michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Te dwa gamonie przy mikrofonie od początku meczu jeszcze się nie połapali, że nie broni Bono tylko Munir XDDD
0
Kostaryka goool :o tego nie spodziewał się nikt
0
@MesQueUnClub_87 a to ciekawe, ja widzę to po raz pierwszy :D
6
Gdyby Milik strzelał do 2Paca to raper miałby dziś 51 lat XDD
Znalezione w internetach
2
Jest gol, bardzo dobrze dla Polski
5
Ale Madryt musi mieć ból tyłka, że Kylian ich wykiwał
24
Co tam panie komentator, gdzie darcie mordy hahah xD
0
Brawo Dania, 1:1!
1
Jest gol, jest gol, jest gol, Kilian Mbape !!!!!!!!!!!!
3
@Janiama 2:1 dla Polski
1
Ogląda ktoś hicior Tunezja - Australia? :D
0
Enner Valencia już ma 3 gole :D brawo Ekwador!
2
Gol dla Senegalu po różnym którego nie powinno być, Lahoz w formie
16
"Wciąż nie wiem dlaczego akurat ja otrzymałem nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu. Być może za nazwisko? W każdym razie, duży szacunek dla Kanady." ~ Kevin De Bruyne.
Dzisiaj MVP został Ronaldo, a Bruno zanotował dwie asysty.
Zdecydowanie jest to nagroda za nazwisko.
0
Mila pijany to do domu
17
GoooooooooooooooooooooooL
A tymczasem Serbowie
6
@DCHX tylko kobity mogą prowadzić z Bayernem, bo panowie mają pelne majty zawsze:)
0
Teraz La Rambla po Ronaldo będzie się wyżywać na Viniciusie xD
13
La Rambla w żałobie xDD
1
@Janiama Urugwaj 3:1 Korea
0
Najlepszy bramkarz poprzedniego sezonu obronił ajajaj
0
Potężna Japonia!!!! Co za meczycho :D
2
Japooooniaa brawo!!
2
Brawo Australia!!!
1
Widziałem wszystkie mecze na mistrzostwach do tej pory i ten był zdecydowanie najgorszy
0
Mendy drugą bramke zawalił
1
@Janiama Senegal 1 Holandia 3
0
Kane zamiast stać w polu karnym i szukać goli to se asysty zbiera, żal.pl
1
@ptrx To był mój pomysł:P
1
Oczywiście Kane 0 goli jak na niego postawiłem, oczywiście