2

@Inko Bingo, do trzech razy sztuka. Dzięki ziom!

0

@Essos na tym leci Szkocja - Hiszpania XD

5

Hiszpania przegrywa, MC Tominay po asyście Robetsona. Fajnie, będzie ciekawiej :D

0

@Hajny Szwajcaria - Izrael leci na tym kanale

2

Gdzie leci mecz Turcja - Chorwacja?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RafiVeB jedyne 180 złotych polskich

9

Pozdro z Narodowego, w kopyta zimno ale warto podziwiać na żywca Santosball

1



Gra dzieciństwa, grał ktoś w to cudo? :D Ale bym w to zagrał po latach, ale już nigdzie nie można jej kupić

0

@Janas11224 ja widziałem 2 odcinki i miałem dosyć, dno totalne xD

0

Wyjaśni ktoś czym jest Kings League i czemu na żywo na Camp Nou ogląda to tylu ludzi? :o

3

Czyli nie tylko ja czekałem na zmianę czasu XD

0

@RomanHoffer jakich petard? Ja nic nie słyszałem :P

1

@escarabajo może wiesz czemu Maroko w ostatnich 3 meczach miało walkowery? Właśnie patrzę na flashscore i zdziwnienie :P

1

@Encore I kto nierobów nauczył że dostaną socjale? A jak PO powie że nie będzie to z góry już mogą się żegnać z wygraną i patrzeć jak pisory świętują

2

Jaki tu zawsze ból zadka o Ronaldo, można się pośmiać xD

0

Gdzie są komentatorzy skoków? To jest w ogóle na żywo? XD

0

Też macje problem żeby się zalogować na sts? Klikam zaloguj a wyskakuje zakładanie konta xd

9

Tomasz Hajto w studiu LM:

"Nie przekonują mnie ligi gdzie są tylko trzy świetne drużyny. Wrzucam takiego Michała Probierza do FC Porto i może mieć takie same wyniki.
Albo może mieć z pięć mniej zwycięstw."

Ekspert jakiego mamy, a na jakiego nie zasługujemy!

3

@barcanawieki ta, dla niepoznaki. 7,3 miliona w życiu by się nie uzbierało za jakieś zdeptane raporty

0

@abram3k nikt nam nie kazał się ośmieszać w LM

1

@Deeespacito tak, najgorszy jest wiatr

3

Ale duma rozpiera Hohlanda

0

Haaland jak Cristiano Ronaldo 5 bramek ładuje

0

To spotkanie to zabił karny z dopy

0

@Tasde trudno stwierdzić, ciężko się czyta te wypociny

2

Pijesz - nie pisz
https://x.com/El_Jarek/status/1635742785583104001

Rudy to Hernandez Hernandez

0

Czyli nie tylko Barcelona kupuje sędziów

1

Przecież to jest faul, Boże widzisz i nie grzmisz

4

Jak ja nie cierpię City i p$g

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?