michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzuty karne w meczu Gruzja - Izrael!
No nie było to porywające widowisko, jak dobrze, że już koniec :D
20
All we had to do, was follow the damn train, @sidzej
2
Dzisiaj są 2 ćwierćfinały Mistrzostw Europy u-21:
-Gruzja - Izrael (18:00)
-Hiszpania - Szwajcaria (21:00)
Ogląda ktoś?
0
Na śmietankowej kafejce ile wpisów! To chyba jakiś rekord
0
Na jakim kanale leci Iga bo na Eurosporcie popierdzielają na rowerkach i strzelają z łuku? Xd
0
Sergio Arribas na 3:2 dla Castilli w starciu z Eldense, jeszcze ok. 12 minut i Real Madryt Castilla w 2. Lidze (Segunda Division)
39
Żal neymara, bo domyślam się co musiał przechodzić jak zdradzał swoją partnerkę
https://x.com/thexdeaf/status/1672931612886016001
48
3 najbardziej nieudane pucze:
- pucz Florentino Pereza - stworzenie Superligi
- pucz Prigożyna - obalenie Putina
- Riki Pucz z Barcelony
1
@Adran360 Tomas Gonzalez Martin
1
Z ostatniej chwili: Mbappe coraz bliżej Realu. Jego matka od miesięcy potajemnie rozmawiała z Madrytem, a teraz negocjuje z Paryżem, by jak najszybciej zamknąć transakcje.
PSG oczekuje 300 milionów euro (250+50). Perez zaoferowałby maksymalnie 220 mln (200+20)
18
https://x.com/Rozglosnia3/status/1672383703006302208
Nie, to wcale nie jest Poznań
1
Ogląda ktoś mistrzostwa Europy u-21? Są jacyś zawodnicy albo reprezentajce godne uwagi?
1
Portugalia strzeliła więc tylko nasi frajerzy zepsuli mi kupon
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A kij z nimi, lepiej nie zaniżać poziomu EURO takimi reprezentacjami jak Polska
1
@Tomo1989 przepraszam kibiców
0
hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahha ja pierdylam
0
Gdyby nie sędzia to remisowalibysmy z potężną MOŁDAWIĄ xD
2
Już nie wiem co jest bardziej irytujące: ta kamera czy gra naszej kadry XD
2
Ale fart XDDDDDD
1
To się Arkadio zakręcił, chyba musi sięgnąć po aviomarin
7
Santosball to taki klubowy Manchester City
6
Lewy gol i asysta i Arkadio gol i asysta.
Zabójczy duet
0
Komentator, który jest na tym meczu powiedział że ogląda się kapitalnie... Bo nie musi oglądać meczu z takiej kamery!!
4
Czuję jakbym oglądał mecz na viaplay
4
Lupę muszę wziąć bo nawet nie widziałem kto gola strzelił
3
Ale szybki zoom xd
3
Piłeś, nie kameruj
3
EURO 2024 w Niemczech więc można się przejechać na jakiś meczyk. A nie jak pół roku temu na wypizdziajewie jakimś xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika