michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ramos9248 Automaty to ty szanuj, są w pyte
0
@MaTt_BarcaFan To jest właśnie ta obsesja doskonałości, i u CR, i u Djoko.
0
Ktoś ma zamiar wykupić Viaplay?
Ja na pewno za rok jak NIESTETY przejmą Premier League od Canal +... ;(
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Siatkówka nie jest na moje nerwy ;p
1
No i Brazole w finale IO
0
@Khajio a te dwie fatalne to jakie dokładnie były, bo nie jestem na bieżąco?
9
Brawo LILLE!!!!!
0
RAKOOOOOOW! Brawo
0
Afera z fałszywymi dyplomami. W tle najbardziej znani polscy piłkarze.
Taki artykul jest na wyłączność na Onecie.
Zamieszani m.in. Lewandowski, Góralski, Milik, Świerczewski i wielki Mati Boras.
Wstyd..
1
Ajaj trzeba iść spać, żeby rano wstać na Igę i siatkarzy.
Dobranoc i karaluchy pod poduchy LaBamblo ;*
6
@patry295 Musi być dogrywka! :D
2
Przeżyjmy to jeszcze raz, komentarz Święcickiego...
#historia:)
3
Iga jutro o 7:00 i siatkarze o 7:20... Czy oni są nienormalni w tym Tokio, czemu to się pokrywa? Wrrrrr
0
O Heurtel gra, to ten co go Barcelona samego na lotnisku zostawiła... Co za wstyd był wtedy ;p
2
@AntekGriezmann Chciałbym mieć takie problemy jak ty :D
1
@damiano996 W PUNKT
5
United przegrywa 1:4 w sparingu z QPR XD
7
Bartosz Kapustka zerwał więzadło krzyżowe w prawym kolanie.
Minimum pół roku przerwy.
Gdyby Kapustka nie skakała to by nóżki nie złamała (:
1
Uwaga, uwaga, rasizm na notatnikuXD
0
Są gdzieś powtórki całych meczów piłkarskich z igrzysk? Chciałem sobie obejrzeć np Hiszpanów, bo o 9:30 to ja pracuje i nie mogłem oglądać :c
6
@korolocik tak jak Barcelona Dembele :(
9
Ktoś pytał czemu zszedł Cebulos... Ajj, boli od samego patrzenia, oby nie było to nic poważnego
https://mobile.twitter.com/KrzysztofRot/status/1418124214184390657
2
@Lola120 śmierdzi jak piłowane paznokcie :D
1
@magic10 ja niby za Lechem, bo niedaleko Poznania mieszkam, ale byłem 2 razy w życiu na meczu i 2 razy przegrali, więc stwierdziłem, że im pecha przynoszę i już nie jeżdżę
9
Co ci powiem, to Ci powiem, ale ci powiem, że gdybym miał tylko oglądać ligę polską to bym dawno piłka się nie interesował.
0
@escarabajo Chłopie,gdzie Bodo z Norwegii, a gdzie Dinamo, które ogrywalo znane marki w Europie
0
Jeśli Legia przejdzie dalej to w 3 rundzie będzie prawdopodobnie Dinamo Zagrzeb, które przypominam w zeszłym sezonie pokonało Tottenham 3:0 i skończyli na ćwierćfinale Ligi Europy:)
1
Brawo Bartek!!!
Szkoda, kontuzja :(
8
Trochę smiechłem :D
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1417798089801224198