michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są gdzieś kwalifikacje w skokach w tv? I pytanko gdzie można śledzić wyniki na żywo?
0
Ktoś wie jak długo będzie pauzował James Maddison?
Edit znalazłem info ze niestety 2-3 miesiące :[
6
Koleś naraził swoje życie dla dwóch opakowań mleka w proszku, a babka prawie zabiła człowieka dla dwóch opakowań mleka w proszku xD
0
@Deviler taktyk
0
@tomek8756 taktyk
2
@mrboom w Guczi gang pracowała
0
Sane to ale dzban, czerwo dostał. Może jakieś sporty walki a nie piłka nożna?
2
Boras tak krzyknął, hmmm co nam daje ten gol? Czyżby awans na EURO?
5
Słuchając Borka mam wrażenie że cofnąłem się o rok i oglądam mecz na mundialu
1
Łotwa gola!!!
...powie ktoś Borasowi żeby się tak nie podniecał towarzyskim meczem?
1
Oglądam to dla Hołowni
0
35 tysięcy osób o 12 godzinie ogląda posiedzenie Sejmu!
9
Real Madryt wyśle do Gaviego list podpisany przez Florentino Pereza z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Tradycją klubu jest wysyłanie takich listów do piłkarzy, którzy odnieśli poważne kontuzje.
Ładnie z ich strony.
43
Piqué skomentował manitę piłkarek Barcelony
3
Francja - Gibraltar 14:0
xG 6.59 - 0.00
Sytuacje bramkowe 36 - 0
Strzały celne 20 - 0
Pogrom
0
Co muszą zrobić nasze orly żeby zagrać w barażach?
1
Piotrowski 26 lat i już rondo na głowie się robi
0
Szok i niedowierzanie, prowadzimy!!!!
0
Zwykle nie siedzę na telefonie podczas meczów, ale na meczu Polski się po prostu nie da :D
2
Zalewski w tej fryzurze wygląda całkiem inaczej XD ja dopiero sie zorientowałem po 20 minutach że to jest on hahah
2
Wybieram się w przyszłym roku na EURO, ale nawet jak nasi się zakwalifikują jakimś cudem to i tak wybiorę inny mecz
0
@pt9 Rising Hub, moja gra dzieciństwa nadal istnieje, polecam
Bronie, ciuchy i inne kupujesz za walutę w grze
1
@Deviler Anka go rozgrzała przed meczem
0
Dziwne, że tylu kibiców jeszcze przychodzi na mecze naszych. Za darmo bym nie poszedł na takie "widowisko", a jeszcze jest zimno jak cholera
1
@michaleu a już za chwilę... Polska Czechy XD
1
Oglądam Hiszpanie i wieje nudą. Dla takich badziewnych meczów repek przerywają pilke klubową...
Jak dla mnie to mogłoby istnieć tylko EURO i mundiale z piłki reprezentacyjnej
0
Brawo Palmer!!!!! 4:4
0
Cole Palmer były zawodnik City strzela karnego, ciekawe czy wytrzyma taką presję :o
0
Mecz sezonu w Premier League, oby Chelsea wykorzystała karnego :D
0
W końcu po 10 latach doczekam się GTA6! Już myślałem, że nie dożyję :D