0

Śląsk - Pajda 2:0!

1

@SuperPatsonFCB pamiętam twoje serie o Ekstraklasie, wrócą na nowy sezon? :D

1

@MesQueUnClub96 Ale jednak LM > Liga Europy, więc nie rozumiem tego ;o

0

Legia ma eliminacje do LM, a Raków, Pogoń i Śląsk mają eliminacje do nowej Ligi Konferencji.

Do Ligi Europy nasze kluby nie mają wstępu czy jak? Nie za bardzo ogarniam te nowo wprowadzone rozgrywki :D

2

@Cwaniak4 para Militao - Nacho to był mur plus jeszcze Alaba. Więc nie będą mieli źle. Część kasy za Varana pójdzie na Mbappe

16

@JohnnyBarca Szacun, to się nazywa dobre zarządzanie. A ludzie szydzą z Pereza przez te taśmy i to co powiedział 10 lat temu

0

Ale zakręcił, jak duński Nazario

1

Ale pudło Bodo, legia gra kupe

30

@Bocheno1 Ja też nie wiedziałem, że to koniec, ale chyba z tego, że była taka cisza na stadionie XDD

4

Czytacie artykuły czy tylko siedzicie na La Rambli? Albo to i to?
Ja mam 94 strony do nadrobienia (:

1

@gumaz Do @patry295, toż to przystojny i dobry chłopak

1

@PatrychoO ja będę oglądać powtórki 5 meczów, których nie widziałem na EURO. A za jakiś czas skróty, żeby sobie przypomnieć jaki to był piękny turniej :D

10

Zniszczyli od razu po meczu, bo nie strzelił karnego... Idioci.
https://mobile.twitter.com/KchampK/status/1414506106936770567

0

Złota piłka Jorginho, no bo kto

0

Następny kombinator nie strzelił!! Vamooos Italia

5

Jak ktoś kombinuje to wiedz, że nie strzeli :D

2

Kazek ale tam beke ciśnie XD szkoda ze nie pokazali

0

I tęczowy samochodzik, żeby jeszcze bardziej wkurzyć La Ramble

6

Its coming to Rome!

0

Kogo wolicie żeby wygrał : Novak czy Beret?

0

Gdybyście mieli do wyboru tylko jedną opcję to co byście wybrali :

A) Anglia przegrywa sromotnie finał EURO przy swoich kibicach z Włochami

B) Argentyna wygrywa z Brazylią, Messi w końcu zdobywa trofeum z reprezentacją.

2

Barry Douglas wrócił do Lecha Poznań;)

https://mobile.twitter.com/LechPoznan/status/1413856374375714818

3

Na finał EURO piłkę podwiezie samochodzik w kolorze... Tęczy.

2

David Beckham to na EURO, to na Wimbledonie. Dzisiaj drugi półfinał ogląda, ten to ma żyćko

2

@Rust_Cohle Ja lubię całą trójkę, ale Nadala najbardziej z nich

0

Brawo HUBERT, jazda

1

@JimMorrisonFCB ja mam taką ochotę na zagranie w Black and White 2, ale nie wiem czy jest do kupienia i czy będzie wgl chodzić :D

2

Kiedyś gry były jakieś lepsze... Wolę wracać do tych starych niż ogrywać nowe gierki.

0

Przegladam sobie LR, bo chciałem zobaczyć tego karnego na video, które tu wrzuciliście z Twittera , a tu wszystko poblokowane przez prawa autorskie.

Dziwne, bardzo dziwne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?