michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Granulat oby ci nie pykło
2
@Medium Moja siora mówi że to jakaś violetta lol
Słabe zachowanie 'tatusia', biedne dzieci
2
2:0 dla United... Who needs Ronaldo? :3
1
@Rust_Cohle ahaha, lew już się możesz poddać
0
@Rust_Cohle internet explorer :v
0
Hahah kibice Evertonu gwizdali że nie atakują, no to się wzięli i stracili pilke i za chwilę gola XDD
0
Szkoda Brentford :(
1
Klemą Lągle z asystą, ciasteczko zagrane
4
@RomanHoffer @Mario96w Zaraz rok 2023 a ludzie nadal nie potrafią wrzucać linków z Twittera
3
Ten mecz niby fajny, ale taki trochę sparingowy... Tęsknię za mundialem
0
Nie ma Ronaldo i na La Rambli nie będzie już relacji na żywo z meczów Manchesteru United:(
0
@barcelonaLM Władza się zmieni i wszystkie bakłażany polecą ze stołka, podczas tych turniejów będzie nowe tvp, bez propagandy.
0
@macio_944 i tak zaraz szybko wytrzeźwiał, że usunął w kilka sekund :v
2
@macio_944 A parę dni wcześniej komentarz o, cytuję "argentyńskich psach", oczywiście usunięty. Klatus ma tak samo zrytą banię jak Jarek
2
Czy tylko u mnie nie ma wcale śniegu?
3
@DzikiGD Neuera, bo ma złamaną nogę
18
@barcanawieki to byłeś ty? Dzięki, bo mnie kulosy bolały po pracy
9
Dla mnie też
0
@takisobiektos Griezman... xd
0
Kane wystraszył gołębie na stadionie.
0
Ąrelią Czułameni!!!!
2
@Mezocyklon87 Ale Messi jest młodszy 2 lata, za 2 lata może być z nim podobnie
8
Siostra Cristiano Ronaldo:
"Wiem, że Ronaldo nie jest wieczny, że nie będzie grał wiecznie i że nie strzela już tylu bramek i że jest stary. Portugalia nie potrzebuje po prostu Ronaldo, wszystko co zrobił nie jest już ważne i zostało zapomniane.
To wstyd tak upokarzać człowieka."
A on tylko zaczął spotkanie na ławce rezerwowych xD
Znalezione w internetach
1
Jeeeest brawo Holandia!!!! Co za rzut wolny wow
4
Sto procent racji, irytujący typ
16
"Poszło po nodze Militao"
Militao na ławce od drugiej połowy dogrywki, brawo panie Darku
3
Modrić Pan Piłkarz
1
Będą karne :DD uwielbiam
9
3 blondynów w Brazylii, Szpaku tego nie ogarnie
0
@Piernik Chyba wszyscy zapomnieli, że zmarło mu dziecko, a to na pewno miało wpływ. W poprzednim sezonie dużo strzelał i grał na dobrym poziomie.