michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lubię oglądać United jak dostają w cymbał co mecz, poprawia mi się humor xD
3
@Culers ta szczególnie goście są męczący, nie bardzo lubię ten okres świąteczno-noworoczny. Byle do stycznia
0
@AFA90 a co za tyle kasy będzie się przemęczał, jedynie CR7 gra na 100 procent
0
Benzema fauluje w swoim polu karnym i CR7 strzela z karnego! 1:1, meczycho!
1
@negreanu no ja tam tego fenomenu nie rozumiem
2
@Popitek12 chłopie kto się żeni w tych czasach xdd daj spokój
1
@agaFCB mnie ci ludzie tak wkur, że nie wchodzę na fejsa od lat :v
1
Mecz się powoli kończy a więc... Nawzajem!
0
Kolejna piękna "asysta" Badiaszila, obrońca TOP XD
1
Ale ta 1 połowa szybko zleciała, meczycho na Anfield!
0
Klopp jak poleciał xD
1
@Sulimo ziemnioki! I paluszki rybne xD
No i też barszcz z uszkami:)
1
@agaFCB U nas akurat kiepsko z robotą więc nie było wyjścia:P
1
@agaFCB ja mam do 2 stycznia, badum tssssss :D
0
Chciałem obejrzeć finał KMŚ, ale skoro w 1. minucie City strzeliło to już nie ma sensu oglądać. ;p
0
Zaraz 2024 rok a ludzie nadal nie potrafią wklejać linków z Twittera :v
5
Superliga jest stracona w takim razie..
https://x.com/Rozglosnia3/status/1737822562107773321
17
Mame nie teraz, maszyna ruszyła
3
Najpiękniejsze wiadomości w TVP od 8 lat
3
"Zamach na media publiczne", "koalicja 13 grudnia próbuje przejąć bezprawnie telewizję polską"
XDDD
4
Bajooo szczujnia tvp, na bruk!
3
Ale pis jest żałosny, jak zawsze
0
Coś tam w Sejmie się jeszcze będzie działo czy tak sobie transmitują pustą salę?
2
@Rewolucja123 ja mam codziennie zniszczony humor
1
O której dzisiaj sejmflix? :D
0
Rozbawiło:D
0
Oby Szwajcar wygrał, NIE dla Niemca na 1 miejscu!
0
Jak Luton wygra z city to będę ich fanem:D
6
Co jest, Bayern przegrywa 0:3 z Eintrachtem XD
3
Aston Villa goooool, zasłużyli za piękna grę w tym meczu!