michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@RomanHoffer Brzmi jak osiągnięcie życiowe
30
Oliver Giroud > Andre Onana
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
4
"Za takie spotkania kocham piłkę nożną, 87 minut paździerzu, a później takie bajlando, że na*ebany tarantino by tego nie wymyślił"
Komentarz fana Milanu, no trudno się nie zgodzić :D
6
Końcówka wynagrodziła ten słaby mecz hahah :D Giroud Pan Bramkarz
5
Hahahahahahahah dwóch bramkarzy out XDD
0
@GeneralXavi widziałeś kiedyś mecz Messiego na żywo?
0
Ale Milan gra kupsko, zawsze jak ich oglądam to trafiam na nudny mecz
31
Dobre :D
https://x.com/Rozglosnia3/status/1710679027646640507
0
Bissouma coś ty zrobił, czerwo
Nurkuje mając żółta kartkę xd
5
Mario Balotelli:
"Czy przyjąłbym ofertę PSG? Nie, absolutnie nie! Grałem w Nicei i w OM, nigdy nie przeszedłbym do PSG!
Oferują mi 10 milionów euro? Za dziesięć milionów to już przeszedłbym..."
0
Przychodzą wam powiadomienia z Flashscore'a?
0
Kiedy ma być ta debata z Tuskiem na tvpis?
4
@cris27 na stronie polsatu sport są 5 minutowe skróty, polecam
0
Kibiców Barcelony i Realu Madryt łączy jedno - nienawidzą PSG :D
30
Złoto
https://x.com/kaisotna/status/1709326850659397930
1
@LM10GOAT Ale jak ma się chorobowe jak ja to nie trzeba iść wcześnie spać :D
1
Żuan Kanselo skup się pan
0
@IronSanHybrid odgrzewany kotlet nie smakuje zbyt dobrze D:
2
Fajnie się ogląda bez ględzenia komentatorów
5
Do przemyślenia... :D
4
Dzordzinio ale strata. Pamiętacie jak chcieli mu dać ZP? :D
0
Sprawdzi ktoś kto ma Flashscora czy działa zakladka Ulubione? Ten wysiłek nagrodze zielonym :)
Bo może nie tylko u mnie nie chce się wczytać
3
I co Tobiaszek, taki cwany zawsze jesteś. Kolejny zawalony gol
Nie graj szefa
0
Też wam nie wczytuje się zakładka "ulubione" na Flashscore?
1
De Gea > Onana...
0
@Striker Zacząłem niedawno naukę hiszpańskiego, bardzo przyjemny język:D
0
Język włoski czy hiszpański - który jest łatwiejszy?
7
Pilka klubowa > przerwa na reprezentacje
1
Ale pudlo Fatiego, tragedia
0
Nienawidzę City