michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już chciałem wyrzucić telewizor przez okno ale widzę że nie tylko u mnie zcinki :D
0
Jeszcze trochę i skończy się durna przerwa na reprezentacje, wytrzymam...
1
Co za dzikusy nie ludzie
3
Zapłacą rachunek za gwizdy podczas hymnu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niestety Jacek Grilisz ma kontuzje i nie będę jutro podziwiać jego boskich łydek na żywo;(
1
Czy tylko ja chciałem żeby nie trafił? xdd
1
A co to się stanęło Krychu XDD
0
Oho!! Pojawiają się pierwsze gwizdy :D
5
No i mamy pierwszy celny strzał.
Mame nie teraz, maszyna ruszyła!
3
Nie rozumiem dlaczego nie gra @MateuszGotowka99 w tym meczu
6
Hiszpan się postara o prezent dla Anki, w końcu chata wolna bo Roberto gra
4
Nawet minuta nie minęła a Santos już ma dość XD
0
Borussia Mynszengladbach jak zawsze u siebie prowadzi z Bayernem :D
0
Borussia prowadziła 2:0 z Heidenheim i już jest 2:2 w 81. Minucie.
Pewne rzeczy się nie zmieniają...
0
Bla, bla, bla jak się czujesz? Bla bla bla... Co roku tak samo wkurzające
4
Dali losować kurna chata!!!! Nie mam całego dnia
1
W ogóle nie słyszałem w tym kaszanki XD
1
Tete z Fulham musiał lecieć po but do szatni, Fulham musiało grać w 10, bo sędzia wznowił grę i Totki zaraz strzeliły gola.
To się chłop zdziwi jak wróci XDD kuriozum
7
Nie róbcie siary z tym Ronaldo, bo nawet na kafejce nic o nim nie piszą a wy tak XD
0
Już za chwilę w Viaplay kolejne derby Londynu, tym razem Carabao Cup, Fulham vs Tottenham
0
Arsenal Borussię Dortmund dużo łączy...
1
Brawo Armatki!!!
0
United 0 Forest 2 hahahah
5
Arsenal i United przegrywają XD
2. minuta ich pogrążyła :D
1
@dom3kk wiedziałem że odpali, ale nie myślałem że aż tak
0
W poprzednim sezonie chciałem żeby Bournemouth spadło, bo tragicznie się ogląda mecz z ich stadionu
3
Co za typo
0
@MarioVeB! jak Barca zleci do Ligi Europy to będzie to lepiej wyglądać
11
Toni Kroos o transferze Veigi do Arabii: "żenujące"