michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włosi są świetni!!!!!!!!
1
@Coutinho007 Mati Bór mnie zmylił :D
1
Barrella goool, pięknie
2
No i to jest mecz, a nie męczenie buły Hiszpanów
18
Czy tylko ja uwielbiam Włochów śpiewających swój hymn? ;)
1
@Janiama Belgia 1: Włochy 2
5
Żałosny mecz, żałosne karne :D
0
@pt9 ale tak samo brutalne i głupie wejścia
1
Z takie wejścia i w tego Ukraińca to powinny być większe kary niż tylko jeden mecz.
2
Brawo Szwajcarzy!!
22
Wolfsburg :D
https://mobile.twitter.com/VfLWolfsburg_EN/status/1410366325562789891
15
@AlexDark00
Laporta: ty, mam plan
Messi: Jaki?
Laporta: kurła, sprytny
4
@Gomess Debil, przecież on grał tak tragicznie w tym ostatnim meczu, że obwiniać może tylko i wyłącznie siebie.
5
O lol, właśnie sobie przeglądam najnowsze transfery na transfermarkt, a tam Lionel Messi Barcelona ----> bez klubu; wartość: 80 mln.
Smutek
1
@DonMatteo901 Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat poebało.
3
@jedrek7000 Czuję pustkę... Ale już w weekend EURO i Copa America! :D
4
Iga ale dzisiaj wymiata
10
Mati Bór wczoraj na wizji przedwcześnie ogłosił Beckhama dziadkiem :v
https://mobile.twitter.com/BorekMati/status/1409939902322647042
16
Wolski już nie skomentuje meczu na EURO, smutek
14
@Katalonbar Hiszpania wczoraj?
1
@Janiama Szwecja 2 - Ukraina 1
1
Piękna Anglia! Haaarryyyy
0
Dojczland Dojczland aufiedersejen!!!!
1
@AntekGriezmann ty też? :D
3
Stronniczy komentarz to najgorsze co może być
5
Sissoko za wysoko
4
Moje włosy [*] rip
0
@avanes Nie:D
31
Jak Szwajcaria strzeli na 3:3 to gole łeb na łyso
0
Piękny dzień z piłką nożną ;]