michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamiętam jak tu wszyscy się podniecali Depayem w 2021 roku XDD
0
Nie wierzę!!!!!!
0
I jak wam się podoba ten mecz?
0
Święcicki dziwnie brzmi jak nie on, chyba głos przepity;D
3
Dimarco TOP ASYSTA XD
0
Kto wie co powiedział Maseratti do Zidane'a?
1
Hiszpania - Chorwacja
xG 2,11 - 2,27 xdd
Wynik 3-0
1
A mi się wydaje że simon nie był na linii
0
Sami faworyci na razie wygrywają, nie to co na EURO 2021 gdzie były same niespodzianki
0
Fabian Ruiz na razie MVP, bramka i świetne podania
3
Jakie to jest bydle z tym 9 numerem
1
Extra, będzie ciekawiej. Człowiek Warga scores!!!
1
Ale golazo, dobrze tak Węgrom bo grają jakby mieli zapewnione wyjście z grupy
5
Co oni pierd.. Tatar, musli, owsianka? Wtf z tymi komentatorami?
2
Węgry vs Szwajcaria? Kto ogląda?:D
0
@taxky Breaking Bad i Rojst !
0
OFICJALNIE: Mbappe w Realu!
0
@VegetaPolska oni w tym Chiri są żałośni XDD
0
A Madrycioki czekają na Kylianka, niby o 19:00 ma być oficjalka
0
Już po sezonie w Serie A a tu jeszcze grają Atalanta z Fiorentiną zaległy mecz :D
0
@Marcelinho99 Vinicius gra teraz na środku ataku. Pewnie będzie wymienność pozycji z Mbappe.
Ancelotti jest wybitnym trenerem, ogarnął nową pozycję Bellinghamowi i zdobył dublet pomimo 3 zerwanych więzadeł i mnóstwa kontuzji
1
@Faro HIR ŁI GO padło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kylian Mbappé to Real Madrid. HERE WE GO. - Fabrizio Romano
0
Czy viagogo jest wiarygodne? Kupował ktoś tam bilety i wszedl na stadion czy to jacyś oszuści?
3
@Sulimo drugi z rzędu w LKE
0
@July_6_BcN No też już to słyszałem, ciekawe jak jest w rzeczywistości
0
@koksik2700 a w przyszłym sezonie będzie jeszcze więcej meczów. Nowy format LM, puchar interkontynentalny i KMŚ przez miesiąc. W złą stronę to idzie
4
@barcelonaLM oby kiedyś to padło jak NK.
Mi tylko messenger wystarczy do szczęścia
0
@Jakchcesz nie bawi mnie to już tak jak kiedyś, chyba się starzeje