michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oglądasz każdy mecz Porciaków?
0
@Kapitan hawk Coś ty, to nigdy nie był mój awatar
0
@FcPortoFan1999 3 mecze, a Siti ma 5 z rzędu!
0
Jak mnie się podoba mój awatar.
Oby seria była kontynuowana ;]
3
Aż mi się przypomniał mecz Barcy. Po co oni z tym Madrytem wygrali, jak wczoraj zremisowali...
1
@macio_944 Real z Osasuną i Leganes zagrał tak, że w końcu dało się na nich patrzeć. Widać progres.
0
@FcPortoFan1999 Co kto lubi, jedni zbierają znaczki, a inni lubią żużel!
0
A już o 17:30 rusza z kopyta nowa maszyna Amorima
0
Pep out!!!!!!!!!!
2
City dostaje wpierdziel? Lubię to!
0
Hahahahahahah 2:0!!!! Brawo Totunie, jazda z szejkami
0
Citi a por la piąta porażka z rzędu!
0
GoooooooLLL Tootki, jazda z Citi!
0
Motta wygląda jak Djokovic xD
0
Można usnąć na meczu Milan - Juventus.
0
Czekałem na sezon narciarski a teraz mnie nudzi :v
0
Ostatnio obejrzałem ostatnie sezony Skazanej i Szadzi. I jestem przy 3 ostatnim sezonie Watahy.
Super, super, polecam
0
Leverkuzyny strzelają na 3:2 w 52 minucie
0
Już zapomniałem jakie skoki są nudne jak Polakom nie idzie
0
@Joint21 no wielka szkoda, mój ulubiony duet komentatorów:(
2
@Cule2013 to jest najlepsza przeglądarka na tym świecie
0
@Joint21 A wróci Marek czy co się z nim stało?
0
@FrankliN7 Flashscore często ma takie akcje. Akurat dzisiaj jak zaczęły się mecze ligowe ;p
1
@FcPortoFan1999 Matko bosko będę miał wtedy 40 lat
4
Też wam Flashscore nawala?
0
Nigdy nie widziałem jeszcze żeby belka popchnęła zawodnika XD
0
Aż mi się przypomniał ojciec Griezmanna, który wysłał wiadomość do Setiena:
„pan nie ma kluczyków do ciężarówki, pan jest pasażerem"
:D
3
Czytacie newsy czy tylko siedzicie na LR?
Ja mam zaległości od 2020 roku, chyba tego nie nadrobię..
0
Nasi woleli od razu spaść, a nie się męczyć dodatkowo w jakichś barażach
1
Wyobrażacie sobie być na tym widowisku i marznąć za jedyne 250 zł?