michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Inko Bingo, do trzech razy sztuka. Dzięki ziom!
0
@Essos na tym leci Szkocja - Hiszpania XD
5
Hiszpania przegrywa, MC Tominay po asyście Robetsona. Fajnie, będzie ciekawiej :D
0
@Hajny Szwajcaria - Izrael leci na tym kanale
2
Gdzie leci mecz Turcja - Chorwacja?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RafiVeB jedyne 180 złotych polskich
9
Pozdro z Narodowego, w kopyta zimno ale warto podziwiać na żywca Santosball
1
Gra dzieciństwa, grał ktoś w to cudo? :D Ale bym w to zagrał po latach, ale już nigdzie nie można jej kupić
0
@Janas11224 ja widziałem 2 odcinki i miałem dosyć, dno totalne xD
0
Wyjaśni ktoś czym jest Kings League i czemu na żywo na Camp Nou ogląda to tylu ludzi? :o
3
Czyli nie tylko ja czekałem na zmianę czasu XD
0
@RomanHoffer jakich petard? Ja nic nie słyszałem :P
1
@escarabajo może wiesz czemu Maroko w ostatnich 3 meczach miało walkowery? Właśnie patrzę na flashscore i zdziwnienie :P
1
@Encore I kto nierobów nauczył że dostaną socjale? A jak PO powie że nie będzie to z góry już mogą się żegnać z wygraną i patrzeć jak pisory świętują
2
Jaki tu zawsze ból zadka o Ronaldo, można się pośmiać xD
0
Gdzie są komentatorzy skoków? To jest w ogóle na żywo? XD
0
Też macje problem żeby się zalogować na sts? Klikam zaloguj a wyskakuje zakładanie konta xd
9
Tomasz Hajto w studiu LM:
"Nie przekonują mnie ligi gdzie są tylko trzy świetne drużyny. Wrzucam takiego Michała Probierza do FC Porto i może mieć takie same wyniki.
Albo może mieć z pięć mniej zwycięstw."
Ekspert jakiego mamy, a na jakiego nie zasługujemy!
3
@barcanawieki ta, dla niepoznaki. 7,3 miliona w życiu by się nie uzbierało za jakieś zdeptane raporty
0
@abram3k nikt nam nie kazał się ośmieszać w LM
1
@Deeespacito tak, najgorszy jest wiatr
3
Ale duma rozpiera Hohlanda
0
Haaland jak Cristiano Ronaldo 5 bramek ładuje
0
To spotkanie to zabił karny z dopy
0
@Tasde trudno stwierdzić, ciężko się czyta te wypociny
2
Pijesz - nie pisz
https://x.com/El_Jarek/status/1635742785583104001
Rudy to Hernandez Hernandez
0
Czyli nie tylko Barcelona kupuje sędziów
1
Przecież to jest faul, Boże widzisz i nie grzmisz
4
Jak ja nie cierpię City i p$g