4

@Ramos9248 Automaty to ty szanuj, są w pyte

0

@MaTt_BarcaFan To jest właśnie ta obsesja doskonałości, i u CR, i u Djoko.

0

Ktoś ma zamiar wykupić Viaplay?

Ja na pewno za rok jak NIESTETY przejmą Premier League od Canal +... ;(

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Siatkówka nie jest na moje nerwy ;p

1

No i Brazole w finale IO

0

@Khajio a te dwie fatalne to jakie dokładnie były, bo nie jestem na bieżąco?

9

Brawo LILLE!!!!!

0

RAKOOOOOOW! Brawo

0

Afera z fałszywymi dyplomami. W tle najbardziej znani polscy piłkarze.

Taki artykul jest na wyłączność na Onecie.
Zamieszani m.in. Lewandowski, Góralski, Milik, Świerczewski i wielki Mati Boras.
Wstyd..

1

Ajaj trzeba iść spać, żeby rano wstać na Igę i siatkarzy.

Dobranoc i karaluchy pod poduchy LaBamblo ;*

6

@patry295 Musi być dogrywka! :D

2

Przeżyjmy to jeszcze raz, komentarz Święcickiego...

#historia:)

3

Iga jutro o 7:00 i siatkarze o 7:20... Czy oni są nienormalni w tym Tokio, czemu to się pokrywa? Wrrrrr

0

O Heurtel gra, to ten co go Barcelona samego na lotnisku zostawiła... Co za wstyd był wtedy ;p

2

@AntekGriezmann Chciałbym mieć takie problemy jak ty :D

1

@damiano996 W PUNKT

5

United przegrywa 1:4 w sparingu z QPR XD

7

Bartosz Kapustka zerwał więzadło krzyżowe w prawym kolanie.
Minimum pół roku przerwy.

Gdyby Kapustka nie skakała to by nóżki nie złamała (:

1

Uwaga, uwaga, rasizm na notatnikuXD

0

Są gdzieś powtórki całych meczów piłkarskich z igrzysk? Chciałem sobie obejrzeć np Hiszpanów, bo o 9:30 to ja pracuje i nie mogłem oglądać :c

6

@korolocik tak jak Barcelona Dembele :(

9

Ktoś pytał czemu zszedł Cebulos... Ajj, boli od samego patrzenia, oby nie było to nic poważnego

https://mobile.twitter.com/KrzysztofRot/status/1418124214184390657

2

@Lola120 śmierdzi jak piłowane paznokcie :D

1

@magic10 ja niby za Lechem, bo niedaleko Poznania mieszkam, ale byłem 2 razy w życiu na meczu i 2 razy przegrali, więc stwierdziłem, że im pecha przynoszę i już nie jeżdżę

9

Co ci powiem, to Ci powiem, ale ci powiem, że gdybym miał tylko oglądać ligę polską to bym dawno piłka się nie interesował.

0

@escarabajo Chłopie,gdzie Bodo z Norwegii, a gdzie Dinamo, które ogrywalo znane marki w Europie

0

Jeśli Legia przejdzie dalej to w 3 rundzie będzie prawdopodobnie Dinamo Zagrzeb, które przypominam w zeszłym sezonie pokonało Tottenham 3:0 i skończyli na ćwierćfinale Ligi Europy:)

1

Brawo Bartek!!!

Szkoda, kontuzja :(

8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?