0

@FcPortoFan1999 Oglądasz każdy mecz Porciaków?

0

@Kapitan hawk Coś ty, to nigdy nie był mój awatar

0

@FcPortoFan1999 3 mecze, a Siti ma 5 z rzędu!

0

Jak mnie się podoba mój awatar.
Oby seria była kontynuowana ;]

3

Aż mi się przypomniał mecz Barcy. Po co oni z tym Madrytem wygrali, jak wczoraj zremisowali...

1

@macio_944 Real z Osasuną i Leganes zagrał tak, że w końcu dało się na nich patrzeć. Widać progres.

0

@FcPortoFan1999 Co kto lubi, jedni zbierają znaczki, a inni lubią żużel!

0

A już o 17:30 rusza z kopyta nowa maszyna Amorima

0

Pep out!!!!!!!!!!

2

City dostaje wpierdziel? Lubię to!

0

Hahahahahahah 2:0!!!! Brawo Totunie, jazda z szejkami

0

Citi a por la piąta porażka z rzędu!

0

GoooooooLLL Tootki, jazda z Citi!

0

Motta wygląda jak Djokovic xD

0

Można usnąć na meczu Milan - Juventus.

0

Czekałem na sezon narciarski a teraz mnie nudzi :v

0

Ostatnio obejrzałem ostatnie sezony Skazanej i Szadzi. I jestem przy 3 ostatnim sezonie Watahy.
Super, super, polecam

0

Leverkuzyny strzelają na 3:2 w 52 minucie

0

Już zapomniałem jakie skoki są nudne jak Polakom nie idzie

0

@Joint21 no wielka szkoda, mój ulubiony duet komentatorów:(

2

@Cule2013 to jest najlepsza przeglądarka na tym świecie

0

@Joint21 A wróci Marek czy co się z nim stało?

0

@FrankliN7 Flashscore często ma takie akcje. Akurat dzisiaj jak zaczęły się mecze ligowe ;p

1

@FcPortoFan1999 Matko bosko będę miał wtedy 40 lat

4

Też wam Flashscore nawala?

0

Nigdy nie widziałem jeszcze żeby belka popchnęła zawodnika XD

0

Aż mi się przypomniał ojciec Griezmanna, który wysłał wiadomość do Setiena:
„pan nie ma kluczyków do ciężarówki, pan jest pasażerem"

:D

3

Czytacie newsy czy tylko siedzicie na LR?
Ja mam zaległości od 2020 roku, chyba tego nie nadrobię..

0

Nasi woleli od razu spaść, a nie się męczyć dodatkowo w jakichś barażach

1

Wyobrażacie sobie być na tym widowisku i marznąć za jedyne 250 zł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?