michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie jako fana Premier League bardzo boli, że c+ straciło prawa.
Tyle fajnych komentatorów + świetny program Jej Wysokość prowadzony przez Twaro...
34
Szanuję mocno:)
https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1412784913749839872
5
Brawo HUBERT!!!!!
26
Booom
https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1412139909905891331
20
@macio_944 Szefunio gasi jak pety bojowników z TVPis
15
A tu streszczenie wczorajszych wiadomości TVPis
https://mobile.twitter.com/FlasH_vikop/status/1411615882430799875
2
TVPis w formie .
https://mobile.twitter.com/FlasH_vikop/status/1411941049497493504
2
Kiedyś mi zabraklo jednego punktu do zdania matmy, ale na pierwszej poprawce zdałem na 50%.
Później się chwaliłem, że zdałem za pierwszym. Można? Można.
5
Nie ma to jak mundial w środku sezonu klubowego i jeszcze w Katarze. Ale musieli tam mocno w łapę dostać, to jest właśnie ten romantyczny futbol.
1
@Shapiro Don Stanislao się bawi za nasze
2
@Nazio87 Teraz to dziadki śpią, mogłeś wcześniej mówić.
4
Dzisiaj bez Copa America, bez EURO i bez Wimbledonu... Nie wiem co ze sobą zrobić w tą niedzielę.
0
@Janas11224 stary, ja jem
1
Ostatnio na Steamie wpadłem przypadkowo na moją grę dzieciństwa - Hidden and Dangerous 2. (teraz nazywa się H&D 2 Courage Under Fire). Akurat była promka i kupiłem ją za 10 dyszek. Stare czasy się przypominają. ;)
Grał ktoś? :D tak wygląda:
Podzielcie się i wklejajcie też swoje gry z dzieciństwa ;)
1
@neeed 3/10 bo boję się, że jak zjem końcówki to se zemrze
2
Ciekawe... :D
https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1411643446545235979
21
Prawdziwi fani Leo zarywają nockę, pozdrawiam :D
0
Drugi Harry z golem, brawo Anglicy!
Its coming home!
0
Co porobił Sancho, United będą mieli z niego pociechę
4
@Kamiloza91 wiem, że Real ma 0
:DD
3
Tylko żeby dogrywki nie było, bo nudny ten mecz. Wczoraj wieczorem mogła być, ale dziś nie :D
3
Brawo, Czesi się nie poddają
0
@skakun95 jaka telewizja takie analizy
6
Panie Darku, trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny...
4
Jakie macie pretensje do Włochów? Przecież każda drużyna w takich okolicznościach grałaby na czas. Zwłaszcza, że gra toczyła się o wielki półfinał EURO.
Z pewnością Belgowie na ich miejscu robiliby to samo.
0
Donnarumma chłopie , nie umieraj
6
Doku > Eden Hazard
3
Spinazzola :( Szkoda chłopa, świetny turniej w jego wykonaniu
2
Ale meczycho, nawet nie wiem kiedy zleciała ta pierwsza połowa. :D
0
Włosi są świetni!!!!!!!!