0

Mnie jako fana Premier League bardzo boli, że c+ straciło prawa.
Tyle fajnych komentatorów + świetny program Jej Wysokość prowadzony przez Twaro...

5

Brawo HUBERT!!!!!

20

@macio_944 Szefunio gasi jak pety bojowników z TVPis

15

A tu streszczenie wczorajszych wiadomości TVPis
https://mobile.twitter.com/FlasH_vikop/status/1411615882430799875

2

Kiedyś mi zabraklo jednego punktu do zdania matmy, ale na pierwszej poprawce zdałem na 50%.
Później się chwaliłem, że zdałem za pierwszym. Można? Można.

5

Nie ma to jak mundial w środku sezonu klubowego i jeszcze w Katarze. Ale musieli tam mocno w łapę dostać, to jest właśnie ten romantyczny futbol.

1

@Shapiro Don Stanislao się bawi za nasze

2

@Nazio87 Teraz to dziadki śpią, mogłeś wcześniej mówić.

4

Dzisiaj bez Copa America, bez EURO i bez Wimbledonu... Nie wiem co ze sobą zrobić w tą niedzielę.

0

@Janas11224 stary, ja jem

1

Ostatnio na Steamie wpadłem przypadkowo na moją grę dzieciństwa - Hidden and Dangerous 2. (teraz nazywa się H&D 2 Courage Under Fire). Akurat była promka i kupiłem ją za 10 dyszek. Stare czasy się przypominają. ;)

Grał ktoś? :D tak wygląda:



Podzielcie się i wklejajcie też swoje gry z dzieciństwa ;)

1

@neeed 3/10 bo boję się, że jak zjem końcówki to se zemrze

21

Prawdziwi fani Leo zarywają nockę, pozdrawiam :D

0

Drugi Harry z golem, brawo Anglicy!

Its coming home!

0

Co porobił Sancho, United będą mieli z niego pociechę

4

@Kamiloza91 wiem, że Real ma 0
:DD

3

Tylko żeby dogrywki nie było, bo nudny ten mecz. Wczoraj wieczorem mogła być, ale dziś nie :D

3

Brawo, Czesi się nie poddają

0

@skakun95 jaka telewizja takie analizy

6

Panie Darku, trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny...

4

Jakie macie pretensje do Włochów? Przecież każda drużyna w takich okolicznościach grałaby na czas. Zwłaszcza, że gra toczyła się o wielki półfinał EURO.
Z pewnością Belgowie na ich miejscu robiliby to samo.

0

Donnarumma chłopie , nie umieraj

6

Doku > Eden Hazard

3

Spinazzola :( Szkoda chłopa, świetny turniej w jego wykonaniu

2

Ale meczycho, nawet nie wiem kiedy zleciała ta pierwsza połowa. :D

0

Włosi są świetni!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?