michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Witam nocne marki, ja planuję wytrwać do 4 dzisiaj, jedyny dzień w tygodniu kiedy można sobie na to pozwolić, bo w piątek po całym tygodniu zaraz zasypiam :v
Gra ktoś w Team Fortress 2? Ja chyba odpalę sobie :D
12
Opłaciły się tańce z hiszpańskimi gigaczadami
https://x.com/barcacentre/status/1677654472007491584
0
@Dari0G jakbyś ciężko pracował cały tydzień to też byś szedł spać o takiej godzinie, ale jak się ma wakacje wolne od pszyrki to się nie chce spać
0
@Rl9k1nG hurki durki jutro pokona djoko i dojdzie do finału
3
TRAFFORD!!!! Chłop w całym turnieju nie stracił bramki i broni w ostatniej minucie karny i dobitkę!!!!!
0
@eright Witam,
nikogo to nie obchodzi
pozdrawiam.
2
@agaFCB @Rust_Cohle a kto się czubi ten się lubi
1
@FcPortoFan1999 może dzięki temu w drugiej połowie będzie lepsze widowisko
0
@Rust_Cohle pocisk ziemia powietrze :D
1
@FcPortoFan1999 Tsitsipas plus Badosa równa się big love
0
Nie kibicujcie Alcarazowi, bo to kibic Realu jest
1
Ale nudny ten finał u21, zzzzzzzz
0
@ToWinaSedziego Turek to zaraz będzie kręcił La Ligą
2
@LukaszFan ja wolę oglądać kobiecy czyli Igę, bo męski za długo trwa (nie jestem jakimś wielkim fanem tenisa) :D
0
A Iga po kim będzie grać?
0
Beso od Ardy :)
8
@Barca1922 dopiero po chwili zrozumiałem o co chodzi z tą półką XDD
3
W Barcelonie żałują decyzji Gülera. Poczynili postępy w negocjacjach z Fenerbahçe i agentami nastolatka, ale determinacja i siła ekonomiczna Realu po raz kolejny zrobiła różnicę.
(Marca)
2
Arda nie dla Barcelony
14
@Comentateiro w 1 dzień napisałeś ponad 14 tysięcy komentarzy, jakie ty musisz mieć smutne życie...
5
Fajnie, Iga skończy grać przed meczem Anglii z Izraelem
0
@doc
Arda Güler przekazał swoją ostateczną decyzję dotyczącą swojej przyszłości zarządowi Fenerbahçe.
Tłumaczenie wujek gugl
0
@kulek22 A to pewnie usunęli bo nie widziałem
@DLFCB Będzie druga Marta Linkiewicz
2
Widzieliście jakie fajne zdjęcie na pamiątkę z Openera zrobiła sobie jakaś para w budce? Po twiterku lata
0
Gdzie oglądacie pojedynek Roque z Endrickiem?
1
@BulaKG Nie no, co ty tato
1
@FcPortoFan1999 Ja od początku, nie wiem co mnie podkusiło.
Ale w międzyczasie jeszcze skoki to jakoś zleciało
0
@FcPortoFan1999 W sumie tak, ale już koniec męczenia buły na boisku, czas na truskawkę na torcie :P
0
Rzuty karne w meczu Gruzja - Izrael!
No nie było to porywające widowisko, jak dobrze, że już koniec :D
20
All we had to do, was follow the damn train, @sidzej