michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ten mecz wygląda jak towarzyski, Belgowie grają jakby nie chcieli awansować
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@maroon jaki karny chłopie? Xd
0
Rashford golazoo
0
@cchesterr43 no oczywiście, ale ja się tylko pytam, no offence
0
Irańczycy śpiewali hymn?
1
Ja się dopiero zorientowałem teraz że zamiast queen śpiewają God save king XD
0
@Faro włącz sobie mecz Francji z jego komentarzem :l
0
@FabianMrozek chodziło mi o tych 'pierwszych' :D
8
Iwański i Kwiatkowski to najgorsi komentatorzy mundialu.
Najlepsi Pełka i Laskowski
0
Ronaldo się cieszy po golu Bruno z karnego, La Rambla w szoku
6
Jednak Bruno goool MAMY TOOO
0
Na La Rambli trwa śledztwo ws. gola Cristiano
5
La Rambla najszczęśliwsza na świecie bo prawdopodobnie nie uznają gola Cristiano tylko Bruno :D
3
La Rambla w żałobie xD
1
@Janiama 3-1 dla Brazylii
0
Dobry ten Kudus, kolejny gol na jego konto
1
@Zoker ja tam w robocie oglądałem a teraz w domu już XD
0
2:2 :D ale meczycha dzisiaj!!
1
Tego mundialu nie warto obstawiać, ja już zmądrzałem po nieudanej sobocie :D
0
@antymadridista100 mi współczuj, bukmacherzy się bogacą na nas
23
@StanleyIII Nie ładnie tak kopiować kogoś słowa, oznaczyłbys autora.
1
W końcu po 4 meczach będzie Rolnik szuka żony, na to czekałem cały dzień.
Dzięki Darek za przypomnienie
1
Musiala to jest Pan Piłkarz
3
@Pitinho ostatnio mniej doliczają po pierwszych polowach, w drugich przeważnie z 6 minut.
0
@P33ck ja bym wyróżnił też Kovacicia
1
Ale mocno zaczęli!! Wow
0
@Colon chyba z tego że Modrić gra dla Chorwacji xd
0
Onana zszedł i się posypało, a mówiłem żeby trener Belgów ściągnął Witsela to nie posłuchał xD
16
Te dwa gamonie przy mikrofonie od początku meczu jeszcze się nie połapali, że nie broni Bono tylko Munir XDDD