11

Ten mecz wygląda jak towarzyski, Belgowie grają jakby nie chcieli awansować

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@maroon jaki karny chłopie? Xd

0

Rashford golazoo

0

@cchesterr43 no oczywiście, ale ja się tylko pytam, no offence

0

Irańczycy śpiewali hymn?

1

Ja się dopiero zorientowałem teraz że zamiast queen śpiewają God save king XD

0

@Faro włącz sobie mecz Francji z jego komentarzem :l

0

@FabianMrozek chodziło mi o tych 'pierwszych' :D

8

Iwański i Kwiatkowski to najgorsi komentatorzy mundialu.

Najlepsi Pełka i Laskowski

0

Ronaldo się cieszy po golu Bruno z karnego, La Rambla w szoku

6

Jednak Bruno goool MAMY TOOO

0

Na La Rambli trwa śledztwo ws. gola Cristiano

5

La Rambla najszczęśliwsza na świecie bo prawdopodobnie nie uznają gola Cristiano tylko Bruno :D

3

La Rambla w żałobie xD

1

@Janiama 3-1 dla Brazylii

0

Dobry ten Kudus, kolejny gol na jego konto

1

@Zoker ja tam w robocie oglądałem a teraz w domu już XD

0

2:2 :D ale meczycha dzisiaj!!

1

Tego mundialu nie warto obstawiać, ja już zmądrzałem po nieudanej sobocie :D

0

@antymadridista100 mi współczuj, bukmacherzy się bogacą na nas

23

@StanleyIII Nie ładnie tak kopiować kogoś słowa, oznaczyłbys autora.

1

W końcu po 4 meczach będzie Rolnik szuka żony, na to czekałem cały dzień.
Dzięki Darek za przypomnienie

1

Musiala to jest Pan Piłkarz

3

@Pitinho ostatnio mniej doliczają po pierwszych polowach, w drugich przeważnie z 6 minut.

0

@P33ck ja bym wyróżnił też Kovacicia

1

Ale mocno zaczęli!! Wow

0

@Colon chyba z tego że Modrić gra dla Chorwacji xd

0

Onana zszedł i się posypało, a mówiłem żeby trener Belgów ściągnął Witsela to nie posłuchał xD

16

Te dwa gamonie przy mikrofonie od początku meczu jeszcze się nie połapali, że nie broni Bono tylko Munir XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?