1

Ktoś będzie oglądał skoki o 2 w nocy i Igę Świątek? :D

0

Pamiętacie mecz na mundialu który tak szybko zleciał? Ten mecz jest totalnym przeciwieństwem, dłuży sie niesamowicie

1

Darwin Niunia wchodzi, jest też Michał Mudryk

0

Duda na trybunach i naszym nie idzie.
Przypadek? Nie sądzę

11

duda na trybunach w Zakopanem i humor zepsuty

5

@Mordzia97 widziałem go dwa razy na żywo w Warszawie, jest dobry ale żeby za 100 milionów na niego wydać to nie sądzę

1

Gdzie Magłaja wpuszcza, it looks like samobójstwo

1

Marcuuuuuus, a przed meczem chciałem dać że Rashford strzeli i United wygra, kurs 7,50 :cc

0

Goooooooool brawo Czerwone Diabły!!!

0

Ale tego co city odwaliło z Realem w LM w zeszłym sezonie to nigdy im nie wybaczę

0

Kwaradona gol gol gollll

7

Gooool, forza Napoli!!

0

@BorzyKrzys wściekła baba, nie pogadasz xD

6

"Domyśl się" :D

0

Fajnie dla odmiany obejrzeć starcie angielskich klubów w 4K na Eleven ;)

1

@MesQueUnClub96 ja to samo, z gramatyki umiem praktycznie wszystko, słówek uczę się na bieżąco z fiszek i nie tylko, ale brakuje mi kogoś do pogadania i sprawdzenia moich umiejętności w praktyce :P

2

@Comfortable_ to prawda, ja już się gubię gdzie jaki mecz obejrzę, ale na szczęście jest Flashscore :)

1

@bodzio10 Wiem, widziałem i zapomniałem to ogarnąć :d przypomniało mi się w nowym roku xd

1

@Kitek1640 jak ktoś lubi się uczyć angielskiego jak ja to polecam książkę "365 dni angielski na każdy dzień"

4

@Comfortable_ Otoczka jest fajna, porównując ich magazyn PL do Jej wysokości to jednak stawiam na Viaplay. Zcinki i zawiechy ogarnęli, ale nadal ogromny minus to jakość.
No i cena, bo chyba od marca będzie prawie 50 zł

0

Intercitanazo xd

3

Ludzie oglądają jakiś dart a ja nawet nie wiem co to jest

0

@Medium oni nie są razem chyba, ona go zlewała z tego co kojarzę :F

0

Co jest xD U bukmacherów jest zakład, że Wieniawa i Puchacz się zaręczą w 2023 :v

1

Hahahah Liverpool co za łby

0

Jak pis wygra wybory za rok to nie wiem co zrobię, chyba wyjdę z siebie
-.-

0

Goool Arsenal, brawo, tak trzymać!

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8046610#comment-8046610

Opcja Sylwestra z fajerwerkami na La Rambli odpadła w tym roku, szkoda:(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@BartqRKO a ja lubię tych komentatorów, Babiarza bym wyciszył jedynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?