3

Lubię oglądać United jak dostają w cymbał co mecz, poprawia mi się humor xD

3

@Culers ta szczególnie goście są męczący, nie bardzo lubię ten okres świąteczno-noworoczny. Byle do stycznia

0

@AFA90 a co za tyle kasy będzie się przemęczał, jedynie CR7 gra na 100 procent

0

Benzema fauluje w swoim polu karnym i CR7 strzela z karnego! 1:1, meczycho!

1

@negreanu no ja tam tego fenomenu nie rozumiem

2

@Popitek12 chłopie kto się żeni w tych czasach xdd daj spokój

1

@agaFCB mnie ci ludzie tak wkur, że nie wchodzę na fejsa od lat :v

1

Mecz się powoli kończy a więc... Nawzajem!

0

Kolejna piękna "asysta" Badiaszila, obrońca TOP XD

1

Ale ta 1 połowa szybko zleciała, meczycho na Anfield!

0

Klopp jak poleciał xD

1

@Sulimo ziemnioki! I paluszki rybne xD
No i też barszcz z uszkami:)

1

@agaFCB U nas akurat kiepsko z robotą więc nie było wyjścia:P

1

@agaFCB ja mam do 2 stycznia, badum tssssss :D

0

Chciałem obejrzeć finał KMŚ, ale skoro w 1. minucie City strzeliło to już nie ma sensu oglądać. ;p

0

Zaraz 2024 rok a ludzie nadal nie potrafią wklejać linków z Twittera :v

5

Superliga jest stracona w takim razie..
https://x.com/Rozglosnia3/status/1737822562107773321

17

Mame nie teraz, maszyna ruszyła

3

Najpiękniejsze wiadomości w TVP od 8 lat

3

"Zamach na media publiczne", "koalicja 13 grudnia próbuje przejąć bezprawnie telewizję polską"

XDDD

4

Bajooo szczujnia tvp, na bruk!

3

Ale pis jest żałosny, jak zawsze

0

Coś tam w Sejmie się jeszcze będzie działo czy tak sobie transmitują pustą salę?

2

@Rewolucja123 ja mam codziennie zniszczony humor

1

O której dzisiaj sejmflix? :D

0

Rozbawiło:D

0

Oby Szwajcar wygrał, NIE dla Niemca na 1 miejscu!

0

Jak Luton wygra z city to będę ich fanem:D

6

Co jest, Bayern przegrywa 0:3 z Eintrachtem XD

3

Aston Villa goooool, zasłużyli za piękna grę w tym meczu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?