6

Kończę pierwszy sezon Breaking Bad, serial TOP. Gdyby nie te telefony to w ogóle nie widać że to serial z 2008 roku

0

@barcelonaLM Nie no, FB żyje i ma się dobrze

0

@Dari0G hm, co autor miał na myśli?

0

@Emhyr Oj to bym musiał sporo wywalić :D

@cescblaugrana95 w ogóle mi nie brakuje tego :P

0

@cescblaugrana95 chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na ten temat, that's it bro

1

Dezaktywowałem konto na Facebooku.
Denerwują mnie ci wszyscy ludzie, to wieczna potrzeba chwalenia sie przed innymi, a to zdjęcie bombelka, albo oświadczyny. Gówno mnie to obchodzi.
Polecam każdemu taki detoks od mediów spolecznościowych, od razu lepiej się żyje ;)

0

Ale Real zmiażdżył Barce w kosza, jak to mawiają młodzi ludzie - masakracja

0

@arasz1819 @mkord hahahahah dopiero teraz zauważyłem

0

Jak wam się podoba do tej pory finał LKE? Ktoś ogląda?

0

@Walker tak samo powiedziałem ze wyglada jak siostra Alaby XDD
A Alaba serio ma siostrę i wygląda tak jak on :D

0

@jacobFCB Czyli wyślą parę dni przed meczem?
Jakby nie mogli wysłać na maila tylko pocztą, średniowiecze ;p

0

Kupiłem 14 maja bilety na łączy nas piłka na 2 mecze towarzyskie reprezentacji Polski przed EURO i jeszcze nie przyszły pocztą, a do meczu został tydzień.
Czy ktoś kupował kiedyś bilety na ŁNP i jak długo czekaliście?

Pytałem rano o to ale LR mnie olała :(

0

Właśnie wysłałem herbatę na dywan, a niech to dunder świśnie!!

0

Iga Świątek jak Real i Leverkusen - zawsze gra do końca

1

@HighestInTheRoom przecież to samo jest w trakcie meczów np Barcy, wszyscy komentują to co inni widzą. Chyba na tym też to polega, wspólne oglądanie i komentowanie

1

@blakkudium żadnego ciekawego nazwiska, ale skoro to finał to obejrzę

2

@takisobiektos kupił już dom w Madrycie, myślę że jego następnym klubem będzie Atletico Madrid

0

Kylian Mbappé: „Mój nowy klub będzie oficjalnie ogłoszony w następnych kilku dniach. Nie mogę się doczekać, jestem szczęśliwy. Musimy poczekać parę dni”.

0

Czy ktoś z was tak jak ja kupił bilety na któryś mecz towarzyski maszej reprezentacji?
Kupiłem na łączy nas piłka z miesiąc temu i do teraz nie przysłali biletów pocztą.

1

@J4no nie w LM tylko w Lidze Europy

0

Co jest z Casemiro? Nawet go nie było na ławce

1

Porażka city humor gitówa !

0

Ferguson łagodnie uśmiechnięty

0

Co za akcja United :O

0

@FcPortoFan1999 No i pięknie, będę częściej narzekać

1

Co za główka Gvardiola, top piłkarz, top asysta

0

Na ten moment finał Pucharu Anglii rozczarowuje

0

@mordini123 Dzięki!

0

Będzie multiliga Ekstraklasy? Jak tak to na jakim kanale?

0

Ale Granat Czaka dzisiaj gra parodie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?