1

Co sądzicie o zrezygnowaniu z goli podwójnie liczonych na wyjeździe?

Hit czy kit?

0

Sane już 4 akcja zepsuta

0

Takkk jazda z katarczykami!!

0

Ten Wolf to kretyn, minuta do końca, ma kartkę to fauluje Chillwela żeby się odegrać

0

Ale drukarz z Holandii Makiele Dany co za menda !

2

Brawo Kaj, tak trzymać!! Vamos BVB :D

0

@BulaKG a kto to jest, nie znam

1

Klopp ma bekę z United

1

@Medium To ten sezon udany dla kibica:D a w hiszpańskiej za kim?

0

@Medium od kiedy kibicujesz Arsenalowi i Napoli?

2

Arsenal gooooooool!!!!!! Nelson co za wejście, gol i asysta!! :O

1

@michal26 ja w nic nie wierzę mając u siebie zniszczoła

0

Barcelona lepiej niech nie strzela pierwsza, bo to będzie pułapka.

8

@CrazyHorseLakota kuuurr zapiał się wystraszyłem że mecz już jest.

18

Lech wygrywa w Lidze Konferencji w czwartek, potem przegrywa ze Śląskiem w weekend, a dzisiaj Śląsk przegrywa z 2 ligowym Kaliszem XD
Polska piłka TOP

2

@TheNekro94 oczywiście Puchacz jej foty lajkuje, czemu mnie to nie dziwi XD

2

Słaby ten hit, bardzo słaby.

10

Były gracz Barcy, Brazylijczyk Malcom dostał rosyjskie obywatelstwo i będzie mógł zagrać w reprezentacji rosji.

Czego się nie robi dla kasy, obrzydliwe.

0

Szachtar gra z Feyenoordem, nie ma po co jechać do Warszawy ://

1

Jest! Szachtar w 1/8 finału Ligi Europy!
Może Arsenal albo Man Utd czy inny Juventus przyjedzie do Warszawy :D

1

Moje pyry z awansem, brawo Poznań, brawo Lech :D

3

Lech gol Ishak :o

0

Brawo Lipsk, dobra druga połowa zwieńczona golem

9

Wszyscy: Haaland

Laskowski: Holand

0

Ale golazo, jak ja mogłem postawić na Bayern XD

1

Co za świetny mecz, to jest właśnie Premier League, czyli najlepsza liga świata!

3

Martinez główka brama!!!!!

0

Co za meczychooooo, co za goool :OOOO TOP

0

@Criss18Barca a dlaczego nikt więcej nie przyjechał na zawody? ;o

3

Jak można się tak podniecać p$g, Bożydar ma zryty łeb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?