michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cancelo to jest cienias
1
Co to było xDDD
3
Pierwszy raz ktoś się nabrał na przekładankę CR7 xd
0
Breaking news: wrócił Leao a nie Lią!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ptrx akurat ten mecz miał tylko ciekawe końcówki w obu połowach i nic po za tym
3
@Deviler Mikautadze z Gruzji, Musiala z Niemiec i Schranz ze Słowacji
0
@Lisek ale to jest świetne, może nie w tej sytuacji ale ile razy było tak że nie było widać czy jest ręką czy nie
12
Statystyki tego meczu można porównać tak:
Czechy to para, która od lat stara sie o dziecko
Gruzja to para nastolatków w kiblu
0
@Tasde ja jeszcze na tablecie i telefonie kiedyś odpaliłem mecze, fajnie że nie tylko ja tak robię xD
0
Oby Gruzja wykorzystała karnego, to może druga połowa będzie ciekawsza
0
@Tasde Robię tak od lat. Na telewizorze oglądam mecz, który mnie bardziej interesuje a na lapku ten co mniej :D
16
To jest mecz euro numer 24, co znaczy że obejrzałem do tej pory... 24 mecze.
Ponad tygodniowy maraton dzisiaj dobiega końca, od jutra mecze o jednej godzinie:D
2
@Rust_Cohle puma to takie zwierzę
1
@Pawel13sz zostało nam tylko żyć historią
0
To ostatni mecz na EURO o 15 :(
1
Jedynie @FcPortoFan1999 mógł się podobać ten mecz, on jest przyzwyczajony do takiej padaki jak w ekstraklasie
No offence ziom :D
0
@Barca_bwo Zgadzam się
0
Pierwszy remis 0:0 na tegorocznym EURO stał się faktem.
0
@Emhyr jeszcze tylko z 7 minut tej męczarni dla oka
1
@AmigoBlancos Najważniejsze że Real wygrał dublet nie? UJ z repką
2
@Astad na Viaplay
2
Uznaj sędzia tego gola bo się Simons popłacze zaraz
5
@HypeR nie ma co się zastanawiać nad czymś co się nigdy nie wydarzy
2
Czy tylko mnie nie obchodzi nasza reprezentacja?
Dla mnie ważniejsze są i bardziej mnie cieszą zwycięstwa Barcelony
0
Dobra, ale jaki wynik jest dla Polski najlepszy w meczu Francja-Holandia?
0
9 minut jeszcze jest nadzieja pany! Darek ma rację
2
To nawet nie był karny xDD Ten sędzia turas się nadaje do la ligi
0
Ale ten mecz jest cienki
0
Piątek zamyka japy hejterom z La Rambli!!! PIO, PIO