michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś będzie oglądał skoki o 2 w nocy i Igę Świątek? :D
0
Pamiętacie mecz na mundialu który tak szybko zleciał? Ten mecz jest totalnym przeciwieństwem, dłuży sie niesamowicie
1
Darwin Niunia wchodzi, jest też Michał Mudryk
0
Duda na trybunach i naszym nie idzie.
Przypadek? Nie sądzę
11
duda na trybunach w Zakopanem i humor zepsuty
5
@Mordzia97 widziałem go dwa razy na żywo w Warszawie, jest dobry ale żeby za 100 milionów na niego wydać to nie sądzę
1
Gdzie Magłaja wpuszcza, it looks like samobójstwo
1
Marcuuuuuus, a przed meczem chciałem dać że Rashford strzeli i United wygra, kurs 7,50 :cc
0
Goooooooool brawo Czerwone Diabły!!!
0
Ale tego co city odwaliło z Realem w LM w zeszłym sezonie to nigdy im nie wybaczę
0
Kwaradona gol gol gollll
7
Gooool, forza Napoli!!
0
@BorzyKrzys wściekła baba, nie pogadasz xD
6
"Domyśl się" :D
0
Fajnie dla odmiany obejrzeć starcie angielskich klubów w 4K na Eleven ;)
1
@MesQueUnClub96 ja to samo, z gramatyki umiem praktycznie wszystko, słówek uczę się na bieżąco z fiszek i nie tylko, ale brakuje mi kogoś do pogadania i sprawdzenia moich umiejętności w praktyce :P
2
@Comfortable_ to prawda, ja już się gubię gdzie jaki mecz obejrzę, ale na szczęście jest Flashscore :)
1
@bodzio10 Wiem, widziałem i zapomniałem to ogarnąć :d przypomniało mi się w nowym roku xd
1
@Kitek1640 jak ktoś lubi się uczyć angielskiego jak ja to polecam książkę "365 dni angielski na każdy dzień"
4
@Comfortable_ Otoczka jest fajna, porównując ich magazyn PL do Jej wysokości to jednak stawiam na Viaplay. Zcinki i zawiechy ogarnęli, ale nadal ogromny minus to jakość.
No i cena, bo chyba od marca będzie prawie 50 zł
0
Intercitanazo xd
3
Ludzie oglądają jakiś dart a ja nawet nie wiem co to jest
0
@Medium oni nie są razem chyba, ona go zlewała z tego co kojarzę :F
0
Co jest xD U bukmacherów jest zakład, że Wieniawa i Puchacz się zaręczą w 2023 :v
1
Hahahah Liverpool co za łby
0
Jak pis wygra wybory za rok to nie wiem co zrobię, chyba wyjdę z siebie
-.-
0
Goool Arsenal, brawo, tak trzymać!
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8046610#comment-8046610
Opcja Sylwestra z fajerwerkami na La Rambli odpadła w tym roku, szkoda:(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@BartqRKO a ja lubię tych komentatorów, Babiarza bym wyciszył jedynie