0

@Bocheno1 @Nazio87 @Arkadio90 też czekacie na 15 września? :D

2

@Nazio87 przeczytałem całą serię z Chyłką pozdro :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zbyszko z Bogdańca Chill, znajdziesz lepszą.

7

Oficjalnie: Moriba piłkarzem Lipska! 16 milionów i kontrakt na pięć lat. (Fabrizio Romano)

0

Brawo Leszek!!!! MAMY REMIS!

0

I już się poznańska lokomotywa wykoleiła

1

Antonio na kapitanie moi mili

1

Ben White przeszedł do gorszego klubu.
Brighton na czele tabeli, a Arsenal w strefie spadkowej hahah

1

Nie bądźcie jak Kazek Węgrzyn, to było czerwo

1

Kibice Arsenalu wychodzą, nie dziwię się

3

Już Norwich się bardziej postawiło XDDXD

1

Rozkład jazdy na dzisiaj:

13:30 - Manchester City - Arsenal

16:00 - Multi Premier League

17:30 - rozpędzona lokomotywa Lech Poznań - Pogoń Szczecin Grosickiego

18:30 - Liverpool - Chelsea

22:00 - Real Betis - Real Madryt

2

@Kapitan hawk Jak go znalazłeś jak nie ma kometarzy?! To pewnie twoje multi!

0

@GregSTG Remont, pierwszy mecz na Santiago Bernabeu zagrają w połowie września z Celtą, czyli w 4. kolejce po przerwie na reprezentacje

2

Ivanovic ale wiesz, że możesz się ruszać?

0

Po 37 minutach pierwsza kulka

0

Mam nadzieję, że zdążą wylosować do wieczorynki.

1

Komentarze o fajnej prezenterce za 3..2...1..

0

@SuperPatsonFCB Lech Poznań - maszyna ruszyła ;)

0

Dzisiaj o 18 losowanie LM. A kiedy będzie losowanie grup Ligi Europy i tej nowej Ligi Konferencji?

1

@arasz1819 wczorajszy mecz Levante z Realem był hitem, jedyny plus tej kolejki.
Dlatego o wiele bardziej wolę Premier League

0

Olivier Żiru spraw, żeby były użytkownik La Rambli był z ciebie dzisiaj dumny

16

Arteta w ciągu 20 miesięcy przegrał więcej meczów na Emirates niż Wenger przez 6 ostatnich LAT.

Kiedyś ludzie śmiali się z Wengera i jego 4rsenalu, a teraz Wenger śmieje się z nich;)

1

Ale jaja XD niech ten mecz się nie kończy :D

0

Spoko, zaraz Real straci

1

@Homeopata8989 jedyne pocieczenie, że to będą eliminacje czyli granie o coś, a nie nudne i bezsensowne przerwy na... Towarzyską Ligę Narodów.

0

Brawo, Święci prowadzą z MUłami ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?