9

Atletico wygrywa do przerwy, ale nie muszę wam przypominać, że Barcelona ostatnio też wygrywała do przerwy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dzisiaj mijają 2 lata od pięknej wygranej Barcelony 3:0 z Liverpoolem w półfinale Ligi Mistrzów!



Barcelona: Wygraliśmy 3 do 0 i idziemy do finału!

Liverpool: Potrzymaj mi piwo...

1

@QuaReL powrót Ernesto Valverde.

0

@damiano996 moje życie to tylko piłka, reszta się dla mnie nie liczy.
Jak przegramy będę wył z rozpaczy.

4

@daniel32778 Hejterom, popraw bo oczy bolą

0

Łączmy się w bólu, Mati, ja też nie byłem orłem z matematyki! :D

0

NEWCASTLE!!!!!!!!

Teraz już nie mają prawa tego anulować!!

2

Newcastle okradzione!!!

0

Jak myślicie, wyjdzie GTA 6? Czekam i doczekać się nie mogę :D

A tak swoją drogą to GTA 5 wygląda jak nowa gierka, a premierę miała w... 2013 roku :o Jak ten czas leci...

1

@JimMorrisonFCB Jakieś usterki na canal+, ale już naprawili :D

0

Dwa ligowe średniaki grają, Arsenal i Everton :v

2

Czy wiesz, że...

Dwa kluby z Glasgow - Celtic oraz Rangers mogą niedługo dołączyć do angielskiej Premier League.
Podobno pomysł reformy tych rozgrywek został już zaakceptowany przez UEFA.

4

@Michael24 Tracey De Santa

28

Dziennikarz: "Czy odczuwał pan skutki uboczne zaszczepienia na COVID-19?"

Grzegorz Krychowiak: "Ja nie, ale rywale tak. Strzeliłem gola i miałem asystę w meczu z Rostowem. Wygraliśmy 4:1"

:D

77

Florentino: "Ostatnio zmartwiła mnie jedna rzecz. Prezes UEFA powiedział, że trzeba poluzować finansowanie FFP dla klubów, które robią to z pasji, niech każdy to sobie oceni. To musi być restrykcyjne, a nie poluzowane."

W punkt!

0

I ten Milan miałby grać w Superlidze? I ten Tottenham miałby grać w Superlidze?
Jak dobrze, że to upadło po dwóch dniach :D

4

Jak ja nie cierpię PSG i City...

7

Pov: Odświeżasz cały czas stronę

0

Dzisiaj się więcej wydarzyło niż w całym moim życiu.

2

Ale dymy, aż zapomniałem, że mecze istnieją.

0

@Lionel_Messi10 Nie, nie. To nie przypadek, dzisiaj został wiceprezesem i zaprowadził porządek w tym burdelu.

2

Superliga w odwrocie, to wszystko efekt Bońka

1

@xBoMBoWiECx 23:30

6

Komentarz kibica Realu: "Z plusów to Barcelona jednak zbankrutuje"

4

Skrót najlepszych bramek i zagrań piłkarzy w Superlidze:

1

I ja wam wtedy powiedziałem, ludzie, ta superliga się szybciej skończy niż się zacznie.

Tak było, nie zmyślam.

0

@Pogba i o to właśnie im chodziło

2

Nie jestem za Superligą, ani za złodziejami z UEFY i FIFY. Jestem za prawem i sprawiedliwością! ...

1

La Rambla hejtuje El Jarka, a teraz oglądają jego streamy :D :D

4

@Nihas W punkt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?