1

Tak jest Ekwador !!!!

1

Vamos Ekwador!!

a idź ty łysy sprzedawczyku!!

0

Fani Messiego we wtorek bierzecie wolne w pracy czy jak to widzicie? XD Mecz Argentyny o 11:00 :P

1

@Janiama Katar 1-3 Ekwador

0

Zaraz losowanie LM i bez Barcelony drugi rok z rzędu, wstyd jak nie powiem co ;p

2

@Jonyx Real gral w grupie z Lipskiem..

0

Wielkie brawa dla taty Zuzanny!!!!!

2

@Rewolucja123 gol Gabriela

2

Brawo Arsenal!!!

1

@KlonaZepan Taki Kuman, ale miał prawo się zdenerwować bo obiektywnie patrząc nie było tam karnego

59

Carlo to klasa sama w sobie

0

Wpiszcie sobie "Flamengo" w Google :P

8

Mamy to, czas zmieniony, godzina 2:00. Jestem spełniony i mogę iść spać, dobranoc pchły na noc

5

Chłop po prostu musi grać w tej czapce


0

Na jakiej stronie można obejrzeć powtórki całych meczów, co polecacie?

1

@HarveySpecter Ta od Trappa? Hahahah gwiazda xD

2

Serio ludzie tu kibicują p$g, nie wierzę i załamuję ręce

2

@Klaudiaa8 Arsenal musi rozegrać mecz w Lidze Europy z PSV

3

Xavi po pierwszych 50 meczach w roli trenera Barcelony ma najgorszy bilans ze wszystkich trenerów Blaugrany w XXI wieku.

28 zwycięstw
11 remisów
11 porażek

0

Liverpoooool goool !!!

9

@patrykzmc2000 odklejony

2

Barcelona musi się zastanowić nad swoją gównianą grą, a nie nad sędzią, który podjął dobre dezycje.

1

@zeko0 @MesQueUnClub96 @Danny Gaucho @Firestone o to przepraszam panowie, mój błąd, poprawione

5

Haaland jest pierwszym piłkarzem w historii Premier League który zdobył 3 domowe hattricki z rzędu

13

Najgorsi defensywni pomocnicy



7

Chyba pierwszy raz widzę że kibice wychodzą jeszcze przed druga połowa ze stadionu:o To mogło zapewnić tylko Junajted

3

Haaland gra na kodach...

4

@msmsms mistrz Hiszpanii to niespodziewany lider? xD

19



Dobry dzołk

75



Mamy sławnego messiego na la bambie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?