0

Już chciałem wyrzucić telewizor przez okno ale widzę że nie tylko u mnie zcinki :D

0

Jeszcze trochę i skończy się durna przerwa na reprezentacje, wytrzymam...

1

Co za dzikusy nie ludzie

3

Zapłacą rachunek za gwizdy podczas hymnu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niestety Jacek Grilisz ma kontuzje i nie będę jutro podziwiać jego boskich łydek na żywo;(

1

Czy tylko ja chciałem żeby nie trafił? xdd

1

A co to się stanęło Krychu XDD

0

Oho!! Pojawiają się pierwsze gwizdy :D

5

No i mamy pierwszy celny strzał.
Mame nie teraz, maszyna ruszyła!

3

Nie rozumiem dlaczego nie gra @MateuszGotowka99 w tym meczu

6

Hiszpan się postara o prezent dla Anki, w końcu chata wolna bo Roberto gra

4

Nawet minuta nie minęła a Santos już ma dość XD

0

Borussia Mynszengladbach jak zawsze u siebie prowadzi z Bayernem :D

0

Borussia prowadziła 2:0 z Heidenheim i już jest 2:2 w 81. Minucie.

Pewne rzeczy się nie zmieniają...

0

Bla, bla, bla jak się czujesz? Bla bla bla... Co roku tak samo wkurzające

4

Dali losować kurna chata!!!! Nie mam całego dnia

1

W ogóle nie słyszałem w tym kaszanki XD

1

Tete z Fulham musiał lecieć po but do szatni, Fulham musiało grać w 10, bo sędzia wznowił grę i Totki zaraz strzeliły gola.
To się chłop zdziwi jak wróci XDD kuriozum

7

Nie róbcie siary z tym Ronaldo, bo nawet na kafejce nic o nim nie piszą a wy tak XD

0

Już za chwilę w Viaplay kolejne derby Londynu, tym razem Carabao Cup, Fulham vs Tottenham

0

Arsenal Borussię Dortmund dużo łączy...

1

Brawo Armatki!!!

0

United 0 Forest 2 hahahah

5

Arsenal i United przegrywają XD

2. minuta ich pogrążyła :D

1

@dom3kk wiedziałem że odpali, ale nie myślałem że aż tak

0

W poprzednim sezonie chciałem żeby Bournemouth spadło, bo tragicznie się ogląda mecz z ich stadionu

3

Co za typo

0

@MarioVeB! jak Barca zleci do Ligi Europy to będzie to lepiej wyglądać

11

Toni Kroos o transferze Veigi do Arabii: "żenujące"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?