16

Te dwa gamonie przy mikrofonie od początku meczu jeszcze się nie połapali, że nie broni Bono tylko Munir XDDD

0

Kostaryka goool :o tego nie spodziewał się nikt

0

@MesQueUnClub_87 a to ciekawe, ja widzę to po raz pierwszy :D

6

Gdyby Milik strzelał do 2Paca to raper miałby dziś 51 lat XDD

Znalezione w internetach

2

Jest gol, bardzo dobrze dla Polski

5

Ale Madryt musi mieć ból tyłka, że Kylian ich wykiwał

24

Co tam panie komentator, gdzie darcie mordy hahah xD

0

Brawo Dania, 1:1!

1

Jest gol, jest gol, jest gol, Kilian Mbape !!!!!!!!!!!!

3

@Janiama 2:1 dla Polski

1

Ogląda ktoś hicior Tunezja - Australia? :D

0

Enner Valencia już ma 3 gole :D brawo Ekwador!

2

Gol dla Senegalu po różnym którego nie powinno być, Lahoz w formie

16

"Wciąż nie wiem dlaczego akurat ja otrzymałem nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu. Być może za nazwisko? W każdym razie, duży szacunek dla Kanady." ~ Kevin De Bruyne.

Dzisiaj MVP został Ronaldo, a Bruno zanotował dwie asysty.
Zdecydowanie jest to nagroda za nazwisko.

0

Mila pijany to do domu

17

GoooooooooooooooooooooooL

A tymczasem Serbowie

6

@DCHX tylko kobity mogą prowadzić z Bayernem, bo panowie mają pelne majty zawsze:)

0

Teraz La Rambla po Ronaldo będzie się wyżywać na Viniciusie xD

13

La Rambla w żałobie xDD

1

@Janiama Urugwaj 3:1 Korea

0

Najlepszy bramkarz poprzedniego sezonu obronił ajajaj

0

Potężna Japonia!!!! Co za meczycho :D

2

Japooooniaa brawo!!

2

Brawo Australia!!!

1

Widziałem wszystkie mecze na mistrzostwach do tej pory i ten był zdecydowanie najgorszy

0

Mendy drugą bramke zawalił

1

@Janiama Senegal 1 Holandia 3

0

Kane zamiast stać w polu karnym i szukać goli to se asysty zbiera, żal.pl

1

@ptrx To był mój pomysł:P

1

Oczywiście Kane 0 goli jak na niego postawiłem, oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?