5

Ale im zazdroszczę tego Valverde

0

@ranger3120 no tak, a myślałem że to może jakieś powiedzenie, dzięki:)

0

Jakiś spec od angielskiego? Wiem co to znaczy dosłownie, ale nie jest to jakieś powiedzenie? :D

you've got a fly in your right eye

0

Komentarz usunięty

1

Skończcie z tą 'mentalnością' Ronaldo, bo to już robi się nudne

0

@BulaKG coś jak Anglia Szkocja na EURO 2021 :)

0

Miał ktoś z was (albo nadal ma) założony tzw ekspander, czyli aparat podniebienny? Jakie opinie? :P

4

Vamooos Palaaace!!! 2:0!

0

Co za golazo Alberto :oooo

0

Nie wyjdziemy z grupy ahahah

1

@Amok97 @tristan87 a nie będą po losowaniu sprzedawać na osobne mecze, bo chyba takie info widziałem

2

@Aragorn33 to już się robi nudne... I żałosne

0

Manchester lepiej gra kiedy Ronaldo siedzi na ławce. Przypadek? Nie sądzę:D

1

Rakóooooowww hahah brawo

2

@taris Nawet jakbym miał tyle pieniędzy co Lewy to nie kupiłbym zegarka za 300 tys zł... xd

4

Co za golazo, Diaz jest niemożliwy:D

4

Liverpool będzie płakać za Mane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barteq bo ten typek się z nich śmiał a oni wstawili te bzdury haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Tuchel vs Conte część druga ahahahahah

2

Tuchel vs Conte :D

0

Co za meczycho :D TOP

0

Póki co najlepszy duet komentatorów na Viaplay to Pełka i Gutka

0

Ktoś wie co się stało temu ziomkowi z Evertonu? Złamanie, wiadomo coś?

1

Podsumowuję dzień meczowy na Vajaplej. Oglądałem mecz Fulham z Liverpoolem - bardzo dużo zcinek w trakcie spotkania; Everton - Chelsea - zacina co chwilę i wiem tyle że nic nie wiem

1

@Transu96 halo płokułatuła, prosze przyjechać na La Bamblę

16

@kiper09 Nie widziałem, bo oglądam na Vajaplej

4

@LionelM95 Nie, zacina się gówno jedno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?