michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GregSTG Remont, pierwszy mecz na Santiago Bernabeu zagrają w połowie września z Celtą, czyli w 4. kolejce po przerwie na reprezentacje
2
Ivanovic ale wiesz, że możesz się ruszać?
0
Po 37 minutach pierwsza kulka
0
Mam nadzieję, że zdążą wylosować do wieczorynki.
19
XD
https://mobile.twitter.com/El_Jarek/status/1430927319900860416
1
Komentarze o fajnej prezenterce za 3..2...1..
0
@SuperPatsonFCB Lech Poznań - maszyna ruszyła ;)
0
Dzisiaj o 18 losowanie LM. A kiedy będzie losowanie grup Ligi Europy i tej nowej Ligi Konferencji?
1
@arasz1819 wczorajszy mecz Levante z Realem był hitem, jedyny plus tej kolejki.
Dlatego o wiele bardziej wolę Premier League
0
Olivier Żiru spraw, żeby były użytkownik La Rambli był z ciebie dzisiaj dumny
16
Arteta w ciągu 20 miesięcy przegrał więcej meczów na Emirates niż Wenger przez 6 ostatnich LAT.
Kiedyś ludzie śmiali się z Wengera i jego 4rsenalu, a teraz Wenger śmieje się z nich;)
1
Ale jaja XD niech ten mecz się nie kończy :D
0
Spoko, zaraz Real straci
1
@Homeopata8989 jedyne pocieczenie, że to będą eliminacje czyli granie o coś, a nie nudne i bezsensowne przerwy na... Towarzyską Ligę Narodów.
0
Brawo, Święci prowadzą z MUłami ;]
1
Fajna sprawa z tą multiligą co tydzień w Premier League. I do tego magazyn Jej wysokość PL.
Szkoda, że to ostatni sezon w C+
0
Są jakieś dobre seriale/filmy na Viaplay godne polecenia? Za darmo do września to trzeba korzystać. ;)
2
@Nazio87 Również polecam!
6
@bixmix przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy
0
Legia i Raków prowadzą, ale jajcaXD
0
@AmigoBlancos Też poproszę o oznakę. A co z serią o Real Madrid? :D
8
Nie dosyć, że jakość na Viaplay jest tragiczna to jeszcze komentarz jest szybciej o 3 sekundy niż obraz.
Za darmo to uczciwa cena, jak trzeba będzie już wykupić to natychmiast rezygnuję.
5
Son golazo!!! I szejkery przegrywają ;]
3
Ale meczycho. Newcastle 2 - 4 West Ham, a tu dopiero 68. minuta :o
2
Nie żyje Gerd Muller...
1
To jak, wygramy dzisiaj ze Strasburgiem?
0
Arsenal XDDDDDDD
0
Brentford prowadzi z Arsenalem, GooooOOOOl!!! Sergi Canos!!
2
Vamos Brentford!
1
@zadafcb nie ma takich jak my dwojee