michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kończę pierwszy sezon Breaking Bad, serial TOP. Gdyby nie te telefony to w ogóle nie widać że to serial z 2008 roku
0
@barcelonaLM Nie no, FB żyje i ma się dobrze
0
@Dari0G hm, co autor miał na myśli?
0
@Emhyr Oj to bym musiał sporo wywalić :D
@cescblaugrana95 w ogóle mi nie brakuje tego :P
0
@cescblaugrana95 chciałem się podzielić moimi spostrzeżeniami na ten temat, that's it bro
1
Dezaktywowałem konto na Facebooku.
Denerwują mnie ci wszyscy ludzie, to wieczna potrzeba chwalenia sie przed innymi, a to zdjęcie bombelka, albo oświadczyny. Gówno mnie to obchodzi.
Polecam każdemu taki detoks od mediów spolecznościowych, od razu lepiej się żyje ;)
0
Ale Real zmiażdżył Barce w kosza, jak to mawiają młodzi ludzie - masakracja
0
@arasz1819 @mkord hahahahah dopiero teraz zauważyłem
0
Jak wam się podoba do tej pory finał LKE? Ktoś ogląda?
0
@Walker tak samo powiedziałem ze wyglada jak siostra Alaby XDD
A Alaba serio ma siostrę i wygląda tak jak on :D
0
@jacobFCB Czyli wyślą parę dni przed meczem?
Jakby nie mogli wysłać na maila tylko pocztą, średniowiecze ;p
0
Kupiłem 14 maja bilety na łączy nas piłka na 2 mecze towarzyskie reprezentacji Polski przed EURO i jeszcze nie przyszły pocztą, a do meczu został tydzień.
Czy ktoś kupował kiedyś bilety na ŁNP i jak długo czekaliście?
Pytałem rano o to ale LR mnie olała :(
0
Właśnie wysłałem herbatę na dywan, a niech to dunder świśnie!!
0
Iga Świątek jak Real i Leverkusen - zawsze gra do końca
1
@HighestInTheRoom przecież to samo jest w trakcie meczów np Barcy, wszyscy komentują to co inni widzą. Chyba na tym też to polega, wspólne oglądanie i komentowanie
1
@blakkudium żadnego ciekawego nazwiska, ale skoro to finał to obejrzę
2
@takisobiektos kupił już dom w Madrycie, myślę że jego następnym klubem będzie Atletico Madrid
0
Kylian Mbappé: „Mój nowy klub będzie oficjalnie ogłoszony w następnych kilku dniach. Nie mogę się doczekać, jestem szczęśliwy. Musimy poczekać parę dni”.
0
Czy ktoś z was tak jak ja kupił bilety na któryś mecz towarzyski maszej reprezentacji?
Kupiłem na łączy nas piłka z miesiąc temu i do teraz nie przysłali biletów pocztą.
1
@J4no nie w LM tylko w Lidze Europy
0
Co jest z Casemiro? Nawet go nie było na ławce
1
Porażka city humor gitówa !
0
Ferguson łagodnie uśmiechnięty
0
Co za akcja United :O
0
@FcPortoFan1999 No i pięknie, będę częściej narzekać
1
Co za główka Gvardiola, top piłkarz, top asysta
0
Na ten moment finał Pucharu Anglii rozczarowuje
0
@mordini123 Dzięki!
0
Będzie multiliga Ekstraklasy? Jak tak to na jakim kanale?
0
Ale Granat Czaka dzisiaj gra parodie