1

@BarceloDomo ser - Cheese

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BXOD Semedo

0

@Edoss Icardi

0

@Halamadryt1902 Ocampos

1

Co powiecie na małą grę? Każdy podaje nazwisko piłkarza na ostatnią literę.

Ja zacznę: Messi.

Piłkarz na 'i'?

1

@MesQueUnClub96 La Rambla czeka

0

Dobra, @Nano22 już się zameldował w gorących dyskusjach, a teraz który śmiałek zbije Szakalake z tronu?

14

# @Nano22 złotapiłkafcbarcacom2021

2

Gównoburze i od razu 1800 cules wbiło :D Tam gdzie skandale tam i ludzie.

17

Zrobiły to, zrobiły to!!! Z 1:5 do 7:5!!!!!!! Osz kurła!!
Mattek Sands i Iga Świątek, wielkie, wielkie gratulacje!!

4

6:5, coś niesamowitego :o czapki z głów

6

Z 1:5 do 5:5, duet polsko-amerykański jest niesamowity!

0

Jaki ciekawy mecz deblowy z udziałem Igi, 5:5!

3

PSG nadal się mści za podrywanie Verattiego

1

Iga w deblu będzie dzisiaj na Eurosporcie? Bo tu jakiś Zidan gra w tenisa

0

Gdzie oglądacie debla Świątek?

1

@Bykunn Hahaha to ja mam teraz taką zajawę i kupiłem sobie do wpisywania wyników :D
Ja na końcu sezonu miałem już dość piłki klubowej i czekałem na EURO już :P

6

@PolskiBarcelonista10 Przyjdzie się tylko lansować na tle piłkarzy i to wszystko.
Na stadionie kibice by go wygwizdali.

1

@Bykunn Ja tam się jaram każdym meczem, staram się też większość oglądać, w końcu taka impreza jest raz na dwa lata (w normalnych czasach) ;)

1

@Bykunn No w sumie to taki sezon ogórkowy, ale i tak drażnią mnie te tematy. Co za dużo to nie zdrowo.
Na szczęście za tydzień zaczyna się EURO:D

1

Kiedy wchodzisz na La Ramblę w celu poczytania o piłce nożnej, a tu same tematy o polityce i LGBT... O taką LR nic nie robiłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@dmcteam Ja oglądam Francję, ale bardzo słaby mecz

2

@VamosRakieta zakończył swoją karierę w reprezentacji?

3

Jak ten Szpakowski przerywa temu drugiemu co chwilę to jest HIT XD

10

I to śmieszne P$G, które zwolniło Tuchela w połowie sezonu XDXDXD

1

Sobota wieczór HUMOR GITUWA!

Brawa dla Chelsea!!

1

Brawo Chelsea, TAK JEST!!!!!!!!

2

Szpaku coś chyba chlapnął przed komentowaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?