michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Pogba wow.
Ale ten komentator irytuje fest
0
KARIM Benzema TOP
3
Dlaczego nie chcecie Francy dalej?
2
Wszyscy teraz na LR wychwalają Busquetsa, a w trakcie sezonu po nim jechali niemiłosiernie... Ale z was chorągiewy.
0
@barcelonaLM Szybciej wrócą na pretemporadę, więc się na pewno cieszą.
0
@kamilop a w trakcie sezonu LR o Busquetsie miała inne zdanie.XD
0
Ja wolałem, żeby Chorwacja przeszła dalej, bo Busquets, Pedri i Garcia wróciliby wcześniej na zgrupowanie Barcelony.
0
Jak dobrze, że trener Chorwacji ściągnął fatalnego Rebicia, a za niego wszedł Orsić, który ma gola i asystę
5
Enrique se rotował jakby było po meczu, brawa dla niego
0
Brawo Chorwaci!!!!
1
Czemu nadal gra w pierwszym składzie wie tylko Luisito
https://mobile.twitter.com/Radek_Misiura/status/1409551337482772485
9
Chorwacja
0 celnych strzałów
1 gol
XD
0
Ahhahahahahahahahhahahahahahahah
4
Dania w finale i Nazario strzela na wagę tytułu, widzę to.
3
Cristian dzisiaj z golem
1
To je wyborne!!
0
Tak jest!!!! Brawo somsiedzi!!!
0
Przepotężna Holandia XD
0
Powinno być czerwo, zrobił to umyślnie
2
Ciekawe skąd ten komentator wie, czy Kuman ma złote przyrodzenie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mariosss20 no ktoś musi zająć 4 miejsce, inna sprawa, że co turniej jest to Polska ;D
7
@fcbarcafan19 nie, bo ma ważny kontrakt i nie przyszedłby za darmo :)
20
Dobrze, że Polski nie ma w fazie pucharowej, bo by tylko zaniżali poziom.
5
Wsadził łeb tam, gdzie inni baliby się wsadzić nogę ;)
1
I koniec moich marzeń o karnych :(
0
Włosi dzisiaj wyglądają jak rozgotowany makaron.
4
Kurde chyba spalony
3
Musi wejść Chiesa po przerwie, żeby rozruszać tą prawą stronę
11
Wolski komentuje Italię, ekstra
0
Brajtłajt to człowiek mem XDD