michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Atletico wygrywa do przerwy, ale nie muszę wam przypominać, że Barcelona ostatnio też wygrywała do przerwy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dzisiaj mijają 2 lata od pięknej wygranej Barcelony 3:0 z Liverpoolem w półfinale Ligi Mistrzów!
Barcelona: Wygraliśmy 3 do 0 i idziemy do finału!
Liverpool: Potrzymaj mi piwo...
1
@QuaReL powrót Ernesto Valverde.
0
@damiano996 moje życie to tylko piłka, reszta się dla mnie nie liczy.
Jak przegramy będę wył z rozpaczy.
4
@daniel32778 Hejterom, popraw bo oczy bolą
0
Łączmy się w bólu, Mati, ja też nie byłem orłem z matematyki! :D
0
NEWCASTLE!!!!!!!!
Teraz już nie mają prawa tego anulować!!
2
Newcastle okradzione!!!
0
Jak myślicie, wyjdzie GTA 6? Czekam i doczekać się nie mogę :D
A tak swoją drogą to GTA 5 wygląda jak nowa gierka, a premierę miała w... 2013 roku :o Jak ten czas leci...
1
@JimMorrisonFCB Jakieś usterki na canal+, ale już naprawili :D
0
Dwa ligowe średniaki grają, Arsenal i Everton :v
2
Czy wiesz, że...
Dwa kluby z Glasgow - Celtic oraz Rangers mogą niedługo dołączyć do angielskiej Premier League.
Podobno pomysł reformy tych rozgrywek został już zaakceptowany przez UEFA.
4
@Michael24 Tracey De Santa
28
Dziennikarz: "Czy odczuwał pan skutki uboczne zaszczepienia na COVID-19?"
Grzegorz Krychowiak: "Ja nie, ale rywale tak. Strzeliłem gola i miałem asystę w meczu z Rostowem. Wygraliśmy 4:1"
:D
77
Florentino: "Ostatnio zmartwiła mnie jedna rzecz. Prezes UEFA powiedział, że trzeba poluzować finansowanie FFP dla klubów, które robią to z pasji, niech każdy to sobie oceni. To musi być restrykcyjne, a nie poluzowane."
W punkt!
0
I ten Milan miałby grać w Superlidze? I ten Tottenham miałby grać w Superlidze?
Jak dobrze, że to upadło po dwóch dniach :D
4
Jak ja nie cierpię PSG i City...
7
Pov: Odświeżasz cały czas stronę
0
Dzisiaj się więcej wydarzyło niż w całym moim życiu.
2
Ale dymy, aż zapomniałem, że mecze istnieją.
0
@Lionel_Messi10 Nie, nie. To nie przypadek, dzisiaj został wiceprezesem i zaprowadził porządek w tym burdelu.
2
Superliga w odwrocie, to wszystko efekt Bońka
1
@xBoMBoWiECx 23:30
6
Komentarz kibica Realu: "Z plusów to Barcelona jednak zbankrutuje"
4
Skrót najlepszych bramek i zagrań piłkarzy w Superlidze:
1
I ja wam wtedy powiedziałem, ludzie, ta superliga się szybciej skończy niż się zacznie.
Tak było, nie zmyślam.
0
@Pogba i o to właśnie im chodziło
2
Nie jestem za Superligą, ani za złodziejami z UEFY i FIFY. Jestem za prawem i sprawiedliwością! ...
1
La Rambla hejtuje El Jarka, a teraz oglądają jego streamy :D :D
4
@Nihas W punkt!