michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i mi się odechciało oglądać mecz po tej ustawce
0
Jak to był karny to ja jestem ksiądz
I po meczu, brawo sędzia za ustawienie wyniku
1
Bez przesady, chłop z tyłu nawet piłki nie widział i go lekko musnęła
0
Gapicie mu się na łydy?
0
@FcPortoFan1999 40 latek Pepson nie gra? :P
0
@ronni37 Oglądam filmy z napisami i uczę się słówek z fiszki i chciałem dodatkowo pouczyć się z aplikacji, a z tym Duo Lingo to masz rację :P
0
@Chucky ciekawe za co Negreira dostał aż 7,3 miliona, pewnie za ładny uśmiech
0
Poleci ktoś jakąś fajną aplikację do nauki angielskiego i hiszpańskiego?
0
Słabe te skoki dzisiaj. Najgorszy jest wiatr
1
Co sądzicie o zrezygnowaniu z goli podwójnie liczonych na wyjeździe?
Hit czy kit?
0
Sane już 4 akcja zepsuta
0
Takkk jazda z katarczykami!!
0
Ten Wolf to kretyn, minuta do końca, ma kartkę to fauluje Chillwela żeby się odegrać
0
Ale drukarz z Holandii Makiele Dany co za menda !
2
Brawo Kaj, tak trzymać!! Vamos BVB :D
0
@BulaKG a kto to jest, nie znam
1
Klopp ma bekę z United
1
@Medium To ten sezon udany dla kibica:D a w hiszpańskiej za kim?
0
@Medium od kiedy kibicujesz Arsenalowi i Napoli?
2
Arsenal gooooooool!!!!!! Nelson co za wejście, gol i asysta!! :O
1
@michal26 ja w nic nie wierzę mając u siebie zniszczoła
0
Barcelona lepiej niech nie strzela pierwsza, bo to będzie pułapka.
8
@CrazyHorseLakota kuuurr zapiał się wystraszyłem że mecz już jest.
18
Lech wygrywa w Lidze Konferencji w czwartek, potem przegrywa ze Śląskiem w weekend, a dzisiaj Śląsk przegrywa z 2 ligowym Kaliszem XD
Polska piłka TOP
2
@TheNekro94 oczywiście Puchacz jej foty lajkuje, czemu mnie to nie dziwi XD
2
Słaby ten hit, bardzo słaby.
10
Były gracz Barcy, Brazylijczyk Malcom dostał rosyjskie obywatelstwo i będzie mógł zagrać w reprezentacji rosji.
Czego się nie robi dla kasy, obrzydliwe.
0
Szachtar gra z Feyenoordem, nie ma po co jechać do Warszawy ://
1
Jest! Szachtar w 1/8 finału Ligi Europy!
Może Arsenal albo Man Utd czy inny Juventus przyjedzie do Warszawy :D
1
Moje pyry z awansem, brawo Poznań, brawo Lech :D