michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby Bayer a jednak Real Madryt, zawsze wsadzą w końcówce :D
2
@Arden Ja mam tak samo, jeszcze dodałbym fazę pucharową Ligi Mistrzów
1
@pt9 Oby nie
2
Dzisiaj w Klasikerze pewnie już po 10 minutach będzie 2:0 dla Bayernu
1
Jadymy na EURO pany!!!!!grande Wojciech
0
I kto jest zesrany hejterzy???? Na pewno nie Nicola!!
1
Choooooooorba wpadło aj aj
1
Helena, mom zawał!!!
3
Sukces!!! Pierwszy celny strzał w 120 minucie meczu!
36
"Rywale zdają sobie sprawę z siły i POTENCJI Roberta Lewandowskiego" ~ Darek Szpaku Szpakowski
0
Ale to jest meczycho przez duże M! Euro nie jest gotowe na te dwie mocarne drużyny
2
@rob1500100900 hahahah prawda xDD
2
@Szalik Łu..Łu.. Łukasz b..b... bardzo dobry ak.. aktor :D
0
We wtorek zmarł partner Sabalenki, a ona sobie właśnie pyka w tenisa z Paulą Badosą :)
0
Aż prychnąłem na to co odwalił Vivian XD
3
Oglądał ktoś Rojsta na Netflixie? TOP serial, polecam
0
Ziomek z Rosji mi napisał że dzisiaj nie będzie grać bo w jego państwie był atak terrorystyczny :P
0
Czy są już bilety na Superpuchar Europy w Warszawie? Gdzie można kupić?
4
Betoniarek TOP xD
0
I cyk, Manitaaaaaaa
2
Mame nie teraz, MASZYNA ruszyła!!!
0
Borek podjarany tym meczem jakbyśmy grali na EURO
1
Zaraz usnę na tym meczu, dobrze że tym razem nie kupiłem biletu na naszych orłów
3
Premier League niby "żałosna w defensywie" ale to właśnie takie mecze aż chce się oglądać!
Liga angielska dla mnie jest najlepszą z lig
1
Antony strzela gola, TOŻ TO SZOK!!! 2:2!!
0
W przypadku remisu w Pucharze Anglii będzie powtórka meczu?
Tak pytam z ciekawości, bo i tak United nic nie ugra xD
1
@Kamil689 spokojnie, to nie BVB
0
@MarioVeB! Dzięki łysemu p$g awansowało do fazy pucharowej. Piękny karny w samej końcówce, taki wydrukowany
0
Czemu Borussia śpiewa hymn Liverpoolu?
0
O co chodzi z tym gościem co wbija coś w głowę innego typa, gdzie to było i o co poszło?:o