michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale im zazdroszczę tego Valverde
0
@ranger3120 no tak, a myślałem że to może jakieś powiedzenie, dzięki:)
0
Jakiś spec od angielskiego? Wiem co to znaczy dosłownie, ale nie jest to jakieś powiedzenie? :D
you've got a fly in your right eye
0
Komentarz usunięty
1
Skończcie z tą 'mentalnością' Ronaldo, bo to już robi się nudne
0
@BulaKG coś jak Anglia Szkocja na EURO 2021 :)
0
Miał ktoś z was (albo nadal ma) założony tzw ekspander, czyli aparat podniebienny? Jakie opinie? :P
4
Vamooos Palaaace!!! 2:0!
0
Co za golazo Alberto :oooo
0
Nie wyjdziemy z grupy ahahah
1
@Amok97 @tristan87 a nie będą po losowaniu sprzedawać na osobne mecze, bo chyba takie info widziałem
2
@Aragorn33 to już się robi nudne... I żałosne
0
Manchester lepiej gra kiedy Ronaldo siedzi na ławce. Przypadek? Nie sądzę:D
1
Rakóooooowww hahah brawo
2
@taris Nawet jakbym miał tyle pieniędzy co Lewy to nie kupiłbym zegarka za 300 tys zł... xd
4
Co za golazo, Diaz jest niemożliwy:D
4
Liverpool będzie płakać za Mane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barteq bo ten typek się z nich śmiał a oni wstawili te bzdury haha
6
Taka sytuacja XD
https://mobile.twitter.com/pierre_d_oleesh/status/1558727424833093632
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Tuchel vs Conte część druga ahahahahah
2
Tuchel vs Conte :D
0
Co za meczycho :D TOP
0
Póki co najlepszy duet komentatorów na Viaplay to Pełka i Gutka
0
Ktoś wie co się stało temu ziomkowi z Evertonu? Złamanie, wiadomo coś?
1
Podsumowuję dzień meczowy na Vajaplej. Oglądałem mecz Fulham z Liverpoolem - bardzo dużo zcinek w trakcie spotkania; Everton - Chelsea - zacina co chwilę i wiem tyle że nic nie wiem
1
@Transu96 halo płokułatuła, prosze przyjechać na La Bamblę
16
@kiper09 Nie widziałem, bo oglądam na Vajaplej
4
@LionelM95 Nie, zacina się gówno jedno