0

Granulat oby ci nie pykło

2

@Medium Moja siora mówi że to jakaś violetta lol
Słabe zachowanie 'tatusia', biedne dzieci

2

2:0 dla United... Who needs Ronaldo? :3

1

@Rust_Cohle ahaha, lew już się możesz poddać

0

@Rust_Cohle internet explorer :v

0

Hahah kibice Evertonu gwizdali że nie atakują, no to się wzięli i stracili pilke i za chwilę gola XDD

0

Szkoda Brentford :(

1

Klemą Lągle z asystą, ciasteczko zagrane

4

@RomanHoffer @Mario96w Zaraz rok 2023 a ludzie nadal nie potrafią wrzucać linków z Twittera

3

Ten mecz niby fajny, ale taki trochę sparingowy... Tęsknię za mundialem

0

Nie ma Ronaldo i na La Rambli nie będzie już relacji na żywo z meczów Manchesteru United:(

0

@barcelonaLM Władza się zmieni i wszystkie bakłażany polecą ze stołka, podczas tych turniejów będzie nowe tvp, bez propagandy.

0

@macio_944 i tak zaraz szybko wytrzeźwiał, że usunął w kilka sekund :v

2

@macio_944 A parę dni wcześniej komentarz o, cytuję "argentyńskich psach", oczywiście usunięty. Klatus ma tak samo zrytą banię jak Jarek

2

Czy tylko u mnie nie ma wcale śniegu?

3

@DzikiGD Neuera, bo ma złamaną nogę

18

@barcanawieki to byłeś ty? Dzięki, bo mnie kulosy bolały po pracy

9

Dla mnie też


0

@takisobiektos Griezman... xd

0

Kane wystraszył gołębie na stadionie.

0

Ąrelią Czułameni!!!!

2

@Mezocyklon87 Ale Messi jest młodszy 2 lata, za 2 lata może być z nim podobnie

8

Siostra Cristiano Ronaldo:

"Wiem, że Ronaldo nie jest wieczny, że nie będzie grał wiecznie i że nie strzela już tylu bramek i że jest stary. Portugalia nie potrzebuje po prostu Ronaldo, wszystko co zrobił nie jest już ważne i zostało zapomniane.
To wstyd tak upokarzać człowieka."

A on tylko zaczął spotkanie na ławce rezerwowych xD

Znalezione w internetach

1

Jeeeest brawo Holandia!!!! Co za rzut wolny wow

4



Sto procent racji, irytujący typ

16

"Poszło po nodze Militao"

Militao na ławce od drugiej połowy dogrywki, brawo panie Darku

3

Modrić Pan Piłkarz

1

Będą karne :DD uwielbiam

9

3 blondynów w Brazylii, Szpaku tego nie ogarnie

0

@Piernik Chyba wszyscy zapomnieli, że zmarło mu dziecko, a to na pewno miało wpływ. W poprzednim sezonie dużo strzelał i grał na dobrym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?