michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śląsk - Pajda 2:0!
1
@SuperPatsonFCB pamiętam twoje serie o Ekstraklasie, wrócą na nowy sezon? :D
1
@MesQueUnClub96 Ale jednak LM > Liga Europy, więc nie rozumiem tego ;o
0
Legia ma eliminacje do LM, a Raków, Pogoń i Śląsk mają eliminacje do nowej Ligi Konferencji.
Do Ligi Europy nasze kluby nie mają wstępu czy jak? Nie za bardzo ogarniam te nowo wprowadzone rozgrywki :D
2
@Cwaniak4 para Militao - Nacho to był mur plus jeszcze Alaba. Więc nie będą mieli źle. Część kasy za Varana pójdzie na Mbappe
16
@JohnnyBarca Szacun, to się nazywa dobre zarządzanie. A ludzie szydzą z Pereza przez te taśmy i to co powiedział 10 lat temu
0
Ale zakręcił, jak duński Nazario
1
Ale pudło Bodo, legia gra kupe
30
@Bocheno1 Ja też nie wiedziałem, że to koniec, ale chyba z tego, że była taka cisza na stadionie XDD
4
Czytacie artykuły czy tylko siedzicie na La Rambli? Albo to i to?
Ja mam 94 strony do nadrobienia (:
1
@gumaz Do @patry295, toż to przystojny i dobry chłopak
1
@PatrychoO ja będę oglądać powtórki 5 meczów, których nie widziałem na EURO. A za jakiś czas skróty, żeby sobie przypomnieć jaki to był piękny turniej :D
10
Zniszczyli od razu po meczu, bo nie strzelił karnego... Idioci.
https://mobile.twitter.com/KchampK/status/1414506106936770567
35
:D
https://mobile.twitter.com/KchampK/status/1414346849083871246
0
Złota piłka Jorginho, no bo kto
0
Następny kombinator nie strzelił!! Vamooos Italia
5
Jak ktoś kombinuje to wiedz, że nie strzeli :D
2
Kazek ale tam beke ciśnie XD szkoda ze nie pokazali
0
I tęczowy samochodzik, żeby jeszcze bardziej wkurzyć La Ramble
6
Its coming to Rome!
0
Kogo wolicie żeby wygrał : Novak czy Beret?
0
Gdybyście mieli do wyboru tylko jedną opcję to co byście wybrali :
A) Anglia przegrywa sromotnie finał EURO przy swoich kibicach z Włochami
B) Argentyna wygrywa z Brazylią, Messi w końcu zdobywa trofeum z reprezentacją.
2
Barry Douglas wrócił do Lecha Poznań;)
https://mobile.twitter.com/LechPoznan/status/1413856374375714818
3
Na finał EURO piłkę podwiezie samochodzik w kolorze... Tęczy.
2
David Beckham to na EURO, to na Wimbledonie. Dzisiaj drugi półfinał ogląda, ten to ma żyćko
2
@Rust_Cohle Ja lubię całą trójkę, ale Nadala najbardziej z nich
0
Brawo HUBERT, jazda
1
@JimMorrisonFCB ja mam taką ochotę na zagranie w Black and White 2, ale nie wiem czy jest do kupienia i czy będzie wgl chodzić :D
2
Kiedyś gry były jakieś lepsze... Wolę wracać do tych starych niż ogrywać nowe gierki.
0
Przegladam sobie LR, bo chciałem zobaczyć tego karnego na video, które tu wrzuciliście z Twittera , a tu wszystko poblokowane przez prawa autorskie.
Dziwne, bardzo dziwne.