0

Rzuty karne w meczu Gruzja - Izrael!

No nie było to porywające widowisko, jak dobrze, że już koniec :D

20

All we had to do, was follow the damn train, @sidzej

2

Dzisiaj są 2 ćwierćfinały Mistrzostw Europy u-21:

-Gruzja - Izrael (18:00)
-Hiszpania - Szwajcaria (21:00)

Ogląda ktoś?

0

Na śmietankowej kafejce ile wpisów! To chyba jakiś rekord

0

Na jakim kanale leci Iga bo na Eurosporcie popierdzielają na rowerkach i strzelają z łuku? Xd

0

Sergio Arribas na 3:2 dla Castilli w starciu z Eldense, jeszcze ok. 12 minut i Real Madryt Castilla w 2. Lidze (Segunda Division)

39

Żal neymara, bo domyślam się co musiał przechodzić jak zdradzał swoją partnerkę
https://x.com/thexdeaf/status/1672931612886016001

48

3 najbardziej nieudane pucze:

- pucz Florentino Pereza - stworzenie Superligi

- pucz Prigożyna - obalenie Putina

- Riki Pucz z Barcelony

1

@Adran360 Tomas Gonzalez Martin

1

Z ostatniej chwili: Mbappe coraz bliżej Realu. Jego matka od miesięcy potajemnie rozmawiała z Madrytem, a teraz negocjuje z Paryżem, by jak najszybciej zamknąć transakcje.

PSG oczekuje 300 milionów euro (250+50). Perez zaoferowałby maksymalnie 220 mln (200+20)

18

1

Ogląda ktoś mistrzostwa Europy u-21? Są jacyś zawodnicy albo reprezentajce godne uwagi?

1

Portugalia strzeliła więc tylko nasi frajerzy zepsuli mi kupon

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A kij z nimi, lepiej nie zaniżać poziomu EURO takimi reprezentacjami jak Polska

1

@Tomo1989 przepraszam kibiców

0

hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahha ja pierdylam

0

Gdyby nie sędzia to remisowalibysmy z potężną MOŁDAWIĄ xD

2

Już nie wiem co jest bardziej irytujące: ta kamera czy gra naszej kadry XD

2

Ale fart XDDDDDD

1

To się Arkadio zakręcił, chyba musi sięgnąć po aviomarin

7

Santosball to taki klubowy Manchester City

6

Lewy gol i asysta i Arkadio gol i asysta.
Zabójczy duet

0

Komentator, który jest na tym meczu powiedział że ogląda się kapitalnie... Bo nie musi oglądać meczu z takiej kamery!!

4

Czuję jakbym oglądał mecz na viaplay

4

Lupę muszę wziąć bo nawet nie widziałem kto gola strzelił

3

Ale szybki zoom xd

3

Piłeś, nie kameruj

3

EURO 2024 w Niemczech więc można się przejechać na jakiś meczyk. A nie jak pół roku temu na wypizdziajewie jakimś xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?