0

Włosi są świetni!!!!!!!!

1

@Coutinho007 Mati Bór mnie zmylił :D

1

Barrella goool, pięknie

2

No i to jest mecz, a nie męczenie buły Hiszpanów

18

Czy tylko ja uwielbiam Włochów śpiewających swój hymn? ;)

1

@Janiama Belgia 1: Włochy 2

5

Żałosny mecz, żałosne karne :D

0

@pt9 ale tak samo brutalne i głupie wejścia

1

Z takie wejścia i w tego Ukraińca to powinny być większe kary niż tylko jeden mecz.

2

Brawo Szwajcarzy!!

15

@AlexDark00

Laporta: ty, mam plan
Messi: Jaki?
Laporta: kurła, sprytny

4

@Gomess Debil, przecież on grał tak tragicznie w tym ostatnim meczu, że obwiniać może tylko i wyłącznie siebie.

5

O lol, właśnie sobie przeglądam najnowsze transfery na transfermarkt, a tam Lionel Messi Barcelona ----> bez klubu; wartość: 80 mln.

Smutek

1

@DonMatteo901 Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat poebało.

3

@jedrek7000 Czuję pustkę... Ale już w weekend EURO i Copa America! :D

4

Iga ale dzisiaj wymiata

10

Mati Bór wczoraj na wizji przedwcześnie ogłosił Beckhama dziadkiem :v

https://mobile.twitter.com/BorekMati/status/1409939902322647042

16

Wolski już nie skomentuje meczu na EURO, smutek

14

@Katalonbar Hiszpania wczoraj?

1

@Janiama Szwecja 2 - Ukraina 1

1

Piękna Anglia! Haaarryyyy

0

Dojczland Dojczland aufiedersejen!!!!

1

@AntekGriezmann ty też? :D

3

Stronniczy komentarz to najgorsze co może być

5

Sissoko za wysoko

4

Moje włosy [*] rip

0

@avanes Nie:D

31

Jak Szwajcaria strzeli na 3:3 to gole łeb na łyso

0

Piękny dzień z piłką nożną ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?