0

Są gdzieś kwalifikacje w skokach w tv? I pytanko gdzie można śledzić wyniki na żywo?

0

Ktoś wie jak długo będzie pauzował James Maddison?

Edit znalazłem info ze niestety 2-3 miesiące :[

6

Koleś naraził swoje życie dla dwóch opakowań mleka w proszku, a babka prawie zabiła człowieka dla dwóch opakowań mleka w proszku xD

0

@Deviler taktyk

0

@tomek8756 taktyk

2

@mrboom w Guczi gang pracowała

0

Sane to ale dzban, czerwo dostał. Może jakieś sporty walki a nie piłka nożna?

2

Boras tak krzyknął, hmmm co nam daje ten gol? Czyżby awans na EURO?

5

Słuchając Borka mam wrażenie że cofnąłem się o rok i oglądam mecz na mundialu

1

Łotwa gola!!!

...powie ktoś Borasowi żeby się tak nie podniecał towarzyskim meczem?

1

Oglądam to dla Hołowni

0

35 tysięcy osób o 12 godzinie ogląda posiedzenie Sejmu!

9

Real Madryt wyśle do Gaviego list podpisany przez Florentino Pereza z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Tradycją klubu jest wysyłanie takich listów do piłkarzy, którzy odnieśli poważne kontuzje.

Ładnie z ich strony.

43

Piqué skomentował manitę piłkarek Barcelony

3

Francja - Gibraltar 14:0
xG 6.59 - 0.00
Sytuacje bramkowe 36 - 0
Strzały celne 20 - 0

Pogrom

0

Co muszą zrobić nasze orly żeby zagrać w barażach?

1

Piotrowski 26 lat i już rondo na głowie się robi

0

Szok i niedowierzanie, prowadzimy!!!!

0

Zwykle nie siedzę na telefonie podczas meczów, ale na meczu Polski się po prostu nie da :D

2

Zalewski w tej fryzurze wygląda całkiem inaczej XD ja dopiero sie zorientowałem po 20 minutach że to jest on hahah

2

Wybieram się w przyszłym roku na EURO, ale nawet jak nasi się zakwalifikują jakimś cudem to i tak wybiorę inny mecz

0

@pt9 Rising Hub, moja gra dzieciństwa nadal istnieje, polecam
Bronie, ciuchy i inne kupujesz za walutę w grze

1

@Deviler Anka go rozgrzała przed meczem

0

Dziwne, że tylu kibiców jeszcze przychodzi na mecze naszych. Za darmo bym nie poszedł na takie "widowisko", a jeszcze jest zimno jak cholera

1

@michaleu a już za chwilę... Polska Czechy XD

1

Oglądam Hiszpanie i wieje nudą. Dla takich badziewnych meczów repek przerywają pilke klubową...
Jak dla mnie to mogłoby istnieć tylko EURO i mundiale z piłki reprezentacyjnej

0

Brawo Palmer!!!!! 4:4

0

Cole Palmer były zawodnik City strzela karnego, ciekawe czy wytrzyma taką presję :o

0

Mecz sezonu w Premier League, oby Chelsea wykorzystała karnego :D

0

W końcu po 10 latach doczekam się GTA6! Już myślałem, że nie dożyję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?