1

Pamiętam jak tu wszyscy się podniecali Depayem w 2021 roku XDD

0

Nie wierzę!!!!!!

0

I jak wam się podoba ten mecz?

0

Święcicki dziwnie brzmi jak nie on, chyba głos przepity;D

3

Dimarco TOP ASYSTA XD

0

Kto wie co powiedział Maseratti do Zidane'a?

1

Hiszpania - Chorwacja

xG 2,11 - 2,27 xdd

Wynik 3-0

1

A mi się wydaje że simon nie był na linii

0

Sami faworyci na razie wygrywają, nie to co na EURO 2021 gdzie były same niespodzianki

0

Fabian Ruiz na razie MVP, bramka i świetne podania

3

Jakie to jest bydle z tym 9 numerem

1

Extra, będzie ciekawiej. Człowiek Warga scores!!!

1

Ale golazo, dobrze tak Węgrom bo grają jakby mieli zapewnione wyjście z grupy

5

Co oni pierd.. Tatar, musli, owsianka? Wtf z tymi komentatorami?

2

Węgry vs Szwajcaria? Kto ogląda?:D

0

@taxky Breaking Bad i Rojst !

0

OFICJALNIE: Mbappe w Realu!

0

@VegetaPolska oni w tym Chiri są żałośni XDD

0

A Madrycioki czekają na Kylianka, niby o 19:00 ma być oficjalka

0

Już po sezonie w Serie A a tu jeszcze grają Atalanta z Fiorentiną zaległy mecz :D

0

@Marcelinho99 Vinicius gra teraz na środku ataku. Pewnie będzie wymienność pozycji z Mbappe.
Ancelotti jest wybitnym trenerem, ogarnął nową pozycję Bellinghamowi i zdobył dublet pomimo 3 zerwanych więzadeł i mnóstwa kontuzji

1

@Faro HIR ŁI GO padło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kylian Mbappé to Real Madrid. HERE WE GO. - Fabrizio Romano

0

Czy viagogo jest wiarygodne? Kupował ktoś tam bilety i wszedl na stadion czy to jacyś oszuści?

3

@Sulimo drugi z rzędu w LKE

0

@July_6_BcN No też już to słyszałem, ciekawe jak jest w rzeczywistości

0

@koksik2700 a w przyszłym sezonie będzie jeszcze więcej meczów. Nowy format LM, puchar interkontynentalny i KMŚ przez miesiąc. W złą stronę to idzie

4

@barcelonaLM oby kiedyś to padło jak NK.
Mi tylko messenger wystarczy do szczęścia

0

@Jakchcesz nie bawi mnie to już tak jak kiedyś, chyba się starzeje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?