16

Pogba wow.

Ale ten komentator irytuje fest

0

KARIM Benzema TOP

3

Dlaczego nie chcecie Francy dalej?

2

Wszyscy teraz na LR wychwalają Busquetsa, a w trakcie sezonu po nim jechali niemiłosiernie... Ale z was chorągiewy.

0

@barcelonaLM Szybciej wrócą na pretemporadę, więc się na pewno cieszą.

0

@kamilop a w trakcie sezonu LR o Busquetsie miała inne zdanie.XD

0

Ja wolałem, żeby Chorwacja przeszła dalej, bo Busquets, Pedri i Garcia wróciliby wcześniej na zgrupowanie Barcelony.

0

Jak dobrze, że trener Chorwacji ściągnął fatalnego Rebicia, a za niego wszedł Orsić, który ma gola i asystę

5

Enrique se rotował jakby było po meczu, brawa dla niego

0

Brawo Chorwaci!!!!

1

Czemu nadal gra w pierwszym składzie wie tylko Luisito
https://mobile.twitter.com/Radek_Misiura/status/1409551337482772485

9

Chorwacja

0 celnych strzałów

1 gol

XD

0

Ahhahahahahahahahhahahahahahahah

4

Dania w finale i Nazario strzela na wagę tytułu, widzę to.

3

Cristian dzisiaj z golem

1

To je wyborne!!

0

Tak jest!!!! Brawo somsiedzi!!!

0

Przepotężna Holandia XD

0

Powinno być czerwo, zrobił to umyślnie

2

Ciekawe skąd ten komentator wie, czy Kuman ma złote przyrodzenie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mariosss20 no ktoś musi zająć 4 miejsce, inna sprawa, że co turniej jest to Polska ;D

7

@fcbarcafan19 nie, bo ma ważny kontrakt i nie przyszedłby za darmo :)

20

Dobrze, że Polski nie ma w fazie pucharowej, bo by tylko zaniżali poziom.

5

Wsadził łeb tam, gdzie inni baliby się wsadzić nogę ;)

1

I koniec moich marzeń o karnych :(

0

Włosi dzisiaj wyglądają jak rozgotowany makaron.

4

Kurde chyba spalony

3

Musi wejść Chiesa po przerwie, żeby rozruszać tą prawą stronę

11

Wolski komentuje Italię, ekstra

0

Brajtłajt to człowiek mem XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?