michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
United zaczyna sezon po staremu, właśnie przegrali sparing z Rosenborgiem 0:1, gol w końcówce.
0
Kto został królem strzelców turnieju?
1
Klątwa Kane'a go nie opuszcza...
1
TEJNI wchodzi na boisko
1
To był Zidane czy Bellingham :O
3
Hahahahahaha leżę i nie wstaję co teraz Szpaku ugotował, niezły Gavi hahah
0
Jestem za Anglią ale zapomniałem o klątwie Kane'a, także gratulacje dla rywali z Hiszpanii
1
Lazio wygrywa z jakimś Auronzo 23:0. Jest 87 minuta, myślę że już bramka na 24 podetnie im skrzydła
4
Jako jedyny na LR jestem za Anglikami...
Futbol is coming home!
1
@Sulimo w poprzednim sezonie w Como strzelił 14 goli i zanotował 4 asysty
1
@Culer9002 faza grupowa jeszcze była top, a pucharowa o wiele gorzej :p
0
@Culer9002 EURO też wszystkie mecze oglądałeś. Dobrze kojarzę? :P
0
@Encore a piłka nożna?
0
Co będziecie oglądać na Igrzyskach?
0
Trzeba też docenić angielski Alcaraza bo jeszcze niedawno tylko po hiszpańsku się wypowiadał :D
2
Hot Alcaraz XDDD
1
Alcaraz to madridista, madridistom nie kibicuję
0
@Kapitan hawk Haroł *
3
@Arden Rodziców, reszcie kij w oko
0
@FCB_dimiC to by nic nie dało, nie dałoby nic?
0
Szkoda ze mnie Messi nie kąpał jak byłem mały
0
@FcPortoFan1999 Tak jak ty oglądasz dużo Ekstraklasy to ja oglądam Premier League :D
0
@takisobiektos @FcPortoFan1999 nie oglądam Ekstraklasy xD
Z 2,3 razy byłem na Lechu na żywo i to na tyle. :P
0
Lexy Czaplyn przerzuciła się na tenisa?
0
Ale nuda jak nie ma żadnego meczu.
Tak to były 3 mecze na dzień, a teraz co XD
0
Ale nudna ta druga połowa
Zdążyłem już się zdrzemnąć
0
@Lucyfffer a w Legii Vinagre za którego Wolves dali niedawno 10 milionów.
Potężna Ekstraklapa!
0
Skąd się w ogóle wziął ten Speed xd
Oglądam jak debile za nim chodzą :v
1
@MesQueUnClub96 JA TO SAMO, chciałem właśnie to napisać:(
Witaj w klubie
0
@Kuczek ten mecz jest akurat fajny, ale mnie tak wymęczyła Anglia że na dzisiaj mam dość meczów :D