plus?
0
@Rewolucja123 zaraz mamy rok 2025 a nadal pojawiają się żarty o rudych :/
Ps nie, nie jestem rudy
0
Dlaczego Liga Konferencji ma tylko 6 meczów jak LM i liga Europy mają po 8?
0
Ale czerwony ekran na meczu Legii, tak jak kiedyś twarz Tuska w tvpis
0
Działa wam viaplay? A konkretnie mecz United vs Tottenham?
1
ten mecz Paczuchy z Realem byl tak ciekawy jak ekstraklasa, czyli nieciekawy :)
1
Mbappe dobił do 300 goli w klubowej piłce:
- 257 - PSG
- 27 - Monaco
- 13 - Real Madryt
- 4 - rezerwy Monaco
0
@Kapitan hawk a myślałem że oglądasz Paczuche której kibicujesz od dziecka
2
@GigiAmoroso stare jak świat, ostatnio 20 lat temu.
Nazwa się nie zmieniła, tylko format.
Zwycięzca LM gra jeden mecz, a drużyny z innych kontynentów muszą się bić o miejsce w tym finale.
0
Vinicius Junior z nagrodą FIFA The Best!
4
Emiliano martinez znowu z nagrodą, tym razem od FIFA XDDDD
Żałosne pchanie żałosnego bramkarza
16
@Gronek Dramat, najlepiej jest od rana
0
Ale ten Emiliano martinez to jest placek. Niech dalej wygrywa nagrody, śmiech na sali ten typ
3
@Botanik a Fan Porto ma konto od 2022 roku :o
0
Jak mogli nie anulować gola dla Czelsi po tym faulu?
1
@ViscaelBarca2007 nie musisz, 2:5 :D
2
Ale meczycho w Londynie
0
Jest gdzieś jakaś normalna strona gdzie można sprawdzić wyniki skoków?
0
I po co oni wygrywali z Madrytem ja się pytam?!
1
Camavinga jest kapitalny, Mbappe jest fatalny.
1
Halo włoski komentarz, ¿dónde estás?
0
@FcPortoFan1999 Ale 2 miejsce jeszcze maja w lidze, trzeba szukać pozytywów:D