michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarceloDomo ser - Cheese
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BXOD Semedo
0
@Edoss Icardi
0
@Halamadryt1902 Ocampos
1
Co powiecie na małą grę? Każdy podaje nazwisko piłkarza na ostatnią literę.
Ja zacznę: Messi.
Piłkarz na 'i'?
1
@MesQueUnClub96 La Rambla czeka
0
Dobra, @Nano22 już się zameldował w gorących dyskusjach, a teraz który śmiałek zbije Szakalake z tronu?
14
# @Nano22 złotapiłkafcbarcacom2021
2
Gównoburze i od razu 1800 cules wbiło :D Tam gdzie skandale tam i ludzie.
17
Zrobiły to, zrobiły to!!! Z 1:5 do 7:5!!!!!!! Osz kurła!!
Mattek Sands i Iga Świątek, wielkie, wielkie gratulacje!!
4
6:5, coś niesamowitego :o czapki z głów
6
Z 1:5 do 5:5, duet polsko-amerykański jest niesamowity!
0
Jaki ciekawy mecz deblowy z udziałem Igi, 5:5!
3
PSG nadal się mści za podrywanie Verattiego
1
Iga w deblu będzie dzisiaj na Eurosporcie? Bo tu jakiś Zidan gra w tenisa
0
Gdzie oglądacie debla Świątek?
1
@Bykunn Hahaha to ja mam teraz taką zajawę i kupiłem sobie do wpisywania wyników :D
Ja na końcu sezonu miałem już dość piłki klubowej i czekałem na EURO już :P
6
@PolskiBarcelonista10 Przyjdzie się tylko lansować na tle piłkarzy i to wszystko.
Na stadionie kibice by go wygwizdali.
1
@Bykunn Ja tam się jaram każdym meczem, staram się też większość oglądać, w końcu taka impreza jest raz na dwa lata (w normalnych czasach) ;)
1
@Bykunn No w sumie to taki sezon ogórkowy, ale i tak drażnią mnie te tematy. Co za dużo to nie zdrowo.
Na szczęście za tydzień zaczyna się EURO:D
1
Kiedy wchodzisz na La Ramblę w celu poczytania o piłce nożnej, a tu same tematy o polityce i LGBT... O taką LR nic nie robiłem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@dmcteam Ja oglądam Francję, ale bardzo słaby mecz
2
@VamosRakieta zakończył swoją karierę w reprezentacji?
3
Jak ten Szpakowski przerywa temu drugiemu co chwilę to jest HIT XD
10
I to śmieszne P$G, które zwolniło Tuchela w połowie sezonu XDXDXD
1
Sobota wieczór HUMOR GITUWA!
Brawa dla Chelsea!!
1
Brawo Chelsea, TAK JEST!!!!!!!!
2
Szpaku coś chyba chlapnął przed komentowaniem