0

Dzisiaj o 18 losowanie LM. A kiedy będzie losowanie grup Ligi Europy i tej nowej Ligi Konferencji?

1

@arasz1819 wczorajszy mecz Levante z Realem był hitem, jedyny plus tej kolejki.
Dlatego o wiele bardziej wolę Premier League

0

Olivier Żiru spraw, żeby były użytkownik La Rambli był z ciebie dzisiaj dumny

16

Arteta w ciągu 20 miesięcy przegrał więcej meczów na Emirates niż Wenger przez 6 ostatnich LAT.

Kiedyś ludzie śmiali się z Wengera i jego 4rsenalu, a teraz Wenger śmieje się z nich;)

1

Ale jaja XD niech ten mecz się nie kończy :D

0

Spoko, zaraz Real straci

1

@Homeopata8989 jedyne pocieczenie, że to będą eliminacje czyli granie o coś, a nie nudne i bezsensowne przerwy na... Towarzyską Ligę Narodów.

0

Brawo, Święci prowadzą z MUłami ;]

1

Fajna sprawa z tą multiligą co tydzień w Premier League. I do tego magazyn Jej wysokość PL.
Szkoda, że to ostatni sezon w C+

0

Są jakieś dobre seriale/filmy na Viaplay godne polecenia? Za darmo do września to trzeba korzystać. ;)

2

@Nazio87 Również polecam!

6

@bixmix przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy

0

Legia i Raków prowadzą, ale jajcaXD

0

@AmigoBlancos Też poproszę o oznakę. A co z serią o Real Madrid? :D

8

Nie dosyć, że jakość na Viaplay jest tragiczna to jeszcze komentarz jest szybciej o 3 sekundy niż obraz.

Za darmo to uczciwa cena, jak trzeba będzie już wykupić to natychmiast rezygnuję.

5

Son golazo!!! I szejkery przegrywają ;]

3

Ale meczycho. Newcastle 2 - 4 West Ham, a tu dopiero 68. minuta :o

2

Nie żyje Gerd Muller...

1

To jak, wygramy dzisiaj ze Strasburgiem?

0

Arsenal XDDDDDDD

0

Brentford prowadzi z Arsenalem, GooooOOOOl!!! Sergi Canos!!

2

Vamos Brentford!

1

@zadafcb nie ma takich jak my dwojee

0

@dariooo plus Liga Europy i Konferencji... Tylko kto to ogląda?
Ja wychodzę jak się skończy za darmo

3

Ale tragiczna jest ta 'jakość' na Viaplay.
Za darmo to dobra cena tego dziadostwa. Nie wiem jak wy, ale jak tylko minie 30 dni to rezygnuję z tego.

6

Lech 2:0 już w 4.minucie.

Mame!!! MASZYNA RUSZYŁA.

3

@KrwawiaceoczyVEB Przecież już jedna poważna liga wystartowała 3 tygodnie temu...
:)

0

TO mi się wyświetla na głównej na YT. Nie dają zapomnieć :'(

0

@mekston W punkt

7

Będę oglądał każdy mecz PSG i w każdym będę życzył im porażki.
Nienawidzę tego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?