michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bocheno1 @Nazio87 @Arkadio90 też czekacie na 15 września? :D
2
@Nazio87 przeczytałem całą serię z Chyłką pozdro :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zbyszko z Bogdańca Chill, znajdziesz lepszą.
88
Złoto.
https://mobile.twitter.com/majkel1999/status/1433174984046821378
7
Oficjalnie: Moriba piłkarzem Lipska! 16 milionów i kontrakt na pięć lat. (Fabrizio Romano)
0
Brawo Leszek!!!! MAMY REMIS!
0
I już się poznańska lokomotywa wykoleiła
1
Antonio na kapitanie moi mili
1
Ben White przeszedł do gorszego klubu.
Brighton na czele tabeli, a Arsenal w strefie spadkowej hahah
1
Nie bądźcie jak Kazek Węgrzyn, to było czerwo
1
Kibice Arsenalu wychodzą, nie dziwię się
3
Już Norwich się bardziej postawiło XDDXD
1
Rozkład jazdy na dzisiaj:
13:30 - Manchester City - Arsenal
16:00 - Multi Premier League
17:30 - rozpędzona lokomotywa Lech Poznań - Pogoń Szczecin Grosickiego
18:30 - Liverpool - Chelsea
22:00 - Real Betis - Real Madryt
2
@Kapitan hawk Jak go znalazłeś jak nie ma kometarzy?! To pewnie twoje multi!
0
@GregSTG Remont, pierwszy mecz na Santiago Bernabeu zagrają w połowie września z Celtą, czyli w 4. kolejce po przerwie na reprezentacje
2
Ivanovic ale wiesz, że możesz się ruszać?
0
Po 37 minutach pierwsza kulka
0
Mam nadzieję, że zdążą wylosować do wieczorynki.
19
XD
https://mobile.twitter.com/El_Jarek/status/1430927319900860416
1
Komentarze o fajnej prezenterce za 3..2...1..
0
@SuperPatsonFCB Lech Poznań - maszyna ruszyła ;)
0
Dzisiaj o 18 losowanie LM. A kiedy będzie losowanie grup Ligi Europy i tej nowej Ligi Konferencji?
1
@arasz1819 wczorajszy mecz Levante z Realem był hitem, jedyny plus tej kolejki.
Dlatego o wiele bardziej wolę Premier League
0
Olivier Żiru spraw, żeby były użytkownik La Rambli był z ciebie dzisiaj dumny
16
Arteta w ciągu 20 miesięcy przegrał więcej meczów na Emirates niż Wenger przez 6 ostatnich LAT.
Kiedyś ludzie śmiali się z Wengera i jego 4rsenalu, a teraz Wenger śmieje się z nich;)
1
Ale jaja XD niech ten mecz się nie kończy :D
0
Spoko, zaraz Real straci
1
@Homeopata8989 jedyne pocieczenie, że to będą eliminacje czyli granie o coś, a nie nudne i bezsensowne przerwy na... Towarzyską Ligę Narodów.
0
Brawo, Święci prowadzą z MUłami ;]