michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maarioo jak kupisz fance Realu bilety na Real w Madrycie to od razu jest twoja
0
@TR3YWAY a niech sobie nawet pomarańczowo różową noszą, to tylko głupia opaska
1
Niech ktoś jeszcze raz napisze że Premier League nie jest najlepsza, bo jest po prostu najlepsza ;)
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym
1
Raya trochę placek xdd Ramsdale wróć!
1
Wesoło mu, bo wydoił dużo kasy z Madrytu przez długie 4 lata :D
https://x.com/EdenHazardAOC/status/1731665708793123124
0
Co tacy ludzie mają w głowie...
0
Son z nieba do piekła, tym razem do własnej bramki...
2
Soooooon goool. Jazda z city!!!!!
0
Jak naszym nie idzie to jakoś mi się odechciewa oglądać skoki. A zawsze lubiłem sobie popatrzeć, tak w tym sezonie ciężko mi to przychodzi...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
4:3 hahahaahahah co za meczycho!!!
Premier League po prostu:D
2
Co za gol Endo, 3 gole Liverpoolu i 3 golazos :O
0
Liverpool przegrywa na Anfield xD
3
Bramkarz Mike Maignan z asystą
0
@ranger3120 już nie mam po co :F
0
Wróciłem z kibla a ci jeszcze koncertują, no nie
1
Będą jakieś koncerty urządzać i mój czas marnować..
1
Nie hucz tylko losuj chłopie te grupy jezu
0
Jest 50 skoczków a na końcu i tak wygrywa Stefan Kaft
1
@sevs mnie jako poznaniaka rozwala wyrażenie "na pole" xDD
Na dwór panie, na dwór:D
0
Już dzisiaj o 18:00 losowanie grup EURO 2024.
Oby był jakiś fajny meczyk w Berlinie lub Lipsku to się przejadę :P
0
Ale dymy w sejmie XDD
1
@MOLESTA ej no hahaha nie zauważyłem nawet XD
21
Marciniak wkurzył Polaka rodaka xDD
0
Do której dzisiaj będą dymy w sejmie? 14:30?
1
Hahah włączyli komentarze na streamie z Sejmu xD
"Będziesz siedział" :D
8
Kocham to konto xD
2
Jak ja nie cierpię Juventusu...
0
@tomek8756 rower z lasek
1
Garnacho golazzooo i siuuuuuuu na końcu!