michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tuchel vs Conte część druga ahahahahah
2
Tuchel vs Conte :D
0
Co za meczycho :D TOP
0
Póki co najlepszy duet komentatorów na Viaplay to Pełka i Gutka
0
Ktoś wie co się stało temu ziomkowi z Evertonu? Złamanie, wiadomo coś?
1
Podsumowuję dzień meczowy na Vajaplej. Oglądałem mecz Fulham z Liverpoolem - bardzo dużo zcinek w trakcie spotkania; Everton - Chelsea - zacina co chwilę i wiem tyle że nic nie wiem
1
@Transu96 halo płokułatuła, prosze przyjechać na La Bamblę
16
@kiper09 Nie widziałem, bo oglądam na Vajaplej
4
@LionelM95 Nie, zacina się gówno jedno
0
@esem91 Jak nie jak tak. Można cofać, zrobic od początku transmisję i w ciągu 48 godzin obejrzeć z odtworzenia
5
Go go go Liverpool, toczy się gra o to czy będę miał co do garnka włożyć!
3
@Medium W Stegnie na plaży w 2022 roku
2
Fulham zasłużyło na gola, Liverpool gra jedno wielkie G
Szkoda, że oczywiście mam ich na kuponie XD
2
I po co dymią dzbany, Trapp nic nie widział, podziękowania dla swoich kibiców się należą xD
0
Nawet numerków na koszulkach nie widać za bardzo, trzeba się przypatrywać. I ja za to płacę
0
Słynny sędzia Aytekin, który nam pomógł w Lidze Mistrzów, kopę lat przyjacielu
0
Piękna jakość na vajaplej, nie zapomnę jej nigdy
4
Hahahahahah włączam sobie Bayern na Vajaplej a tu błąd i brak transmisji hahah świetny początek XDD
1
Viaplay...To jest dramat w jakiej jakości w 2022 roku trzeba oglądać mecze.
1
Benzema znowu strzela, brawo Lech!
0
No nic, lecimy od nowa z serią zwycięstw. Kiedyś musiała przegrać, ale i tak jest najlepsza
4
Chwalińska świetnie gra, 3:0 z Riske
3
Ja nie wiem co United widzi w De Jongu, jeszcze za tyle kasy XD niech im dorzucą w gratisie Depaja
2
Widać że z Barcelony XDDD
1
Obrona jak i kraj - z kartonu
1
Mateusz Gotówka!!!!!!!!!!!!
3
Rok 2022- ludzie nadal nie potrafią poprawnie wklejać linków z Twittera
2
Węgry prowadzą z Angolami!
15
Poland Garros :]
9
Coco klasa, nie to co Sabalenka aka Łukaszenka